Jump to content
Dogomania

Jak Lavinia pozbyła się własnego psa... po cichu


Ksera

Recommended Posts

  • Replies 647
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóż, działalność owej tajemniczej organizacji jest bardzo fascynująca. Jest zlecenie, jest szef i jest Benicio - człowiek zajmujący się tropieniem wstrętnych bab, które pod płaszczykiem dobroczynności oddają rottwilery do rąk oprawców, złych, zepsutych ludzi, którzy przypinają psy na łańcuchach i zamykają w zatęchłych kojcach. Niedługo wyjdzie również na jaw, że pobierają wysokie opłaty za każdy kg psiego żywca.
Brzmi to jak prawdziwy film kryminalny. Jednak ten film to nie kryminał, to SF, ponieważ Benicio jest kosmitą, który w czasie pełni księżyca przenika przez ściany budynku i wnika do papierów zawierających adresy i dane w/w oprawców.


Benicio jest [COLOR=red][B][U]THE BEST:ylsuper:[/U][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ksera']No cóż, działalność owej tajemniczej organizacji jest bardzo fascynująca. Jest zlecenie, jest szef i jest Benicio
Benicio jest [COLOR=red][B][U]THE BEST:ylsuper:[/U][/B][/COLOR][/quote]

Trzy w jednym:cool1: kazdy swoja miare przyklada do innych:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ksera, a może po prostu jesteście śledzone? Rozejrzyjcie się bacznie, może za rogiem czai się indywiduum w ciemnym, długim płaszczu i naciągnietym na oczy kapeluszu? :cool3: Wtedy byłby to rasowy kryminał :lol:[/quote]
No musimy zacząć się oglądać za plecy. Nigdy nie przypuszczałam, że ktoś może aż tak zainteresować się moją skromną osobą :cool3: . Zaczyna mi się to podobać, szkoda, że wykastrowany :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benicio']
"wykastrowany" jestem już od dawna i nie jest to kwestia wieku, ale raczej odpowiedzialności. Nie ujmuje to w żadem sposób mojej męskości, nie mam kompleksów :evil_lol:
[/quote]

Strasznie smieszne....i odpowiedzialne......oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benicio']

Pani Hanko..
już myślałem, że może...[SIZE=3][COLOR=red][B]jakaś prawdziwa kobieta[/B][/COLOR][/SIZE], literatka może...niestety..spojrzałem na avatar i [COLOR=red][B]mnie zmroziło[/B][/COLOR]- kolejna [SIZE=3][COLOR=red][B]pani z Krakowa.[/B][/COLOR][/SIZE]..ach, jak mi przykro :shake:

z ukłonami

Benicio[/quote]

Zaiste, proponuję poprowadzić wywód na temat "Kraków - a istota prawdziwej kobiecości." Zaiste ...
Ale - jeżeli można - w formie literackiej. Koniecznie. Proszę ....

I proszę ubrać skarpetki, szal i nauszniki .

I niech nie będzie Panu przykro.
Bo całaj społeczności dogomanieckiej JUŻ JEST PRZYKRO ....
Ach ....

