Jump to content
Dogomania

MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)


gusia0106

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale co oni mówią, kiedy się rozmyślają? Jakie są powody? No szok po prostu!!!
To tak jak Tinka u Megii, tyle domków zaliczyła:-( Ona miala gorzej, bo domy ją brały i oddawały. majeczka przynajmniej nie przeżywa rozczarowań, tylko szczęśliwa biega z Misiem...

Link to comment
Share on other sites

Oj szkoda Majeczki :(
Podejrzewam, że Pani która była gotowa ją adoptować nie ustaliła tego z mężem, może jemu nie spodobał się pomysł kolejnego psa w domu :( tym bardziej że kobieta tylko na weekendy do domu wpada, ech.......
Powodzenia Maja, nie ten domek, to będzie inny :razz:

Link to comment
Share on other sites

bazarek po czesci dla Majki :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL]
kolejny bazarek
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-***-PONAD-120-pozycji-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21"]PONAD 120 pozycji - Filmy i ksiązki [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Oj szkoda Majeczki :(
Podejrzewam, że Pani która była gotowa ją adoptować nie ustaliła tego z mężem, może jemu nie spodobał się pomysł kolejnego psa w domu :( tym bardziej że kobieta tylko na weekendy do domu wpada, ech.......
Powodzenia Maja, nie ten domek, to będzie inny :razz:[/QUOTE]
Też tak przypuszczamy...

3x dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']bazarek po czesci dla Majki :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL]
kolejny bazarek
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187437-***-PONAD-120-pozycji-filmy-i-ksiązki-rózne-na-rózn*****-do-24.06-do-21"]PONAD 120 pozycji - Filmy i ksiązki [/URL][/QUOTE]


pff mialam się zacytowac a edytowalam post
ale ju sie poprawilam i zacytowalam to co edytowalam ;)
czyli pora spac

btw w cytowanym poscie - linka do nowego bazarku dla Majki między innymi

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Majeczkę , najczęściej się nie odzywam, ale teraz ... rzeczywiście ręce opadają ... wydawało się, że domek jest tuż, tuż ... a tu znowu trzeba czekać.

Majeczko - cierpliwosci ... Twój wymarzony domek przecież gdzies JEST :)

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też często dzwonią kobitki o rożne bidy ze strony schroniska- już są zdecydowane, pytaja kiedy moga przyjechać, proszą nieraz , zeby sie konkretnie umowić na wyprowadzenie psa, bo nie maja serca wchodzic na teren schroniska itd...., [I][U],tylko muszą jeszcze uzgodnić z mężem.....[/U][/I]
[I][/I]
Jak to słyszę, to wiem, ze nie przyjadą- maż powie: a po co nam kolejny pies w domu?

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, że w sumie to ja podjęłam decyzję na nie.

Bo Pani mi zaczęła mówić, że mąż nie wie czy da sobie radę z trzema psami, że oni się jeszcze zastanowią, ale mi coś w tej rozmowie nie przypasowało i powiedziałam, żeby się w takim razie już nie zastanawiali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']tylko muszą jeszcze uzgodnić z mężem.....Jak to słyszę, to wiem, ze nie przyjadą- maż powie: a po co nam kolejny pies w domu?[/QUOTE]

No ciężko mi to przez palce przechodzi, ale wygląda na to, że mój Mąż to... "psi ideał"! :) Przy czwartym psie zapytał co prawda ile jeszcze wezmę psów, zanim się ze mną rozwiedzie, ale teraz walczy o to, po czyjej stronie łóżka Kreska będzie spała! :) I tak się zastanawiam jaki by mu tu prezent na zbliżającą się wielkimi krokami 25 rocznicę ślubu sprawić... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No ciężko mi to przez palce przechodzi, ale wygląda na to, że mój Mąż to... "psi ideał"! :) Przy czwartym psie zapytał co prawda ile jeszcze wezmę psów, zanim się ze mną rozwiedzie, ale teraz walczy o to, po czyjej stronie łóżka Kreska będzie spała! :) I tak się zastanawiam jaki by mu tu prezent na zbliżającą się wielkimi krokami 25 rocznicę ślubu sprawić... :)[/QUOTE]

Piąty pies będzie idealny! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Piąty pies będzie idealny! :evil_lol:[/QUOTE]

Cholercia, jak to mówią "jest ryzyko, jest zabawa"...
Ale ile faktycznie bym musiała do domu psiątek wziąć, żeby się męża "pozbyć" nadal nie wiem :) Czasami się jednak przydaje - michy psie naszykuje, okno kotu w nocy otworzy... nie mdleje na widok strzykawki... koopale z trawy pozbiera...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cholercia, jak to mówią "jest ryzyko, jest zabawa"...
Ale ile faktycznie bym musiała do domu psiątek wziąć, żeby się męża "pozbyć" nadal nie wiem :) Czasami się jednak przydaje - michy psie naszykuje, okno kotu w nocy otworzy... nie mdleje na widok strzykawki... koopale z trawy pozbiera...:)[/QUOTE]

Nie myślałaś żeby go sklonować?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']A czy Tosia umie zbierać qupale? jak tak to biorę![/QUOTE]

Oczywiście, że umie! W szczególności kocie, stąd wystąpiła konieczność zamknięcia kuwety za drzwiami z kocią klapką. Pomogło, ale swoje sprzątalnicze zapędy przeniosła na psie... A w kociej kuwecie dyżur objęła Kreska - OBŁĘD!!!!! Bierzesz obie?...

A co do Mai, widzę że "drgnęło w rajstopach"! Kciuki trzymam, oddech wstrzymuję, Ronja - nie emocjonuj się, dopóki nie pojawi się ostateczna ostateczność :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...