Jump to content
Dogomania

Czarne kwiatki deklarowiczów (czyli fałszywe deklaracje i niespełnione obietnice)


Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='salibinka']

Nie, Gagato, po raz kolejny zupełnie się nie zrozumiałyśmy.[/QUOTE]To co? naprawdę uważacie,że lepiej zostawić wszystko tak jak jest teraz? Niech kazdy na własnej skórze ćwiczy za każdym razem od nowa kolejne zawiedzione nadzieje? Tak będzie lepiej?
Bedzie mnóstwo wspaniałych darczyńców i mnóstwo podziekowań, usmiechów i serduszek...tyle tylko,że pewna ich część pozostanie na zawsze wyłącznie na dogo....
A ja cały czas myslałam, że ten portal jest dla psów, bo dla ludzi jest cała masa innych...

Link to comment
Share on other sites

witam :lol:
na wstepie:diabloti:: nie znam zenobiusz flores, nie bronie jej, wiem tez ze na wlasne zyczenie jest na czarnych kwiatkach(uniosla sie duma)...:diabloti:
jednak znam Nine, i ostatnie wydarzenia m.in. tutaj
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/2x-szczenieta-pilna-osoba-do-wizyty-adopcyjnej-w-gnieznie-dla-serduszka-172920/index16.html[/url]

pokazuja,ze jest osoba nieodpowiedzialna i niegodna zaufania... :shake: dlatego tez, poniewaz za zenobiusz poreczylo wiele osob, a nina ja zglosila(mysle ze w tej chwili nikt za Nine nie poreczy, tym bardziej ze sama ona jeszcze nie zaplacila za bazarki i ma zleglosci finansowe):shake:moze jednak warto rozwazyc cofniecie zenobiusz z czarnych?
wiem,ze nie Emilii jest osadzac, i mija sie to z celem watku. wiem tez,ze zenobiusz sie uniosla. jednak jestem sklonna jej uwierzyc,ze to z powodu niecheci Niny pieniadze nie zostaly odebrane-i ze Ninka kreci i czesto zachowuje sie b.nie fair:shake:

bana pewno zenobiusz dostala zasluzonego(oby!)...:diabloti:
chcialabym,zeby na czarne kwiatki trafialo sie zasluzenie, zeby nie bylo mozliwosci wpisania sie np na prozbe zeby byly MOZLIWIE obiektywne...

Link to comment
Share on other sites

Czytajác ostatnie poczynania Ninki, wlos stanál mi déba i znajác jej metody dzialania, nie mozna jej uznawac za osobá wiarygodná. Slawetny zatarg Zenobiusza byl wlasnie z udzialem Niny, która sama teraz toruje sobie drogé do kwiatków- tych i siostrzanych :shake:

Faktem jest, ze sprawa zenobiusza jest precedensowa, ale jesli deklaracja, która sié nie dokonala jest tylko 1 (z udzialem Niny), nie ma powodu do trzymania Zenobiusza na liscie.

Jesli nie ma innych deklaracji, z których Zenobiusz Flores nie wywiázala sié, bylabym za zdjéciem jej z listy. I w przyszlosci nie bédzie mozliwosci dobrowolnego wpisania sié na listé.

Czekam na dalsze opinie, bo jak juz tu wyjasniono- nie ja jestem tu od rozstrzygania prawdy. Zrobié z listá informacyjná to, co uznacie za sluszne.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadziejé, ze wiekszosc zainteresowanych zrozumiała ideé tego wátku i ze nie bedzie juz wiécej nieporozumien.

Zeby było jeszcze jasniej, proponujé, by kandydaturé do pierwszego postu w tym wátku składali załozyciele wátków, na których te niedotrzymane deklaracje sie pojawiá. To uczestnicy tych wátków bédá decydowac kogo wpisac tutaj, a nie ja.

A teraz pierwsze koty za ploty, listé czyszczé i zaczynamy od poczátku.

Link to comment
Share on other sites

przez głupie przepychanki z Zenobiusz cały wątek ucierpiał...
A sądzę, że idea jest dobra.
Zbieramy deklaracje, zgłaszają się nieznani nam ludzie, wydaje nam się, że mamy wystarczająco kasy na dt, wieziemy tam psiaka - a tu nagle doopa blada - kasy nie ma. Pies już w dt, a my zaczynamy zabawę z deklaracjami od nowa, bo ktoś od tak sobie, nie wiem - dla rozrywki? rzucił "deklaruję 100 zł miesięcznie". I co? nie chcecie wiedzieć kto nas tak wykiwał? Nie chcecie sprawdzić? Wziąć poprawkę na to, jak zadeklaruje na waszym wątku?
Zpomnijmy o sprawie ZF... ten wątek na serio może się przydać.

