Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='FredziaFredzia']Wiem, że o nią chodziło, ale nie wiem o co dokładnie pytasz. ;)
Napiszę coś więcej... Malutka jest z hodowli Alikana, jest wstępnie zarezerwowana przez rodzinę z Niemiec którzy mają się zdecydować do przyszłego weekendu. Ja w tym czasie bardzo intensywnie się zastanawiam, czy dam radę, ale szczerze mówiąc mała skradła moje serce i nawet jak nie będzie u mnie, to będę starała się dowiadywać co i jak, czy jest wystawiana itd. ;)[/QUOTE]
W ten weekend bedziesz wiedziec co z mala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Mam pytanie do właścicieli dwóch psów!
Czy jest problem na spacerze z dwoma, tj. jak je wyprowadzać razem?[/QUOTE]
Nie ma problemu :loveu: a zawsze mozesz kupic dwujnik jakby to mialo Ci cos pomoc :) jedynie co jak np jeden jest agresywny do innych psow to drugi latwo przejmie..

Link to comment
Share on other sites

U mnie nie ma takiego problemu. Chodzę z dwoma smyczami w ręce albo jedna w jednej, druga w drugiej. Zero problemu. I nie rozłażą się w dwie różne strony, tylko jak jeden w prawo, to drugi też automatycznie idzie w to samo miejsce. ;)
A co do powyższego zdania na temat agresywności. To też zalezy jaki pies. Mój York ogólnie na spacerach jak zobaczy dużego psa za bramą, to szczeka i ciągnie, a mój grzywek, którego w sumie nie dawno zakupiłam, też ciągnie ale z radości do drugiego psa albo ignoruje. Nie przejmuje się drugim psem, który ujada. ;)

Link to comment
Share on other sites

no ja tyz wpadlam sie zapytac ???

szczylek bedzie na poczatku trzymal sie wiekszego swojego wiec z chodzeniem na spacery nie powinno byc problemu ale mniejsze uczy sie od starszego i jakos tak latwiej to wszytsko idzie , jak je nauczysz beda chodzily przy sobie wiele zalezy od ciebie czego bedziesz wymagac od psow na spacerze , dwojnik to fajna sparwa przy tych samych mniej wiecej gabarytach jak za wielka roznica to czasem sie troche dzieje hihihi ale wsio mozna ogarnac byle na spokojnie i bez nerwow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']U mnie nie ma takiego problemu. Chodzę z dwoma smyczami w ręce albo jedna w jednej, druga w drugiej. Zero problemu. I nie rozłażą się w dwie różne strony, tylko jak jeden w prawo, to drugi też automatycznie idzie w to samo miejsce. ;)
A co do powyższego zdania na temat agresywności. To też zalezy jaki pies. Mój York ogólnie na spacerach jak zobaczy dużego psa za bramą, to szczeka i ciągnie, a mój grzywek, którego w sumie nie dawno zakupiłam, też ciągnie ale z radości do drugiego psa albo ignoruje. Nie przejmuje się drugim psem, który ujada. ;)[/QUOTE]

u mnie jest tak samo:)
tylko Malwina szczeka na psa za brama , a Bobi go olewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']A ile waży?[/QUOTE]

dwadzieścia parę nie wiem dokładnie bo dawno jej nie ważyłam. Ona jest drobnym samojedem :)

dwa pieski na spacerku to wiecej atrakcji. Ja zabieram dwa psy od razu, wyprowadzane są na osobnych smyczach. Polecam bywa na prawdę wesoło :) szczególnie jak ma sie dwóch indywidualistów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Nie ma problemu :loveu: a zawsze mozesz kupic dwujnik jakby to mialo Ci cos pomoc :) jedynie co jak np jeden jest agresywny do innych psow to drugi latwo przejmie..[/QUOTE]

Z tym nie miałabym problemu, Eris nie ma cienia agresji w sobie.

[quote name='andromeda']dwadzieścia parę nie wiem dokładnie bo dawno jej nie ważyłam. Ona jest drobnym samojedem :)

dwa pieski na spacerku to wiecej atrakcji. Ja zabieram dwa psy od razu, wyprowadzane są na osobnych smyczach. Polecam bywa na prawdę wesoło :) szczególnie jak ma sie dwóch indywidualistów :)[/QUOTE]

Acha, no właśnie po zdjęciach widziałam że Kersina do ogromnych nie należy. ;)

[quote name='darii_iia']U mnie nie ma takiego problemu. Chodzę z dwoma smyczami w ręce albo jedna w jednej, druga w drugiej. Zero problemu. I nie rozłażą się w dwie różne strony, tylko jak jeden w prawo, to drugi też automatycznie idzie w to samo miejsce. ;)
A co do powyższego zdania na temat agresywności. To też zalezy jaki pies. Mój York ogólnie na spacerach jak zobaczy dużego psa za bramą, to szczeka i ciągnie, a mój grzywek, którego w sumie nie dawno zakupiłam, też ciągnie ale z radości do drugiego psa albo ignoruje. Nie przejmuje się drugim psem, który ujada. ;)[/QUOTE]

[quote name='Kasi i Lena']Ja mam dwie smycze, czasem dwie flexi nawet i nie ma problemu. Nad dwójnikiem myślałam ale na myśleniu się skończyło i jeszcze nie kupiłam:)[/QUOTE]

[quote name='Amber']Jeżeli są podobnej wielkości i temperamentu to nie ma żadnego problemu. Chodzę z jamnicami na 2 flexi i jest baaardzo wygodnie. Mały kłopot powstaje dopiero przy 3 psach :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='AjdaTola']I jak tam, będzie mała bostonka?[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']Wszedzie jestes a u siebie nie a my tu czekamy :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Tekla64']no ja tyz wpadlam sie zapytac ???

szczylek bedzie na poczatku trzymal sie wiekszego swojego wiec z chodzeniem na spacery nie powinno byc problemu ale mniejsze uczy sie od starszego i jakos tak latwiej to wszytsko idzie , jak je nauczysz beda chodzily przy sobie wiele zalezy od ciebie czego bedziesz wymagac od psow na spacerze , dwojnik to fajna sparwa przy tych samych mniej wiecej gabarytach jak za wielka roznica to czasem sie troche dzieje hihihi ale wsio mozna ogarnac byle na spokojnie i bez nerwow[/QUOTE]

[quote name='ania90']u mnie jest tak samo:)
tylko Malwina szczeka na psa za brama , a Bobi go olewa[/QUOTE]

[quote name='monia&nero']no właśnie czy Eris będzie miał siostrzyczkę :)[/QUOTE]

Dziękuję za tyle odpowiedzi!
A teraz coś ode mnie - na razie nic nie wiem, dlatego nie chcę pisać nic, czekam na odpowiedź od Pani, hodowczyni Betty. Jak będę wiedziała, to napiszę! ;)

Niespodzianka!
Z telefonu, dlatego marne jakościowo, ale jest.
[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9981/img20110926180052.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...