Jump to content
Dogomania

Niewidomy Miętus odszedł 20.11.2011r. Biegaj za Tęczowym Mostem Maluszku.....


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześc Dziewczynki:)
U nas wszystko dobrze,Miętusek chyba najlepiej ze wszystkich psiaków znosi te upały:)Pieluszki już daaawno nie nosi,żaden psiak juz nie nosi,już wyczułam,kiedy trzeba z nimi wychodzić,znaczenie terenu w domu tez juz ustało.Na porannym spacerku Mietusek załatwia wszystkie potrzeby,a potem w ciągu dnia latamy tylko na siku.Mietusek jest praktycznie bezproblemowy,jest kochaniutki,zaczepia łapką jak chce wdrapać się na kolanka:)To taka przytulanka jest,od psów stroni,a do człowieka bardzo lgnie.jest spokojny,ale troszke szczekliwy.Jak usłyszy szczekające psiaki za oknem,albo na dworku,to dzielnie im wtóruje,ale zawsze chowa sie za mnie,bo on taki właśnie jest bohater;)Nie widać go,a słychać:evil_lol:.
I tak sobie pomalutku żyjemy:)

Nowy domek będzie miał pociechę z Mietuska,to taki słodki i grzeczny psiak:loveu:.Oczywiście trzeba z nim wychodzić często na dworek,ze względu na to,ze bierze leki moczopędne,no i pilnować podawania leków i podawania karmy,robić co jakiś czas badania,ewentualnie dojdą płukanki,gdyby wyniki wzrosły...no ale myślę,że jak ktoś zakocha sie w naszym słodziaku,to nic co jest związane z opieką nad Mietuskiem nie będzie tej osobie sprawiało problemów:)

Link to comment
Share on other sites

Miętuskowe konto się bardzo uszczupliło ze względu na badania i zakup puszek. W pierwszym poście jest świeże rozliczenie. Nie jesteśmy jednak na minucie, więc nie jest źle:) Jedna cioteczka odpadła już od czerwca, pozostałym dziękujemy za wpłaty:)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Reniu za obszerną relację o moim ulubionym Miętolińskim. Dzielna psina, a że szczekliwy " bohater", to tak mają małe pieski- nie widać, a SŁYCHAĆ !!
Przepraszam Cię, ale tę naszą rozmowę "coś: przerwało..to nie ja, nie mam takich zwyczajów i było mi potem głupio,
ale juz nie chciałam Cię indagować o północy. Pa

Link to comment
Share on other sites

Marto nie martw się o fundusze Miętulińskiego,jeżeli zabraknie ja pomogę przecież obiecałam że nie opuszczę go,a pieniążki prześlę po 25 lipca w niezmienionej formie a do Miętunia zaglądam i cieszę się z każdej dobrej wiadomości o nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dzieki Reniu za obszerną relację o moim ulubionym Miętolińskim. Dzielna psina, a że szczekliwy " bohater", to tak mają małe pieski- nie widać, a SŁYCHAĆ !!
Przepraszam Cię, ale tę naszą rozmowę "coś: przerwało..to nie ja, nie mam takich zwyczajów i było mi potem głupio,
[B]ale juz nie chciałam Cię indagować o północy[/B]. Pa[/QUOTE] Danusia ooooo takiej porze nachodzisz ludzi :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Danusia ooooo takiej porze nachodzisz ludzi :crazyeye:[/QUOTE]

Jak moja Majeczka dostała sraki, to nie patrzyłam na godzinę i też do Renatki dzwoniłam.Nieraz gadałyśmy po nocy.Dziewczyna późno chadza spać, więc spoko.Na szczęście u nas wszystko ok, więc Renia ( na razie) ma spokój :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Edzio polubił pływanie w jeziorze, a upał bardzo źle znosi, tak jak jazdę samochodem i zostawanie samemu w pokoju, na dłużej niż pół godziny.U Majuni wszystko w porządeczku, na tyle polubiła mojego świniaka, że lubi polegiwać obok jego klatki.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']:evil_lol:Edzio polubił pływanie w jeziorze, a upał bardzo źle znosi, tak jak jazdę samochodem i zostawanie samemu w pokoju, na dłużej niż pół godziny.U Majuni wszystko w porządeczku, na tyle polubiła mojego świniaka, że lubi polegiwać obok jego klatki.Pozdrawiam.[/QUOTE]
Prosimy o dokumentację fotograficzną - Eduś i jego pływacjie wyczyny
- Majeczka i świniak leżące pospołu

