Jump to content
Dogomania

>ESSA< juz w swoim WSPANIAŁYM DOMU!!!! odeszła za TM..............


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mossi trzymaj się. Wiem co czujesz, bo to samo miałam z Dredkiem. Miejmy nadzieję, że jak usłyszysz pierwszą relację z nowego domku to wszytsko będzie ok.:happy1: :calus:

Essunia słoneczko, trzymam kciuki za domek, bo że będziesz grzeczna to wiem:)

Link to comment
Share on other sites

Essuńka juz w swoim najkochanszym domku:multi: Jeszcze trochę zestresowana ale tupta sobie po całym domu! była tez w ogrodzie:multi:
juz nie płacze ale jestem taka szczesliwa jak niewiem co:multi: po prostu nie mam słów:placz: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Narazie krociutko, bo padam:) Essa dostarczona juz do domciu, od wejscia wtrabila wielka miche zupki i zajela sie zwiedzaniem nowego krolestwa. Jak wychodzilam, byla troche przerazona, jejciu jak to psisko sie szybko przywiazuje! Spedzilam z nia zaledwie pare chwil, a juz mnie nie chciala wypuscic od babci i ladowala sie na kolana! Jutro tam wpadne zobaczyc, jak sie miewaja:) a teraz ide odespac ten dzionek pelen wrazen. kolorowych! :)

Link to comment
Share on other sites

Lusia z wiadomych przyczyn musiala jechac w transporterze, na poczatku troszke sie tam kotlowala, ale po chwili juz byla cichutko. chwilami mialam watpliwosci, czy nam Lusia nie zemdlala :) nerwuska cala i zdrowa zostala przekazana dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...