Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

fakt, koleś jest mega irytujący, ale chyba nie ma nic fajniejszego kulinarnego po polsku ;)

kwestię smaku ubóstwiam :loveu: jak nie wiem co zrobić, albo nie wiem jak, to wchodzę tam i już wiem :grins:


edit: kocham gotować wrzucił filmik na carbonarę bez jajka, jego wszystkie filmiki uważam teraz za bezsensowne :grins: jak można, taka profanacja :(

Edited by Unbelievable
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]edit: kocham gotować wrzucił filmik na carbonarę bez jajka, jego wszystkie filmiki uważam teraz za bezsensowne :grins: jak można, taka profanacja :-([/QUOTE]
Tj może jest to dobre ale niech się nie nazywa carbonara ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tj może jest to dobre ale niech się nie nazywa carbonara ;)[/QUOTE]
jestem tego samego zdania ;)
[quote name='Vectra']Właśnie , carbonara to jaja i śmietana :diabloti: a gdzie cebulka ?[/QUOTE]
raczej robi się bez cebulki, chociaż i taki wariant się pojawia. Biedniejsze części włoch robią nawet bez śmietany ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mogłabym makarony z wszelkiej maści sosami jeść codziennie:loveu:
A najlepszy sos to połączenie mascarpone i gorgonzoli: rozpuszcza się mascarpone na łyżeczce masełka, dorzuca gorgonzolę i czeka, aż wszystko połączy się w całość. Po ugotowaniu makaronu i polaniu go sosem trzeba jeszcze rzucić pokrojoną świeżą bazylię, a potem nic tylko dopieszczać swoje kubki smakowe:evil_lol:. Polecam naprawdę, niebo w gębie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Ja mogłabym makarony z wszelkiej maści sosami jeść codziennie:loveu:
A najlepszy sos to połączenie mascarpone i gorgonzoli: rozpuszcza się mascarpone na łyżeczce masełka, dorzuca gorgonzolę i czeka, aż wszystko połączy się w całość. Po ugotowaniu makaronu i polaniu go sosem trzeba jeszcze rzucić pokrojoną świeżą bazylię, a potem nic tylko dopieszczać swoje kubki smakowe:evil_lol:. Polecam naprawdę, niebo w gębie![/QUOTE]

daj mi to!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']głos ma beznadziejny i styl bycia macie racje pedalski...ale jego NIEKTÓRE przepisy faktycznie są super[/QUOTE]

Tak właśnie :)

[quote name='Unbelievable']fakt, koleś jest mega irytujący, ale chyba nie ma nic fajniejszego kulinarnego po polsku ;)[/QUOTE]

Dokładnie. Wolę oglądać jego niż jakieś lale w tv, cóż poradzić ;)

A mnie wczoraj natchło i zrobiłam ciasto bananowo-czekoladowe... W trakcie zorientowałam się, że mam za mało mąki :roll: a później przypalił mi się wierzch, a na koniec czekolada nie chciała się rozpuścić na wierzchu, bo użyłam czekolady cukierniczej a nie zwyczajnej gorzkiej z tabliczki, mam za swoje, tamta się pewnie rozpuszcza w milionie stopni C :lol: Zdecydowanie nie umiem piec ciast :(

Za to dla równowagi ostatnio wymyśliłam sobie pieczone udka z kury w marynacie miodowo-musztardowej. Ależ to było dobre :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'][video=youtube;lFkwDqaNMx4]https://www.youtube.com/watch?v=lFkwDqaNMx4[/video][/QUOTE]
[I][B]popaczcie!! pocz[/B][/I][I][B]eba!! bosheee!!! jak wkurwi****o on mówi!
[SIZE=1][FONT=arial narrow]zupelnie jak koleś z którym kiedyś kręciłam... [/FONT][/SIZE][/B][/I][SIZE=1][FONT=arial narrow][I][B]:shake:[/B][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]mogę u Ciebie zamieszkać? będziesz mi gotować i będę gruba :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='asiak_kasia']jak Marysia :loveu:[/QUOTE]

to by nie musiała lata po siłowniach :evil_lol: gdyby chciała żyć jak Marysia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...