Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mój Boguś ma czerwoną siostrę :) w stronę bostonów , jakoś mniej mnie ciągnie , bo to terrier :) a z SBT , to już może być elektrycznie , mimo iż są hodowle co mają i to i to , ale nie byłam i nie widziałam , jak to razem żyje ... a klateczkować nie będę.

a to Twoje kudłate białe , ciekawe jest .... rasa zupełnie nie dla mnie - bo kudłate i niezależne ;) ale oko cieszy taki pies ....
jest ładny , elegancki ... nie to co staffik pokrak :evil_lol:

również trzymam kciuki , za malca ... dwa psy , to super frajda ... po 4 nie ma różnicy ile ich jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Uwierz, Eris też potrafi być pokraczny :lol: Ale faktem jest, że spokojny. Dlatego trochę się boję charakteru bostona, jeszcze się zastanawiam, ale tak naprawdę to od planu zajęć w tym semestrze wszystko będzie zależało, jeżeli mała będzie wolna.
I to właśnie w hodowli Alikana są SBT i bostonki.

Mam szczerą nadzieję, że do 4 nie dojdę. :lol:


Dodam zdjęcie Erisa, robione kilka dni temu. ;)
[IMG]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/118007240.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Eris prezentuje się cudownie! A czemu nie buldożek jako drugi piesek:roll: ?[/QUOTE]

Wybór jest buldożek/boston, ale ta mnie urzekła. No zobaczymy. :)

[quote name='Tekla64']no malenstwo cudniaste , kontrast byly mocny
ale jak chcesz to trzymam kciuki i to mocno

Eris jak zwykle dostojenstwo samo w bieli[/QUOTE]

No u Ciebie dostojeństwo w różnych kolorach, co? :)


Dzisiaj byliśmy na szczepieniu i za wszystko (wścieklizna, nosówka itp.) zapłaciliśmy 69 zł. A Wy ile płacicie?
No i oficjalnie mogę powiedzieć że skończyliśmy odchudzanie Erisa! Z 36 kg (dokarmianie przez mamę wychodziło :roll:) doszliśmy do 28,4 kg - niech tak zostanie! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

wisz moje nawet czarnuchy chyba jednak nie sa tak dostojne jak Eris, takie ja mam wrazenie , nie , nie to nie znaczy ze moje mnie sie nie podobaja, bardzo mi sie moje i w kazdym momencie podobaja ale Eris jest jak dla mnie zupelnie inny , wlasnie dostojny nie wiem czemu?

a przelamanie koloru jak widac u mnie calkiem dobrze robi hihihihi

Link to comment
Share on other sites

[B]deer1987 [/B]
Dziękuję za gratulacje! :loveu: Mam nadzieję że nie będziemy musieli tego powtarzać.

[B]Saththa[/B]
Chyba na ludzi to nie działa, szczególnie z moim uwielbieniem do robienia ciast, muffinek czy innych dobrych rzeczy. :lol: O, np. dzisiaj w pojedynku nauka kontra muffinki czekoladowe z wiśniami było 1-0 dla muffinek - zdjęcie wstawiam niżej. Jak ktoś chce przepis chętnie podam. :cool3:

[B]Tekla64[/B]
On tylko tak wygląda, uwierz mi. :lol:

No to dzisiejsze moje wypieki:
[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5817/img20110916203257.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dzisiaj byliśmy na szczepieniu i za wszystko (wścieklizna, nosówka itp.) zapłaciliśmy 69 zł. A Wy ile płacicie?
No i oficjalnie mogę powiedzieć że skończyliśmy odchudzanie Erisa! Z 36 kg (dokarmianie przez mamę wychodziło :roll:) doszliśmy do 28,4 kg - niech tak zostanie! :multi::multi::multi:[/QUOTE]
36 kg ważył? :crazyeye: Toż to więcej niż Jari, a niższy o 2 głowy ;). Za szczepienia podobnie się płaci w Wawie.

Link to comment
Share on other sites

Podtuczać to moja mama umie jak się jej pozwoli. Chcesz jej podrzucić psa? :evil_lol:

Oj wyglądał, dam zdjęcia dla porównania:

Eris przed odchudzaniem.
[IMG]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/50471438.jpg[/IMG]

Po.
[IMG]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/118007240.jpg[/IMG]

Jest różnica? Nawet w miejscu gdzie jest brzuch widać.

PS. Zaktualizowałam 1 post, dodałam zdjęcie dożycy Clio, która już jest za TM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dziękuję :)
cudowna...w dodatku moje ukochane umaszczenie
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Nie ma za co! Niestety już chyba nie mam więcej zdjęć. :shake:

[quote name='deer_1987']Widac roznie u Erisa![/QUOTE]

No ja też uważam że widać, nawet jak się dotyka boczki to już czuć żeberka tak jak trzeba - wtedy był problem. Spory.

[quote name='andromeda']Fredzia no co Ty nie wygląda na grubaska. Racze na futrzastego samojeda :)

A tak na serio to Kersi też muszę pilnować. Zje więcej to zaraz jej boczki wyskakują.[/QUOTE]

To chyba genetyczne u samków. :roll: Ona też tak lubi jeść?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...