Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są tak koszmarne hoteliki, że psy mają lepiej w niektórych schronach, a hoteliki mają się kwitnąco przez głupie dogociotki, które płacą gruby hajs za to, że pies siedzi w boksie i raz dziennie pobiega po klepisku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Są tak koszmarne hoteliki, że psy mają lepiej w niektórych schronach, a hoteliki mają się kwitnąco przez głupie dogociotki, które płacą gruby hajs za to, że pies siedzi w boksie i raz dziennie pobiega po klepisku :diabloti:[/QUOTE]
i żre pomyje :grins:

czytałam trochę o tym :shake: dlatego powiedziałam , że nie dam złamanego szeląga , nie przyczynie się do łamania ustawy o ochronie zwierząt :cooldevi:

oczywiście są świetne miejsca , bo nie można wszystkich wrzucać do jednego woda. Ale jest ich zdecydowanie mniej.
A nie daj boziu ktoś psa ... masakra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Są tak koszmarne hoteliki, że psy mają lepiej w niektórych schronach, a hoteliki mają się kwitnąco przez głupie dogociotki, które płacą gruby hajs za to, że pies siedzi w boksie i raz dziennie pobiega po klepisku :diabloti:[/QUOTE]

O ja cież pierdzi*le...to ja bym miała zapisy na 3 lata do przodu :evil_lol: Bo u mnie trawka ładna. No i niech im będzie. 2 razy pobiegają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak. "Hotelik" to takie słowo klucz coś tak "terroryzm" albo "faszysta" - nikt nie wie co i jak, gdzie i kiedy ale wystarczy jedno słowo i wszystkie staje się jasne :p

Nie raz na dogo ciotki "odkrywały" pseudohoteliki... Choćby ostatni prowadzony przez... moderatora (no, akurat nie Vectrę :evil_lol:). Potem jest płacz i zgrzytanie zębami "no jak to" przecież to HOTELIK, więc nie może być tam źle. Złe to jest SCHRONISKO :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

z moderatorem to była jazda bez trzymanki.
prawie jak boga tam ją traktowały , tylko jak to się ma , do powszechnej nienawiści do modów , to tego nie wiem :evil_lol:
jak dogo stanie dęba , ktoś dostanie bana czy punkty - to jak wściekłe ratlerki na modów napadają.
ale jak kurna interes , to mod jak bóg.

Jaka to sprawiedliwość ? :evil_lol: Nawet nie wiecie ile ja dostaje jazgotu , jak dogo coś tam kojfnie. A co ja jestem wróżka ?
Pomijam takie argumenty , że przez to że ja nie wiem czemu dogo umarło , to pieski umierają w schroniskach :diabloti:
Łącznie z fejsbuczkiem , bo tam też potrafią mnie znaleźć , ba nawet prywatny nr telefonu był mój tykany. W sprawie niedziałającego dogo.

No ale ja cham jestem i nie waham się nim być :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']z moderatorem to była jazda bez trzymanki.
prawie jak boga tam ją traktowały , tylko jak to się ma , do powszechnej nienawiści do modów , to tego nie wiem :evil_lol:
jak dogo stanie dęba , ktoś dostanie bana czy punkty - to jak wściekłe ratlerki na modów napadają.
ale jak kurna interes , to mod jak bóg.

Jaka to sprawiedliwość ? :evil_lol: Nawet nie wiecie ile ja dostaje jazgotu , jak dogo coś tam kojfnie. A co ja jestem wróżka ?
Pomijam takie argumenty , że przez to że ja nie wiem czemu dogo umarło , to pieski umierają w schroniskach :diabloti:
Łącznie z fejsbuczkiem , bo tam też potrafią mnie znaleźć , ba nawet prywatny nr telefonu był mój tykany. W sprawie niedziałającego dogo.

[B]No ale ja cham jestem i nie waham się nim być [/B]:grins:[/QUOTE]

Wystaczy już, że jesteś hodowcą-przecież to najgorsze zło tego świata! Twoje szczeniaczki kradną domki bezdomniaczkom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Wystaczy już, że jesteś hodowcą-przecież to najgorsze zło tego świata! Twoje szczeniaczki kradną domki bezdomniaczkom![/QUOTE]
to już przerabiałam w 2011 roku :) jak się Krasnale pojawiły na świecie.