Link to comment
Share on other sites

A ja popieram wypowiedź Benicio. Tylko kobiety potrafią być tak wredne. Ja rozumiem chęć wyjaśnienia sprawy, ale po co te knowania? Ksera podstępnie przejęła sukę od Lavinii tylko po to, by mieć powód do zrobienia afery. Po co tyle zachodu, nie można było szczerze i od razu sprawy załatwić? A do tego teraz te wszystkie osoby, które mają złe zdanie o Lavinii ale jakoś do tej pory milczały? Dlaczego? Czekałyście aż ktoś inny pierwszy rzuci kamień a wy kończycie dzieło. Uwielbiacie gryźć innych. Szkoda, bo psom to napewno na dobre nie wychodzi. Na przyszłość więcej odwagi życzę, i jeśli są jakieś niejasności to piszcie od razu albo zamilczcie na zawsze. Jak czytam ten wątek to wstyd mi, że też jestem kobietą. Na szczęście ja mam cywilną odwagę, piszę co myślę od razu, nie czekam na pospolite ruszenie motłochu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rzenia']A ja popieram wypowiedź Benicio. Tylko kobiety potrafią być tak wredne. Ja rozumiem chęć wyjaśnienia sprawy, ale po co te knowania? Ksera podstępnie przejęła sukę od Lavinii tylko po to, by mieć powód do zrobienia afery. Po co tyle zachodu, nie można było szczerze i od razu sprawy załatwić? A do tego teraz te wszystkie osoby, które mają złe zdanie o Lavinii ale jakoś do tej pory milczały? Dlaczego? Czekałyście aż ktoś inny pierwszy rzuci kamień a wy kończycie dzieło. Uwielbiacie gryźć innych. Szkoda, bo psom to napewno na dobre nie wychodzi. Na przyszłość więcej odwagi życzę, i jeśli są jakieś niejasności to piszcie od razu albo zamilczcie na zawsze. Jak czytam ten wątek to wstyd mi, że też jestem kobietą. Na szczęście ja mam cywilną odwagę, piszę co myślę od razu, nie czekam na pospolite ruszenie motłochu.[/quote]

Bardzo przepraszam :crazyeye: czy coś źle zapamiętałam ? Miałaś tu, do tego gniazda żmij nie zaglądać ? Czyż nie ?

Link to comment
Share on other sites

Nie dość że wredne, to jeszcze bezczelne. Pewnie, nic nie róbcie tylko odstraszajcie stąd tych ludzi, którzy zwierzętom pomagają.
Wszystko można zrozumieć, chęć pomocy zwierzakom, poznania prawdy itd, ale nie sposób w jaki to robicie.
Nie mogę "już" opuścić tego forum, bo biorę udział w akcji ratowania Pele- może nikły, ale niepozwalający wycofać mi się w tej chwili.
I tak oto z forum działającym na rzecz psów - powoli robi się forum pieniaczy i plotkujących z nudów babsztyli. Mało jeszcze ją obrzuciłyście?
Czego więcej Wam trzeba? Szkoda tylko że żadna nie potrafi zrobić tego osobiście....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rzenia']Nie dość że wredne, to jeszcze bezczelne. Pewnie, nic nie róbcie tylko odstraszajcie stąd tych ludzi, którzy zwierzętom pomagają.
Wszystko można zrozumieć, chęć pomocy zwierzakom, poznania prawdy itd, ale nie sposób w jaki to robicie.
Nie mogę "już" opuścić tego forum, bo biorę udział w akcji ratowania Pele- może nikły, ale niepozwalający wycofać mi się w tej chwili.
I tak oto z forum działającym na rzecz psów - powoli robi się forum pieniaczy i plotkujących z nudów babsztyli. Mało jeszcze ją obrzuciłyście?
Czego więcej Wam trzeba? Szkoda tylko że żadna nie potrafi zrobić tego osobiście....[/quote]

:loveu: :loveu: :loveu:
Dobranoc ! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Znasz polskie prawo? Mamy wolność słowa ale i jednocześnie odpowiedziałność za to, co mówimy, więc może zacznijcie się zastanawiać nad formą Waszych działań, ja co niektóre osoby tutaj podałabym do sądu o pomówienia. Bo są tacy, co piszą znając fakty, ale i tacy co nic nie wiedzą i piszą kłamstwa. I za to powinni odpowiedzieć, skoro tak popierają uczciwość i są tak sprawiedliwi.

Link to comment
Share on other sites

Ksera wiesz jak Cie lubie i wiem ze jak coś piszesz to nie rzucasz słów na wiatr, ale przebrnęłam przez wątek i myślę że dobrze by było już go zamknąć. Nie znam Lavini i nie zamierzam jej ani bronić ani oskarżać, ale przestaje mi się podobać ze robicie sobie kosztem niej jaja. Co innego wyjaśnić coś a co innego robić nagonkę i wyśmiewać się. Owszem dzięki niejakiemu benicio zrobiło się wesoło ale oprócz tego też trąci to absurdem-ja nawet nie wierze ze on istnieje, raczej ktoś się załogował pod jeszcze jednym nickiem.
A istnienie tego wątku już nie jest potrzebne wszyscy się dowiedzieli o sprawie i okopali na swoich pozycjach ? nikt nikogo do niczego nie przekona tylko pyskować będziecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rzenia']Ksera podstępnie przejęła sukę od Lavinii tylko po to, by mieć powód do zrobienia afery. Po co tyle zachodu, nie można było szczerze i od razu sprawy załatwić?[/quote]


