Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']ja też tak zrobiłam, ale w sumie to nie wiem, czy on jest OB czy ON :splat:[/QUOTE]

Ja bym stawiała na OBM - zobacz na szyjkę i główkę. ONki mają inne ryje.

[quote name='omry']Czarne onki też są piękne, ale nigdy nigdy owczara :evil_lol:[/QUOTE]

Łaj? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']jak czule o nim mówisz :cool3:[/QUOTE]

Tak mi się jakoś... :siara: On taki drobniutki, zwłaszcza jak go porównam do spotykanych wielkONków :evil_lol: Facet z bloku obok ma owczara, który mu sięga do pasa Oo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']
Łaj? :)[/QUOTE]

Nie pasują mi ich charaktery, wolę molosowate, ale serio, jak widzę pięknego DONa na ulicy to mnie skręca w środku i gdzieś tam z tyłu głowy wisi 'a może kieeedyś?' :evil_lol: Jak się jakiś trafi kiedyś, na pewno nie kupny, ale jak się trafi, to przecież się zapierać jakoś cholernie bardzo nie będę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Nie pasują mi ich charaktery, wolę molosowate, ale serio, jak widzę pięknego DONa na ulicy to mnie skręca w środku i gdzieś tam z tyłu głowy wisi 'a może kieeedyś?' :evil_lol: Jak się jakiś trafi kiedyś, na pewno nie kupny, ale jak się trafi, to przecież się zapierać jakoś cholernie bardzo nie będę :evil_lol:[/QUOTE]

Mojemu facetowi też się podobają DONy... nie mam pojęcia, czemu, mnie zupełnie do nich nie ciągnie, jeśli już o niemcach mowa to ja osobiście mogłabym mieć wybitnie wysuszonego, szczupłego i łysego ONka, bez dupska jak zjeżdżalnia, najlepiej czarnego właśnie ;)

DONy w potrzebie bywają, więc wiesz :siara:

[quote name='Aleks89']A ja mam wzorcowego:loveu:64cm w kłębie 38kg:loveu:To nic tylko metryke idę drukować:lol:[/QUOTE]

Śmiechem - żartem, ale w jakimś nowopowstałym "związku" kynologicznym pewnie by go zarejestrowali bez mrugnięcia okiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Zawsze mnie to ciekawi: dlaczego akurat on? :razz:[/QUOTE]

Z tego co wiem to właściciele tej suni mają "bliskie kontakty" z rekonstrukcjami historycznymi, więc prawdopodobnie Aroon (imię domowe) była po prostu znana w tym środowisku i dlatego to ją wybrali ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;20373906]Z tego co wiem to właściciele tej suni mają "bliskie kontakty" z rekonstrukcjami historycznymi, więc prawdopodobnie Aroon (imię domowe) była po prostu znana w tym środowisku i dlatego to ją wybrali ;)[/QUOTE]

Zawsze mnie właśnie zastanawiało, czy te psy z klipów są od jakichś znajomych, czy ekipa po prostu zgłasza się do hodowli :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Zawsze mnie właśnie zastanawiało, czy te psy z klipów są od jakichś znajomych, czy ekipa po prostu zgłasza się do hodowli :lol:[/QUOTE]

To chyba zależy od sytuacji... ;) Na pewno są filmy, do których zaprasza się do współpracy hodowców, bo zapewne ktoś w ekipie filmowej słyszał o istnieniu czegoś takiego jak wilczak, więc jedyną opcją dla nich jest zgłoszenie się do jakiejś znanej hodowli :D
Tak mi sie przynajmniej wydaje :)
W serialu "Wataha" w czołówce gra np. rodzina Cresilka :)
(chyba tego jeszcze nie puszczają w tv)

Link to comment
Share on other sites

a ja się pochwalę , ja się pochwalę - też mam w rodzinie gwiazdy TV

to jest jakiś tam dziadek Rekina :evil_lol: program emitowany w TVP Piraci :grins:

[IMG]http://www.reklamix.pl/bravogerda/wp-content/uploads/2010/05/kaj_okręt1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia BB widziałam, ciekawa jestem efektu końcowego :)

[quote name='motyleqq']fajna ta laska co w trąbkę dmucha :cool3:[/QUOTE]

Ja wolę tę: [URL]http://www.rapportal.pl/uploads/laska.JPG[/URL] :razz: stąd: [url]http://www.youtube.com/watch?v=WvKzyuL7ubQ[/url] chociaż ogólnie mam alergię na ten typ muzyki, w sensie rap itd. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...