Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='feliksik']Moniko są dwie skarbonki - skarpeta Talcott i skarbonka kundelkowa, w jednej was widziałam, ale nie pamiętam w której, może do tej drugiej jeszcze uderzyć o pomoc[/QUOTE]
O, właśnie, Moniczko, czy skarbonki obstawione? Franio potrzebuje już, a bazarki mają swoje procedury i czas trwania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']O, właśnie, Moniczko, czy skarbonki obstawione? Franio potrzebuje już, a bazarki mają swoje procedury i czas trwania.[/QUOTE]

Podanie w Skarpecie im. Talcott złożyłam i ma już połowiczną akceptację. Oczywiście regulaminowy zwrot w kwocie 30 zł biorę na siebie.
Co do Kundelkowej Skarbonki - w roku 2011 Franio już dostał wspomożenie (i to ja zapłaciłam konieczną kwotę zwrotu). Zostało to zapisane przez tolę w poście numer 3.

Link to comment
Share on other sites

Franio czuje się lepiej, oczko powoli się goi. Opuchlizna zmniejsza się, ropa nie jest już cuchnąca i zdecydowanie jest jej mniej.
Moje psiaki dostały w prezencie od Cioci Bea100 ciasteczka wątróbkowego - oszalały na ich punkcie :) Franuś też jest ich fanem, wsuwa aż miło - czyli apetyt i humor dopisuje.

Tu jest link to albumu Franka: [url]https://picasaweb.google.com/106740573589182334352/Franio02?authkey=Gv1sRgCLmMt4Xkv9bmJA&feat=directlink[/url]

Będę tu wrzucać zdjęcia. Narazie są zdjęcia z dnia dzisiejszego (widać na nich chore oczko), potem uzupełnię resztę. Monika z Katowic powinna dostawać na maila info o pojawieniu się nowych fotek, zobaczymy jak będzie działać ta funkcja programu. Pozostałych fanów Franka zapraszam do zaglądania do albumu - zdjęcia będą się pojawiały w miarę możliwości, zazwyczaj w weekendy.
Przeglądarka do zdjęć Picassa najlepiej pod Interner Explorer. Przy Operze nie wszystkie funkcje są dostępne. Pozostałych przeglądarek internetowych nie znam.
Instrukcja do Picassy jest dostępna w internecie (to usługa google). Zdjęcia można powiększać przy oglądaniu.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Najserdeczniej dziękujemy kochana Ajlii!!!:loveu::loveu::loveu:
[B]Album Franeczka[/B] to wspaniała sprawa - stokrotnie dziękuję w imieniu wszystkich fanów i darczyńców, bo wiem, ile macie z Mężem pracy (pracy, której nie można odłożyć na później).

Oto chore Franusiowe oczko:[/SIZE][/FONT] :-(



[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uACA4HCBnCw/TfuAwVC_ajI/AAAAAAAAACE/pjk3Wlro3U8/s640/17.06.2011%252520008.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xrDUq-_KmAw/TfuA52Ekp2I/AAAAAAAAACY/qzBdqOcSG-U/s640/17.06.2011%252520083.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Serdecznie proszę - nadal rozsyłajcie wydarzenie FRANIA na FB:
[URL="http://www.facebook.com/w.php?h=6df7c60d75134ea7a331bebf12caa1f5#%21/event.php?eid=192387440811885"]http://www.facebook.com/w.php?h=6df7c60d75134ea7a331bebf12caa1f5#!/event.php?eid=192387440811885[/URL]

I oglądajcie - tu jest link to albumu Franka stworzonego przez Ajlii: [URL="https://picasaweb.google.com/106740573589182334352/Franio02?authkey=Gv1sRgCLmMt4Xkv9bmJA&feat=directlink"]https://picasaweb.google.com/1067405...eat=directlink.[/URL]

Chore oczko ... :(:(:(

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qM-hSXN3dNE/TfuAxwMUtNI/AAAAAAAAACI/eIpaVKPA1oU/s640/17.06.2011%252520012.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem Franio, jestem, cały czas:)
Niezależnie jak Franio poradzi sobie z tyloma chorobami
przeogromnie się cieszę z tak wspaniałej opieki u Ajlii i TZ:loveu::loveu:

Do tej pory kontaktowałem się z prośbą o transport, a tutaj-teraz Franio ma tak
wspaniałą opiekę:loveu:

Kochani i ja dziekuję za Wasze serce i opiekę nad Psiakiem:loveu:

Franio - dużo mocy i energii - takiej psiej dobrej - płynie do Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Rozmawiałam dziś rano z Ajlii. Podziwiam troskę, jaką Ajlii wraz z Mężem otacza FRANECZKA.
Jestem spokojna, bo wiem, że Franeczek ma wzorową opiekę.
Co dwie godziny przemywanie oczka, potem po 10 minutach zakrapianie. Podawanie innych leków, ciągłe konsultacje z weterynarzem. Pilnowanie, żeby psinka zjadła, pilnowanie, żeby oczka nie uraziła... A do tego w Koluszkach jest więcej schorowanych hotelowiczów...:-(
[B]Dziękuję Ci, Ajlii za tą ciężką, całodobową pracę dla naszego chorego biedaczka[/B].:iloveyou:

Ludzie kochani! Potrzebna pomoc! FRANECZEK to nagły przypadek!!!:modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE]Szczerze dołączam się do podziękowań i kłaniam nisko!

