Jump to content
Dogomania

MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)


gusia0106

Recommended Posts

[quote name='mysza 1']To musi być widok :loveu:, piłka jest hitem:evil_lol:, do głowy mi nie przyszło, że będzie taki zafascynowany, kupowałam z myślą o Mai.
Zobaczymy czy tak pójdą ;), załatwimy nowe ulubione ;)[/QUOTE]

A ja widziałam jak się Misio nakręca piłeczką:loveu: wywalił się kołami do góry i się tarzał tak fajnie:loveu: szkoda tylko że to trwało jakieś 5 min bo mu zaraz mała błyskawica piłeczkę zgarnęła;):evil_lol:

[quote name='ronja']Bubelka nie ma swojego wątku. Fakt, że jest nieurodziwa, ale charakter ma fajny. Szkoda tylko, że tego nie widać na fotkach:( Wczoraj Bubelka nie dawala żyć Gosi i Przemkowi tak się przymilała.[/QUOTE]

Naprawdę szkoda że Bubcia nie ma swojego wątku...fajna jest, taka przylepa:) ...ciągle ją trzeba głaskać, wywala brzuszek i nie ma zmiłuj;) żal mi jej....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie nie zapeszamy ale Państwo byli u Mai i są zauroczeni. Chcieli już Maję zabierać ;)
Marta mówi, że nie ma się do czego przyczepić. Ja po rozmowie tez jestem zadowolona.
Jutro po południu pojadę na wizytę dla formalności.

Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

ja trzymam:)
państwo bardzo ciepli, dużo mówili o swoim psie, pokazywali mi zdjęcia. zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie.
[COLOR=Silver]i mogę do nich dzwonić pytać co u Mai i mogę pojechać w odwiedziny (oczywiście za jakiś czas):razz:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tora&Faro']Ojej...jak fajnie:loveu:

Oby Państwo pomyślnie przeszli przedadopcyjną:)

To co...Majeczka już pakuje swoje zabawki?;)[/QUOTE]
Trochę pakuje ale pomalutku ;) Pani ma teraz 3 tygodnie urlopu, chciałaby szybko Maję zabrać. Zobaczymy jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Trochę pakuje ale pomalutku ;) Pani ma teraz 3 tygodnie urlopu, chciałaby szybko Maję zabrać. Zobaczymy jutro ;)[/QUOTE]

No de bomba z tym urlopem! Rzeczywiście trza szybciorem wszystko sprawdzać i jeśli będzie OK - Majutek tez się będzie z Pańcią urlopować, a co! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tora&Faro']Ależ smutna psina....:([/QUOTE]
To post napisany 1 lutego, po zamieszczeniu zdjęć ze schronu, z łańcuchem. Kto by pomyslał, że to młoda, wesoła, ba, nawet szalona psina.:loveu:
[quote name='ronja']od jutra Maja urlopuje się z nowym państwem[/QUOTE]
Dokładnie tak. Byłam, dom z ogródkiem, drugi pies- spory czarny szorstkowłosy (nie wiem czy to jakaś rasa :oops:, trochę sznaucerowaty.) Duża działka, masa zabawek dla psów, Pani pokazywała zdjęcia i opowiadała o poprzedniej suni owczarkowatej, znalezionej przy drodze, miała wtedy ok 12 lat, pozyła jeszcze 2,5, bardzo chorowała.

Dom tuż przy zalewie czy jeziorze Zegrzyńskim, (nie znam się), wystarczy przejść przez drogę, tam Państwo mają drugą działkę, ogrodzoną, z dostępem do wody. Jak przyjechałam pies i Pani byli się kąpać ;)

Jedzenie, opieka weta, wszystko oczywiste, w domu ciągle ktoś jest, zresztą Państwo mają pracę nieetatową, często pracują z domu (dziennikarze).

Uczuliłam na ucieczki, bo na początku Maja może być zdezorientowana, może skakać przez płot (tfu, tfu)

Podpisałam umowę, jutro Maja jedzie do domu.
Odwiedziny będą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...