Jump to content
Dogomania

Syla

Members
 • Content Count

  4,288
 • Joined

 • Last visited

About Syla

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/25/1965

Recent Profile Visitors

3,879 profile views
 1. To jest wątek Ediego, nie mój osobisty.Nie powinnam nic o sobie pisać, ale czasem to robię.To błąd.Dzisiaj następczynię Edaska zawiozłam na sterylkę i czekam na telefon, żeby odebrać z Rybnika.Mam weta, który mi koty przywozi prawie pod blok, ale w przypadku kota w klatce godzina 22....to ok.W przypadku psa, który już został, nie po raz pierwszy, porzucony, to raczej duży stres i trauma.Ciągle myślę o Edku. Proszę go o dobre myśli i wsparcie.Wariatka rozmawia z nieżyjącym psem.Wiem, jak to wygląda, ale tak mam i jakoś jest mi lepiej.Postanowiłam, już nic tu nie pisać, bo Edaska już nie ma.Będę zaglądać na dogo i można do mnie pisać, po wsparcie.Nie ma problemu.Wpłacam tu na kilku wątkach i ok.Wolę wpłacić, niż zalicytować na bazarku i potem go śledzić, bo nie mam na to siły i ochoty. Chciałabym, żeby wątek Ediego wygasł samoczynnie, dlatego proszę o niepisanie już tutaj.Żegnam Ediego, po raz kolejny, bo bardzo mi go brakuje, ale ja go mam w sercu.Codziennie o śleputku myślę i cały czas jest ze mną.
 2. Witam.Moją Lorcię odstawiłam do weta.Do Rybnika pojechała na sterylkę, po południu będzie odbiór.Mam większego stresa niź Lorcia, bo ona była w miarę spokojna, ale mam tak fajnego weta, że nie chciałabym nigdy innego.Ok 25tego też podeślę, dla kotków i ich mamy.Pozdrawiam całą kocią i ludzką rodzinkę.
 3. Azalia napis do mnie

 4. Nie wydaje mi się, żeby cierpiał.Śpi i fajnie teraz na boczku sobie leży.Wiem.W ciągu dnia kaszle, dużo pije.Sika i sryka. gdzie akurat jest.Jest znoszony po schodach 4 razy dziennie.W nocy sika też i to kilka razy.Czasem też się zesryka.Demencję starczą to ma taką, że nie chcę mieć nigdy takiej.Lepiej umrzeć wcześniej.Całą noc chodzi.śleputek...obija mi się o drzwi,o meble. Śleputek.szuka picia, albo czegoś innego.Prawie wcale nie śpię..Wstaję i daję mu pić co godzinę.Tak jest codziennie, ale nie może pić za dużo, bo już mu wszystko siadło.Nerki też.Może to mój błąd.Powinnam go uśpić, było bardzo źle, wiele razy, ale potem było lepiej.Było tak w maju.Weekend majowy i Edziowi się polepszyło.Był ze mną w Turawie, latem i też było ok.Edi, to pies mojego życia.Kocham Go niemożebnie.Wszystko dla niego zrobię, ale jak będzie cierpiał, to chyba dam radę go pożegnać.Nie dam rady Go pożegnać...po prostu
 5. Dopiero co, do Ciebie trafiła, może być różnie.U mnie zazwyczaj po ok 3,4 dniach ,wszystko się stabilizowało.Było i siku i kupka, w mieszkaniu.....potem na zewnątrz.Głuchota mijała po ok 5-7 dni.Ślepota nie.Nie mam domu, zawsze blok, to też jest inaczej.Mam znajomych na Podlasiu.Skąd Ty jesteś?Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję za sunię.Imię jej dajcie swojskie, normalne, polskie.Fajna byłaby Róża.Może regionalne.Dajcie co chcecie, Żeby jej pasowało.Wcześniej ma Roxi i jest okropne.Może ja mam niefajny gust, dajcie fajniejsze.
 6. Edi mi się kończy.Dziękuję za Niego.To pies ,mojego życia.Ciężko już teraz jest.Pozdrawam serdecznie.

  1. Syla

   Syla

   Przeczytałam, że likwidacja schroniska.Jak macie kogoś tak biednego, jak kiedyś Edek...

 7. Nie dostałam numeru konta.Jak mi Edi odejdzie to nie dam rady.Trochę to potrwa.Gdyby była u Murki to znam jej konto i mam kontakt.Murce i tak muszę stówkę wysłać za grudzień i styczeń Julki.Jest ok.
 8. Książek, nie przeczytałam....Jak będziesz miała dziadka, albo babcię...to mnie zaproś, choćby na wątek.Pozdrawiam serdecznie.
 9. Przepraszam za zwłokę,dopiero teraz wpłaciłam 250 zł.Jutro powinny być na koncie.Czasem mnie nie ma.Na razie jestem....jeszcze i chcę jeszcze pobyć.Nacieszyć się dogomanią, która też już broni się ostatkami.Mogło to wyglądać różnie, ale zapewniam, że jak się deklaruję, to raczej, wiem, co robię.Pozdrawiam Dragonka.
 10. Zapłacę za wszystkie psy.250 zł to nie majątek.Mam raka i jeszcze co macie, na zbyciu?
 11. Jak odejdzie mój ukochany Edek, to wezmę kolejnego, starego. ślepego, ale nie wiem czy sobie z tym poradzę i ile to będzie trwało.
 12. Dogomania dogorywa.Tu już nic się nie dzieje.To nie tylko moje zdanie, choć, Ja odważę się to napisać.Skoro FB wszystko przejął, ale zawsze zostaje jakaś nisza.Niech to będzie dogomania.Dopóki żyję, to zawsze tu będę.Jak stoi Pegi z płatnościami?Gdyby brakowało, to nie problem.Mogę podesłać więcej.Daj znać Bjutko.
 13. Wpłacę kochanej Bjutce, dla Pegi 50 zł.Zadzieram kiecę i lecę, dopóki mam jeszcze kasę....hihihihi.Pozdrawiam serdecznie sympatyczki Peguni.
 14. Bardzo fajny bazarek mdk8.Mam jednak dygresję, że kiedyś te bazarki, tu lepiej "chodziły"Wiem, jest FB.Co to znaczy przesyłka nierejestrowana?Stara baba jestem i cały czas się uczę. Wiem.Poproszę Ciebie...Za tydzień poproszę z płaczem, albo z nadzieją, na nowy dzień.Obiecałaś....jak w reklamie,... mi bazarek i go zrobimy.Na Julkę i Twojego sierściucha.Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za książki.
×