Jump to content
Dogomania

Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!


Marinka

Recommended Posts

A może klatka-łapka? można pożyczyć od organizacji myślę, ale większość ma takie dla kotów - szczeniaki powinny się więc zmieścić, nie wiem, jak sunia.

My dla tej Żabki spod balkonu szukaliśmy, ale nikt nie miał takiej dużej.

Bardzo odradzano Sedalin

Była propozycja pomocy ze schroniska - pracownik miałby przyjechać z pętlami do łapania i chyba siatką

tu jest wątek - ale nie wiem czy na coś się przyda...
my dzisiaj próbujemy zrobić tak - Żabka od paru dni ma tam kartonowe pudło, w którym śpi. Chcemy wieczorem podejść cicho i zastawić Jej wyjście, po czym podstawić pod wyjście transporter - mamy nadzieję, że nie czmychnie i wejdzie do transportera, wtedy będzie Ja można było przewieźć do hoteliku.
Bez tego pudła nie miałyśmy żadnych szans, bo odchodziła, kiedy tylko ktoś się zbliżał.
Teraz w pudle śpi mocnym snem i można podejść pod samo pudło

[url]http://www.dogomania.pl/threads/193876-Wierna-*ŻABKA*-od-kwietnia-mieszka-pod-balkonem-przy-Fr.Nullo-trzymajcie-dziś-kciuki[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Temida'][B] [/B]

[INDENT] Nie wiem co doradzić, bo nie znam nikogo kto się zajmuje zwierzakami w Bełchatowie. Organizacja jest w Tomaszowie Mazowieckim.
Psiaczki nie mogą zostać w lesie, schronisko zapewnia chociaż posiłek i stałe lokum. Można dt, hotelu szukać.

Jedyne co znalazłam:
[url]http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=32675[/url]
[/INDENT][/QUOTE]

Jest organizacja, jak widać z postu Temidy...

Link to comment
Share on other sites

dzis w radio slyszalam , ze -30 w listopadzie bedzie , dla nich to koniec
ja tez musze zlapac pieska malego, dzikuska, jade po klatke lapke do TOZ Slupsk w piatek i mam nadzieje, ze uda sie zlapac...
pozycza mi na weekend...
a te szczeniaczki to czytam na watku ktos oczka przemywal, to znaczy ze mozna je spokojnie zlapac, tak?... bez zadnych tam srodkow...
a suni jednak najlepiej ten sedalin podac w konsultacji z wetem, zeby nie zaduzo itd...
no i to pilna sprawa, nie ma na co czekac :-(

Link to comment
Share on other sites

Czy są jakies postanowienia?? NA uzbieranie deklaracji na kwotę 1200zł nie ma co liczyć. Taka jest prawda. Zaraz będą bardzo duże mrozy. Naprawdę lepiej dla Nich bedzie gdy trafią do schroniska a stamta bedziemy próbować szukać im domków... chyba że beda jakieś lepsze zdjęcia maluchów to już można je ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Czy są jakies postanowienia?? NA uzbieranie deklaracji na kwotę 1200zł nie ma co liczyć. Taka jest prawda. Zaraz będą bardzo duże mrozy. Naprawdę lepiej dla Nich bedzie gdy trafią do schroniska a stamta bedziemy próbować szukać im domków... chyba że beda jakieś lepsze zdjęcia maluchów to już można je ogłaszać.[/QUOTE]

to chyba najlepsze wyjście i jedyna skuteczna pomoc dla nich...

na naszej-klasie do Moniki zgłosiła się osoba, która pokryłaby koszty hotelu za 1 miesiąc.... ale co potem? to sporo piesków i sporo pieniędzy - tylko dużą i stabilną finansowo organizację stać na ich utrzymanie....
a te biedactwa marzną w lesie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Pomoge w ogloszeniach, natomiast historia psiakow mozna zainteresowac Fundacje dzialajace na tym terenie, TOZ.....[/QUOTE]

właśnie tak - bo tam na miejscu jest tylko sama pani Danusia -i nie ma kto jej pomóc


my wszyscy daleko mamy do Bełchatowa, a u siebie na miejscu psich nieszczęść niemało....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']
na naszej-klasie do Moniki zgłosiła się osoba, która pokryłaby koszty hotelu za 1 miesiąc.... ale co potem? to sporo piesków i sporo pieniędzy - tylko dużą i stabilną finansowo organizację stać na ich utrzymanie....
a te biedactwa marzną w lesie....[/QUOTE]

Da 1200 zł.? Tak jak Ula pisała, czy hotel przyjmie pieski bez szczepeń. Mają inne psy i nie będą ryzykować...chyba?

Link to comment
Share on other sites

Własnie. Dobre i opłacenie 1 miesiąca. Akle nie mozemy zapomnieć o tym, że psy trzeba odrobaczyć, odpchlic, piszczepić. To bardzo duże obciążenie finanasowe. A może by tak zainteresować Fundacje nie z rejonu Bełchatowa?? Trzeba próbować wszędzie. Najlepiej byłoby chyba maile powysyłać z historią psów i ze zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorchid]Witajcie cioteczki , od gonzika 20 zetkow , na juz , Danusiu kochana slij swoj numer tel, prosze! cioteczki , od Danusi tak wiele zalezy , napewno sie boi dziewczyna jak to bedzie tam w schronie , [/COLOR][COLOR=navy]Danusiu kochana :calus:czy moglabys zbierac na swe konto na szczepienia psiaczkow? snia sie po nocach te maciunki , mamunka ...ech :-([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki rozmawiałam z Bełchatowskim Schroniskiem .
Po godzinie 11 mam dzwonić do kierownika i będę z nim uzgadniać cene za hotelowanie psów -Tzn. Bedą w pomieszczeniu w srodku z matka i rudaskiem.
Zaszczepione malenstwa i dorosłe psy.


Jak wszystko dogadam z kierownikiem jeszcze dzisiaj rodzina pojedzie do hotelu w Schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][COLOR=darkorchid]Witajcie cioteczki , od gonzika 20 zetkow , na juz , Danusiu kochana slij swoj numer tel, prosze! cioteczki , od Danusi tak wiele zalezy , napewno sie boi dziewczyna jak to bedzie tam w schronie , [/COLOR][COLOR=navy]Danusiu kochana :calus:czy moglabys zbierac na swe konto na szczepienia psiaczkow? snia sie po nocach te maciunki , mamunka ...ech :-([/COLOR][/QUOTE]


Szczepienia beda w hotelu w schronie.

Czy pomożecie finansowo cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Ciotki rozmawiałam z Bełchatowskim Schroniskiem .
Po godzinie 11 mam dzwonić do kierownika i będę z nim uzgadniać cene za hotelowanie psów -Tzn. Bedą w pomieszczeniu w srodku z matka i rudaskiem.
Zaszczepione malenstwa i dorosłe psy.


Jak wszystko dogadam z kierownikiem jeszcze dzisiaj rodzina pojedzie do hotelu w Schronisku.[/QUOTE]

I to jest bardzo dobre posunięcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...