Jump to content
Dogomania

Niewidomy Miętus odszedł 20.11.2011r. Biegaj za Tęczowym Mostem Maluszku.....


martka1982

Recommended Posts

I to ma być ten dziadek?? Czy to na pewno Miętoliński?:evil_lol::evil_lol:
Jak można dokonać takiej metamorfozy?
Chciałabym, zeby moj dziadek był taki okrąglutki, ale niestety tylko karma, tylko karma i nic więcej...a psisko zjadłoby coś normalnego, psiego:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trudno uwierzyć, patrząc na niego. Ja ciągle zmagam się z oporem mojego psa przed karmą- ponad pół roku...Biegunka jest straszna nie do wyobrażenia, kto tego nie przerabiał, ale głodny pies i jedzenie przed nim ukradkiem, by nie widzieć proszących oczu...ale tylko tak może żyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Trudno uwierzyć, patrząc na niego. Ja ciągle zmagam się z oporem mojego psa przed karmą- ponad pół roku...Biegunka jest straszna nie do wyobrażenia, kto tego nie przerabiał, ale głodny pies i jedzenie przed nim ukradkiem, by nie widzieć proszących oczu...ale tylko tak może żyć.[/QUOTE]
Rozumiem Cie Danus jak mało kto.ja juz jestem po tych przezyciach i ten miesiąc dał mi sie w kośc niesamowicie.A Ty zmagasz sie z tym juz wiele miesięcy,a jeszcze kilka lat przed Tobą.Przytulam,rozumiem i Dziekuje:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Rozumiem Cie Danus jak mało kto.ja juz jestem po tych przezyciach i ten miesiąc dał mi sie w kośc niesamowicie.A Ty zmagasz sie z tym juz wiele miesięcy,a jeszcze kilka lat przed Tobą.Przytulam,rozumiem i Dziekuje:buzi:[/QUOTE]
Niech tych lat będzie jak najwięcej, chociaż wiem, że żądam rzeczy niemożliwych..:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Miętoliński, cudny z ciebie chłopak :-)[/QUOTE]
Prawda,ze sliczny?:)
[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9472/pakamera600.jpg[/IMG]

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4430/pakamera601.jpg[/IMG]

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4139/pakamera625.jpg[/IMG]

[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4472/pakamera626.jpg[/IMG]

[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/171/pakamera629.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co sie dzieje ale juz ktorys raz probuje zapisac zmiany w pierwszym poscie a dogo odmawia posluszenstwa
zapisze zatem tutaj,ze dotarly pieniazki od margoth, ghaniny i syli oraz od kamy 20zł juz na lipiec. mietusek ma zatem w swojej skarpetce o 95 zl wiecej niz w pierwszym poscie. dziekujemy:)

czekamy jeszcze na dwie cioteczki do odmeldowania sie w czerwcu i zamykam szczesliwie miesiac:)


czy wy tez macie takie problemy z dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']GTAk- mam to samo- nie moge edytowac postów:(
[B]A mIetusio jest mega piekny:):) TAki piesio marzenie:)[/B][/QUOTE]
I cudny z urody i z zachowania:)jest grzeczniutki,spokojny,chociaz taki indywidualista.Nie koniecznie lubi inne psiaki jak są za blisko niego.Jak jakiś podejdzie to kłapie ząbkami.Musze pilnować,coby nie dostał po nosie od któregoś:shake:psy te widzące juz sie nauczyły,że Mietusek nie chce koleżeńswa i nawet nie podchodzą do niego,ale Opaliś,albo Morusek nieraz podejdą i ...Miętusio ich goni.Do miski innemu psu tez nie da podejść,bo tez leci z ząbkami.On w ogóle jest bardzo wrażliwy.jak usłyszy szczekające psy,to tez szczeka i sie trzęsie,albo z nerw,albo ze strachu,albo ze złosci...no nie wiem dlaczego,ale się trzesie.Już teraz coraz mniej tak reaguje,ale na początku,to siadał w kąciku,trząsł sie i szczekał.Teraz juz nabrał pewności siebie,poczuł sie bezpieczny i nie zagrożony,więc już nie reaguje takimi trzęsawkami,jednak psiaki trzyma od siebie na dystans.Woli człowieka niż towarzystwo innych psów.To taki misiaczek-przytulaczek:loveu:sam zaczepia łapka do zabawy,do głaskania,a jak przestaje go miziać,to zaczepia znowu:)Kochana psina,naprawdę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']:sam zaczepia łapka do zabawy,do głaskania,a jak przestaje go miziać,to zaczepia znowu:)Kochana psina,naprawdę:loveu:[/QUOTE]
Jakbym Cię widziała...jestes cały czas pewnie zaczepiana i molestowana :evil_lol::evil_lol:, bo adoratorów tych widzących i tych innych nie brak Ci.Nie ma się co dziwić, że Cię molestują wszystkie [B]do kupy[/B], bo tez dbasz o całe swoje stado:multi:

Link to comment
Share on other sites

Mietusio , to taki piesio z obrazka - do przytulania i najlepiej, zeby byl jedynakiem:) W schronisku pewnie nie czul sie komfortowow- mało widzi i slyszal ciągle szczekanie- pewnie to drzenie, to jakis poschroniskowa trauma troche...:( Bedzie dobrze- sama piszesz renaiu, ze juz jest lepiej:):)
A, że zaczepia do glaskania..??hehehhe....ja też, jak Danus sie nie dziwie;):D

Link to comment
Share on other sites

czesto sie zdarza,ze psiaki, ktore nie widza wyskakuja z zebami gdy tylko zblizy sie inny pies - wola zaatakowac pierwsze niz byc zaatakowane. bo skoro nie widza to czuja ze sa slabsze i przez to sa latwiejszym celem dla innych. moze po czasie przekona sie, ze inne psy wcale nie podchodza do niego aby mu zrobic krzywde....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...