Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

[quote name='Monika z Katowic']Te wieści Ajlii to takie ... nasze małe, franeczkowe radości! :):):)[/QUOTE]

[quote name='ajlii']Bardzo bym chciała, żeby były już tylko dobre wieści o Franeczku...[/QUOTE]
Dobre wieści o Franeczku - Super :loveu:
To widać, że pomaga Encorton, co prawda steryd - ale Kochani jak jest poprawa i Franuś "poszedł" pięknie na ten lek - trzeba będzie pewnie go utrzymać,

choć podawanie encortonu:
- jak długo,
- przy "schodzeniu" z encortonu trzeba stopniowo zmniejszać dawkę,
- a czy Franuś "zejdzie" z encortonu - nie wiadomo,
skoro dostał taką ogólną stymulację organizmu:)

Mojego pierwszego Psiaka Maxa od szczeniaka do 7 lat, miałem cały czas na sterydzie, nie "poszedł" na encorton, tylko zastrzyki co 6 tyg, nikt by nie powiedział że tak był chory- normalny, wesoły Psiak- a miał wszystko: alergie pokarmową i padaczkę, jedynie zdrowe serce, a tak był Kochany że aż szok:D

Franuś zabieraj się Chłopaku ;);)- nie ma innego wyjścia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KrystynaS']

Pogubiłam się chyba, Franio ma planowany zabieg usunięcia jąder - na kiedy???[/QUOTE]

Taki zabieg z narkozą wziewną to koszt ponad 400 zł. W chwili obecnej o zabiegu można tylko pomarzyć - [B]brak pieniędzy, brak pieniędzy.[/B] :(:(

Czerda!:loveu: Serdecznie dziękuję!:loveu:

[SIZE=3][B][COLOR=red]Dla wygody darczyńców Moderator przeniósł bieżące rozliczenia do postu numer 2.[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Z oczkiem Franusiowym lepiej, choć jeszcze dużo leczenia i pielęgnacji przed nami.

Natomiast obserwuję Frania - pod względem neurologicznym jest lepiej! Nie tylko się nie przewraca i chodzi ogólnie bardziej prosto (już się tak nie zatacza), to przestał mu wypadać ciągle języczek. Poprawiło się też skupienie - Franuś potrafi zjeść swoją porcję bez rozpraszania się każdym bodźcem. Ogólnie jest mniej chaotyczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Z oczkiem Franusiowym lepiej, choć jeszcze dużo leczenia i pielęgnacji przed nami.

Natomiast obserwuję Frania - pod względem neurologicznym jest lepiej! Nie tylko się nie przewraca i chodzi ogólnie bardziej prosto (już się tak nie zatacza), to przestał mu wypadać ciągle języczek. Poprawiło się też skupienie - Franuś potrafi zjeść swoją porcję bez rozpraszania się każdym bodźcem. Ogólnie jest mniej chaotyczny.[/QUOTE]
Nie umiem sobie wyobrazić, ze tego wszystkiego nie widział poprzedni opiekun. Stan, z jakiego na szczęscie wychodzi już chyba Franio, wydaje mi się, że był niemal tragiczny! Jak to dobrze, że ktoś to zauważył " z daleka". Jak to dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Wpadam tu na chwilkę i też się cieszę, że u Frania poprawa - uważam, że to bardzo istotna informacja diagnostyczna dla lekarza, ta poprawa. Następuje bardzo szybko. Ajlii, czy mogłabyś zadzwonić do dra Olkowskiego i porozmawiać na ten temat?
Franio dostaje antybiotyk Synulox, tak? I Encorton?

Rozpoczęłam ten post z myślą, aby podziękować Czerdzie, której wielki dar dla Frania zaginął w natłoku informacji. Czerdo, dziękuję Ci ślicznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132'](...) Czy jest ktoś, kto potrafi robić bazarki i zechce go wystawić? EVA chce dać fanty na bazarek dla Franeczka![/QUOTE]
Tu jest oferta pomocy bazarkowej:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209706-Oferuj%C4%99-bazarki"]http://www.dogomania.pl/threads/209706-Oferuj%C4%99-bazarki[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Mogę zrobić cegiełkowy + fantowy jakby ktoś wysłał mi trochę fantów, bo mi już prawie nic nie zostało :)[/QUOTE]

O! Jak cudownie! Serdecznie dziękuję! W grą wchodzi zorganizowanie bazarku fantowego dla naszego FRANECZKA. Fanty obiecały: Hebanowa i Eva2406. Ja też coś dorzucę.
[U]
Bo na cegiełkowy bazarek jestem już umówiona z Lilką (w Boże Ciało).