Wrogiem nieczułym jestem , odkąd napisałam dosadnie , że kundli ze schronisk więcej nie wezmę.

Oczywiście że hodowla jest zła ... zamęczam te moje suczeńki :loveu: jak bym je wysterylizowała , to bym wyszła na ludzi.
A tak plany dalsze , samo zUo :diabloti:

ale ja lubię być zła , bardzo mnie to kręci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tak, zawsze mnie rozczula niewiedza o nowoczesnych technologiach co poniektórych dogociotek, które zgodnie sądzą, że moderator to co samo co admin :evil_lol:[/QUOTE]
wiele takich dogociotek , to żyje w przekonaniu , że ja jestem tu na etacie i dostaje kasę.
były takie , co wyliczały ile zarabiamy i jakie w związku z tym mamy tu obowiązki.
i że mod ma być na każde skinienie.

No i jak nie być chamem ? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wiele takich dogociotek , to żyje w przekonaniu , że ja jestem tu na etacie i dostaje kasę.
były takie , co wyliczały ile zarabiamy i jakie w związku z tym mamy tu obowiązki.
i że mod ma być na każde skinienie.

No i jak nie być chamem ? :loveu:[/QUOTE]
Ja pierdziele :mdleje:

No dobra a tera się przyznaj ile wyciągasz z dogo miesięcznie!? Buhaha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Myślę tak , że ta jedna lala co do mnie dzwoniła bladym świtem.
Z wielkim HA , bo ona ma tak jakiś bazarek i coś tam nie wiem :) dogo nie działo STRASZNE :diabloti:
do dziś ma ma traumę , gdy ma wykonać jakiś telefon. Dostała pare ciepłych słów.

albo jakie było halo , jak skasowali stare PW. Ileż bolączek i żałości.
a co to ja kasowałam ?

bo powinnam uprzedzić wszystkich ... niestety nie wróżę z fusów , bo piję kawę rozpuszczalną :diabloti:

Ile wyciągam ? no widać że żyje jak pączuś w maśle :loveu: żyje z hodowli i moderowania dogo :loveu:
każdemu polecam , ten sposób zarobkowania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To ja też chcę być modem... I hodowlę se założę też, a co, tylko coś małego, coby dużo nie żarło, a za szczeniaka można by krzyknąć ze 3k :diabloti: Cziłały jakieś czy coś :hmmmm:


A co do pitbulocosia, który pogryzł dziecko i tatusia, hotelik chce 600pln plus karmę :cool3: Ale cóż to jest w obliczu takich cytacików... [QUOTE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ja osobiscie bardziej bym sie obawiala psa po walkach....a i takie bidy znajduja domy...warto probowac zeby wiedziec ze zrobilo sie wszystko co mozna bylo zeby go ratowac,zeby spac spokojnie....Najpierw trzeba biede poznac...jaki jest ,moze to nieszczesliwy psina po prostu i to pogryzienie choc bardzo dzieciaczka zal dalo mu w sumie wolnosc od sadysty[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ja pier..... Vectra żartujesz?Błagam?![/QUOTE]
przecież dogomaniacki urząd skarbowy , wyliczał to na wątku hoteliku czarodziejki :cool3:


z hodowli też żyje przecież :grins: to było na moim wątku :grins:

tylko czy ja komuś bronie ? a proszę sobie hodować i żyć z tego :evil_lol: cóż za problem posmakować tego chleba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kurna poszukajcie mi suki ON niewysterylizowanej:diabloti:[/QUOTE]
przyjdzie dzień , że wyjdzie że Ty też mi płacisz - za nietykalność :diabloti:

jeszcze jeden miot , jedna pensja z dogo , Twoja rata i finalizuje zakup pałacu kultury :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']przyjdzie dzień , że wyjdzie że Ty też mi płacisz - za nietykalność :diabloti:

jeszcze jeden miot , jedna pensja z dogo , Twoja rata i finalizuje zakup pałacu kultury :loveu:[/QUOTE]

Kurna ciii ,bo się wyda.
Wiecie ile łona ta Vectra zła bierze ode mnie za immunitet?Całą moją pensyjkę:-(I nasyła na mnie ruskich kafarów jak się spóźniam z zapłatą:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...