a może by tak spojrzeć na to z innej strony??? jak Ksera pytała na forum rottkowym to Lola nie była do adopcji - a potem nagle była jak spytał ktoś inny - więc myślę, że podstęp nie był po to aby zrobić aferę, ale aby móc Loli znaleźć odpowiedni dom, z którego tym razem nie zostanie usunięta??? :niewiem:

a Benicio :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,
zastanowcie sie, co robicie. Rzygac sie chce, jak sie to wszystko czyta. Czy wiecie, ze od teraz kazdy normalny dogomaniak to WAS bedzie kojarzyl z obrzucaniem blotem i gnojeniem innych?? I sama sprawa nie ma juz znaczenia, bo SPOSOB, w jaki ja przeprowadzilyscie jest zalosny!!

Ide o zaklad, ze wylaczacie komputery i dla rodziny, znajomych i psów jestescie fantastycznymi ludzmi, kumpelami, opiekunkami... Czy naprawde chcecie, zeby ludzie zapamietali WAS (a nie lavinie, o dziwo, ktorej nawet nie znam) jako podżegaczki, którym lepiej nie podpaść??

Nikt nie jest doskonaly, ale wierze, ze i wy, i lavinia mialyscie dobre intencje i nie chcialyscie nikogo wykorzystac. Ale po przeczytaniu calego watku, to WAM nie dalabym pod opieke mojego psa!

Zastanowcie sie nad tym, zanim napiszecie kolejny obrzydliwy post w tej sprawie...
To wszystko jest cholernie smutne... i "sprawiedliwość" nie ma tu nic do rzeczy. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rzenia']Znasz polskie prawo? Mamy wolność słowa ale i jednocześnie odpowiedziałność za to, co mówimy, więc może zacznijcie się zastanawiać nad formą Waszych działań[/quote]

Przypomnij sobie, co o mnie pisałaś w wątku Essy. Poważnie zastanawiałam się nad oddaniem sprawy do sądu o zniesławienie, na Twoje szczęście uznałam, że za dużo z tym zachodu.

[B]o Lavinii się nie wypowiadam, nie znam jej[/B] [B]osobiście [/B]

Link to comment
Share on other sites

No to ja pozwole sobie cos napisac juz powazniej.

Skoro pies po przejscich, byl zabrany z koszmarnych warunkow z Olkusza, poprzez DOGOMANIE. Skoro, pies sie niedogadywal ze stadem opiekunki, to LUDZKA przyzwoitosc nakazywala poprostu to napisac, TU, na DOGOMANII, ze nie wyszlo i dla suki trzeba szukac domu i juz! Takiego swinstwa nie robi sie psu po przejsciach, ze trzyma sie go w KLINICE. Zadna klinika nie zastapi psu domu i juz!!

I o nic wiecje nie chodzi tylko o to: Albo tworzymy DOGOMANIACKA, szczera grupe albo to fikcja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']No to ja pozwole sobie cos napisac juz powazniej.

Skoro pies po przejscich, byl zabrany z koszmarnych warunkow z Olkusza, poprzez DOGOMANIE. Skoro, pies sie niedogadywal ze stadem opiekunki, to LUDZKA przyzwoitosc nakazywala poprostu to napisac, TU, na DOGOMANII, ze nie wyszlo i dla suki trzeba szukac domu i juz! Takiego swinstwa nie robi sie psu po przejsciach, ze trzyma sie go w KLINICE. Zadna klinika nie zastapi psu domu i juz!!

I o nic wiecje nie chodzi tylko o to: Albo tworzymy DOGOMANIACKA, szczera grupe albo to fikcja.[/quote]

ARKA obawiam się że i tak wiele osób tego nie jest w stanie zrozumieć bo było to wiele razy pisane w tym wątku ale przechodziło bez echa jakby te posty były niewidoczne:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...