[quote name='EVA2406']Nie mogę zobowiązać się do następnej deklaracji, bo już jestem pod kreską, ale jakieś fanty na bazarek wygrzebię. Kto wystawi? Ja mogę wysłać zdjęcia a po zakończeniu zrobić wysyłkę.
Inaczej nie umiem pomóc.[/QUOTE]Chyba w morzu postów ten został niezauważony, więc go delikatnie przypomniałam;) Czy jest ktoś, kto potrafi robić bazarki i zechce go wystawić? EVA chce dać fanty na bazarek dla Franeczka!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Dziękujemy wspaniałej Ewie2406. Jeszcze trzeba znaleźć jakąś dogomaniaczkę do wystawiania bazarku.
Kto wystawi kolejny bazarek? Bardzo potrzebujemy chętnych!

Ja nadal o rachunkach..[/FONT] [FONT=&quot][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj wysłałam kolejny przelew do hoteliku na kwotę [B]45 zł [/B](za usg jąderek 30 zł + transport 15 zł dnia 8.06.2011).[/FONT][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS] Stan konta Frania wynosi 400 zł [B][COLOR=red](i nie puszczę z ręki już ani złotówki, bo to na hotelikowy czynsz w lipcu i żelazna rezerwa na leki).[/COLOR][/B][/FONT][FONT=&quot][FONT=Comic Sans MS]
Szczegółowe rozliczenia wydatków i wpływów znajdują się w poście numer 4.

Niestety nie ma już czym zapłacić za transport do Milanówka. :-([SIZE=4]
Pojawia się więc pierwszy [B]dług[/B] Frania w kwocie [/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]114 zl 11 gr [/B]– za transport do specjalistów do Milanówka[/SIZE][/FONT][FONT=&quot]. :-(:-(
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']...Bea100,możesz być tak miła i podać przepis na te pyszne ciasteczka?[/QUOTE]
Nie znam przepisu, ciasteczka wylicytowałam na bazarku na sterylki, robi je WiosnaA i może ona Ci poda przepisik?

Cieszę się, że ciasteczka Franiowi smakują i że ma z nich tak dużo radości :)

Link to comment
Share on other sites

Z Franusiowych wieści...

Z oczkiem lepiej, ropy dziś wycieka znacznie mniej - jest też rzadsza, nie tak zielona i nie cuchnie. Po konsultacji telefonicznej z weterynarzem wizyta kontrolna została odwołana. Leczenie najwyraźniej pomaga, a w poniedziałek czeka Frania konsultacja u specjalisty. Trzeba przyjrzeć się też ogólnemu stanowi oczek - są cofnięte i z zezem - mam nadzieję że dr Garncarz coś na to zaradzi.

Natomiast Franio przestał się przewracać! Dostaje encorton zaledwie od trzech dni, a już widać poprawę. Jest bardziej skoordynowany, szczególnie w czasie chodzenia. Potrafi też stanąć na trzech łapkach i czwartą pocierać oczko (wymasowuje sobie ropę) lub też schylić się i ocierać główką o łapkę. A jeszcze niedawno potrafił zrobić fikołka stojąc na wszystkich czterech łapkach.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dziękujemy serdecznie Ajlii za wieści o FRANECZKU. :loveu: Ufam, że wszystko idzie ku dobremu... :loveu: Ufam, że warto walczyć.

Po korespondencji mailowej z Ajlii chcę Was poinformować, że w najbliższy czasie[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] czekają FRANECZKA następujące wizyty u lekarzy i związane z nimi wydatki:
- wizyta u dr Garncarza (stan zapalny powieki, zez i cofniecie obu oczek) + transport + ew. leki - [U]konieczne[/U]
- aniprazol (II tura odrobaczania) - [U]konieczne[/U]
- szczepienia p-c wściekliźnie lub wydanie zaświadczenia o przeciwskazaniach -[U] konieczne[/U]
- ewentualne szczepienia p-c chorobom zakaźnym - [U]starych psów nie zaleca sie[U] szczepić[/U][/U][U], ale oddaję to w ręce specjalistów[/U]
- zakup kolejnej tubki maści na świerzb w uszach - [U]konieczne[/U]

[B]Na to nie ma pieniędzy:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000]- operacja usunięcia jąder + transport (prawdopodobnie w Warszawie, bo w Łodzi nie ma narkozy wziewnej a potrzebna jest ze względu za zakrzywioną tchawicę) - na to nie ma pieniędzy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000]- dr Olkowski zalecił też inne badania - ale nie będziemy teraz realizować tych zaleceń, bo nie ma pieniędzy.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Z Franusiowych wieści...

Z oczkiem lepiej, ropy dziś wycieka znacznie mniej - jest też rzadsza, nie tak zielona i nie cuchnie. Po konsultacji telefonicznej z weterynarzem wizyta kontrolna została odwołana. Leczenie najwyraźniej pomaga, a w poniedziałek czeka Frania konsultacja u specjalisty. Trzeba przyjrzeć się też ogólnemu stanowi oczek - są cofnięte i z zezem - mam nadzieję że dr Garncarz coś na to zaradzi.

Natomiast Franio przestał się przewracać! Dostaje encorton zaledwie od trzech dni, a już widać poprawę. Jest bardziej skoordynowany, szczególnie w czasie chodzenia. Potrafi też stanąć na trzech łapkach i czwartą pocierać oczko (wymasowuje sobie ropę) lub też schylić się i ocierać główką o łapkę. A jeszcze niedawno potrafił zrobić fikołka stojąc na wszystkich czterech łapkach.[/QUOTE]Ojej, ojej! Cudne wieści! Naprawdę fajnie to czytać! Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...