Link to comment
Share on other sites

I najlepiej, kochane dogomaniaczki, wysyłajcie jeszcze [B]płatnychych morderców[/B] do tych, którzy dali deklarację a nie płacą!
Co to ma być Święta Inkwizycja Dogomanii???????
Pomysł uważam za bardzo, bardzo niedopracowany!!!!! [B]Dogomania ma być miejscem, gdzie RATUJEMY PSY a nie[/B] [B]dręczymy ludzi.[/B]
A propos deklaracji - mam ich dużo - WZIĘŁAM JE DOBROWOLNIE, Z SERCA i nie życzę sobie, żeby ktoś mnie piętnował - jeżeli , nie daj Boże, nie wpłacę na czas albo wpłacę tylko część.[COLOR=indigo][U] [B]To są DOBROWOLNE WPŁATY Z MOICH PRYWATNYCH PIENIĘDZY!!!![/B] [/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']I najlepiej, kochane dogomaniaczki, wysyłajcie jeszcze [B]płatnychych morderców[/B] do tych, którzy dali deklarację a nie płacą!
Co to ma być Święta Inkwizycja Dogomanii???????
Pomysł uważam za bardzo, bardzo niedopracowany!!!!! [B]Dogomania ma być miejscem, gdzie RATUJEMY PSY a nie[/B] [B]dręczymy ludzi.[/B]
A propos deklaracji - mam ich dużo - WZIĘŁAM JE DOBROWOLNIE, Z SERCA i nie życzę sobie, żeby ktoś mnie piętnował - jeżeli , nie daj Boże, nie wpłacę na czas albo wpłacę tylko część.[COLOR=indigo][U] [B]To są DOBROWOLNE WPŁATY Z MOICH PRYWATNYCH PIENIĘDZY!!!![/B] [/U][/COLOR][/QUOTE]
Od których zależy życie psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Podejmując się cześciowego sponsorowania moich kochanych psiaków - wiem doskonale, że od moich pieniędzy zależy życie tych czworonogów![/QUOTE]
No to w czym problem.. Są tacy, co nie wiedzą. Jakbyś przeczytała wątek wiedziałabyś o kogo tu chodzi.. Niestety, są takie sytuacje, a zgłoszeń brak.

Link to comment
Share on other sites

No to macie pierwszy umierający watek - IBIS pies chory na nużycę, z w hoteliku MIZANTROPIA.[B] IBIS bardzo, bardzo potrzebuje[/B] pomocy, a ludzie się "wykruszyli":

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/124316-POMOCY-Kolejny-nawrA-t-choroby-A-YSY-CHORY-IBIS-POTRZEBNE-600-zA-na-leczenie"][COLOR=#4444ff]POMOCY!! Kolejny nawrót choroby ŁYSY, CHORY IBIS. POTRZEBNE 600 zł na leczenie!!!![/COLOR][/URL] [/B]

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem zawsze każda sprawa wywyłuje mega dyskusje - oczywiście , ze pomysł bardzo dobry - nie można zawraca glowy - pisać , ze się będzie wpłacać a potem bez słowa olać sprawę. Nie zbieramy na swoje prywatne psy, więc nie rozumiem- dlaczego osoba umieszczająca psa w hotelu, tylko ma być za to odpowiedzialna. Absolutnie nie zgadzam się z gametą - ze wysyłanie privat z przypominaniem jest poniżaniem się !? Nie rozumiem jak można myśleć w taki sposób. Po pierwsze ludzie są tylko ludzimi i są bardziej lub mniej zabiegani - przypomnienie o deklaracji jest niczym więcej jak przypomnieniem.
Poza tym nie wiem co wywołuje taką dyskusuje - albo ktoś płaci - albo ktoś nie płaci - i albo się jego umieszcza na liście -albo nie.
Są rożne sytacje w życiu i wiadomo, ze czasami ktoś moze uprzedzić, ze będzie się chciał wycofać lub zmniejszyć swoją kwotę lub poprosić własnie o 1 miesiąc ulgi, ale nie ma co się cyrtolić z osobami, które piszą jedno, a robią drugie lub zamiast na psa , którego miała od początku przechodzi już na inny wątek.
Jesli osoba, będąca na liście zacznie płacic to się ją usuwa i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']No to macie pierwszy umierający watek - IBIS pies chory na nużycę, z w hoteliku MIZANTROPIA.[B] IBIS bardzo, bardzo potrzebuje[/B] pomocy, a ludzie się "wykruszyli":

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/124316-POMOCY-Kolejny-nawrA-t-choroby-A-YSY-CHORY-IBIS-POTRZEBNE-600-zA-na-leczenie"][COLOR=#4444ff]POMOCY!! Kolejny nawrót choroby ŁYSY, CHORY IBIS. POTRZEBNE 600 zł na leczenie!!!![/COLOR][/URL] [/B][/QUOTE]O ile pamiętam zgłoszenie winno pochodzić od osoby, która podjęła się ulokowania psa w DT i jego opłacania albo od osoby, która watek takiemu psu założyła, choć to często jedna i ta sama osoba.... Nie wiem, Monika, to Tobie na tym wątku ktos obiecał pieniadze na DT i nie dotrzymał obietnicy bez słowa?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

co do rozwiazania (sorki jesli bylo podane, ale nie ma sily sie przez to przebijac) to proponuje tak.
ktos nie placi (a sie zobowiazal)- jest zgloszony do zalozyciela CK. CK prosi o potwierdzenie wplaty, albo wpisuje na liste. koniec.

ale skoro minal miesiac i ciagle to nie dziala(nie ma nikogo na liscie) ? to chyba ten watek nie jest potrzebny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...