Jump to content
Dogomania

jak wołacie na swoje psiaki


mijakimi

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bobek tak naprawdę nazywa się Diana i jest suką :D Diana wpisane jest tylko w książeczce, na codzień używamy Bobek a zdrobniale to: Bobi, Bob, Bogumił :D, Bobina, Bąbel, Bobiszcze a teraz ksywy : Tłuściuoch, Maniuniek, Maniek, Kudłaty, Obrzydlistwo, Psiur, Mysz, niewdzięcznica, Maślanka(jak robi maślane oczaka podczas miziania), Misia, Mały Cud, Słodki Miodek, Ptyś Malinowy... wiecie co czasu mi nie starczy żeby powymieniać :P

a Dżok to : Dżoki, Dżorcz, Dżon, grubas :D

Link to comment
Share on other sites

Moi mają sporo zdrobnień i ksywek. Feliks reaguje na: Felek, Felicjan, Felicjański, Felicjusz, Fel, Kartofel, Ziemniak, Pyr, Pampuch, Pampuszek
Filip zaś na: Filipe, Filipinek, Filipiński, Szmatek, Bambuch, Czarnuszek, Smrodek.

Razem: Chłopaczki, Pasożyty, Śmierdziele, Smrodki

Magiczne słowa: piłeczka, ciasteczko, chcesz, chodź, ciacho, idziemy, jedziemy Sokolinki, dom, siku, siczku, ciacho (na wszystkie reagują baaardzo entuzjastycznie i zawsze wiedzą, o co chodzi :) )

Link to comment
Share on other sites

moja reaguje na przynieś piłe, czasem jak sie wykurla na łózku i pościel jest wybałuszona to wołam ją i mówie ;kto mie to zrobił?! wtedy psica biegnie z machajacym ogonem i zaczyna sie obskakiwanie :wygląda to jakby chciała powiedziec: a weź to olej, choć potańczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...