[/U]Wykaz leków przekazałam czerdzie (nikt nie zauważył, że wszystkie nazwy leków są skrzętnie zapisywane w poście numer 2 w wydatkach?), ale...[B] Franio ciągle ma nowe leki[/B] i potrzebuje ich natychmiast, więc jak to zorganizować logistycznie?

Idę dzisiaj do pewnego banku odebrać przesyłkę z Western Union... Szczegóły wieczorkiem. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzisiaj jest dobry dzień dla franeczkowych finansów.
Otrzymał bowiem pomoc od kochanej czerdy:loveu: oraz wspaniałej Joanny R. z USA.:loveu:
Wcześniej Joasia R. bardzo pomogła "mojemu" Topiczkowi, a całkiem niedawno opowiedziałam Jej o naszym schorowanym Franeczku.

Czerdo! Dziękuję Ci szczególnie za wpłacenie w krótkim czasie dużej pomocy dla Franeczka![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]:Rose:
Joasiu! Dziękuję za Twoją hojność, za przesłanie 150 dolarów, dzięki którym przez chwilę możemy odetchnąć.:Rose:

I wszystkim wspaniałym dogomaniakom, opiekunom bezdomnego Franeczka dziękuję milion razy! :iloveyou::iloveyou:
Dzięki Wam nadal wierzę w Człowieka.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][FONT=comic sans ms][COLOR=black]Dzisiaj jest dobry dzień. Można odetchnąć pełną piersią. :painting:[/COLOR][/FONT][B][B][FONT=comic sans ms]
[U]To jeden z nielicznych dni, kiedy Franio finansowo jest "na plusie".

[/U][/FONT][/B][/B][FONT=comic sans ms][SIZE=2][COLOR=black]Zapraszam nieustannie do postu numer 2, gdzie codziennie aktualizuję rozliczenia! :wolfie:[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][B][FONT=comic sans ms][/FONT][/B][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=blue][FONT=comic sans ms][COLOR=black]Dzisiaj jest dobry dzień. Można odetchnąć pełną piersią. :painting:[/COLOR][/FONT][B][B][FONT=comic sans ms]
[U]To jeden z nielicznych dni, kiedy Franio finansowo jest "na plusie".

[/U][/FONT][/B][/B][FONT=comic sans ms][SIZE=2][COLOR=black]Zapraszam nieustannie do postu numer 2, gdzie codziennie aktualizuję rozliczenia! :wolfie:[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][B][FONT=comic sans ms][/FONT][/B][/B][/COLOR][/QUOTE]No to oddychamy pełną piersią- ufffffffffffffffffffffffffffff;)
Wiem, wiem, nie za długo się cieszymy, bo to zaraz się rozejdzie ale choć dziś sobie odetchniemy, a co:)
Franiu, ależ wielu ludzi ciebie kocha! Szczęściarz z ciebie niemały!

Link to comment
Share on other sites

Niedawno wróciliśmy z wizyty u dr Garncarza. Oczko i powieka zostały starannie obejrzane. Oko jest w dobrym stanie, nic z nim nie dzieje. Problem jest tylko powieka, pod którą szaleje stan zapalny - choć w dużej mierze już opanowany. Doktor zalecił dalsze stosowanie floxanu oraz po skończeniu synoluxu zmianę antybiotyku na linospectin. Powiedział że teraz jedyne co musimy zrobić to wybić bakterie i wszystko powinno być ok :)

Natomiast Franuś dziś chwilę przed ruszeniem do weta sam podniósł powiekę! Przez ostatni tydzień była cały czas zamknieta, otwieraliśmy ją tylko do czyszczenia i zakrapiania.

To dziś naprawdę szczęśliwy dzień dla Frania - dr Garncarz nie wziął nic za wizytę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...