[B] Buziaczki dla WSZYSTKICH LUDZIKÓW I ZWIERZAKÓW WASZYCH[/B] :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Prosimy o dokumentację fotograficzną - Eduś i jego pływacjie wyczyny
- Majeczka i świniak leżące pospołu

[B] Buziaczki dla WSZYSTKICH LUDZIKÓW I ZWIERZAKÓW WASZYCH[/B] :multi::multi:[/QUOTE] ja tez poproszę o fotorelację. Uwielbiam takie zdjęcia naszych rozkoszniaków :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']ja tez poproszę o fotorelację. Uwielbiam takie zdjęcia naszych rozkoszniaków :-)[/QUOTE]
Marysiu, ale to chodzi o mojego śleputka,dziadeczka, Edzia, który był kiedyś na DT u Reni.
Nie o Miętuska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Marysiu, ale to chodzi o mojego śleputka,dziadeczka, Edzia, który był kiedyś na DT u Reni.
Nie o Miętuska.[/QUOTE]Syla, mnie to bez różnicy:lol:. Wklejaj zdjęcia swojego Edziulka.:p Chętnie popatrzę .... bo jak nie to wkleję zdjęcia moich ogonów i dopiero będzie zadyma :cool3: bo to banda 'pierwszej klasy':evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Syla, mnie to bez różnicy:lol:. Wklejaj zdjęcia swojego Edziulka.:p Chętnie popatrzę .... bo jak nie to wkleję zdjęcia moich ogonów i dopiero będzie zadyma :cool3: bo to banda 'pierwszej klasy':evil_lol:[/QUOTE]
Chętnie zobaczę.Ile ich masz?Ja tylko trzy sztuki: 2 dziadki i jedna babcinka Majunia, też od Reni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Chętnie zobaczę.Ile ich masz?Ja tylko trzy sztuki: 2 dziadki i jedna babcinka Majunia, też od Reni.[/QUOTE] Kochana moja domowa banda to 1 pies i 2 kotki, 'wolna amerykanka' odchodzi codziennie, pies Sasza robi za sędziego ringowego. Normalnie ubaw 'po pachy' , a potem wielka miłość i spanie w jednym łóżku :cool3:. Totalne zdziczenie. Zdjęcia moge wkleic jutro bo dzisiaj to już spadam do wyrka - jutro do pracy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Pracuj córeczko, pracuj :multi: :multi: Twoja stara matka " leniuchuje" niedaleko Ciebie i....ma na WSZYSTKO oko :mad: :mad:[/QUOTE]'mamuśka' skończ to [COLOR="#0000ff"]'leniuchowanie'[/COLOR] i wchodź popracować na Dogo :-)
Renatka tez nam jakoś umilkła, a nasz misiowaty Miętusiński ??? co u niego dobrego słychać ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']a ja wiem co u Miętuska - czeka biedaczysko na puszeczki, które już dawno kupione ale krakvet po raz kolejny pokpił sprawę i nie wysłał. ponoć mają to zrobić we wtorek.......[/QUOTE]
No właśnie,puszeczek nie dostalismy,ale jakos dajemy radę:)Troszkę gorzej idzie jedzenie Mietusiowi,bo jednak smak i zapach te chrupki mają nie za ładny:shake:,nawet rosołek,czy biały serek nie sa w stanie zagłuszyc smaku chrupek.A puszeczki i owszem,Są tak smakowicie pachnące,że aż sama bym chętnie sie na nie skusiła:evil_lol:Ale słowo daję,nie wyżeram Mietuskowi puszek:diabloti:
Potem wrzucę nowe fotki kawalera:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...