Jump to content
Dogomania

jak wołacie na swoje psiaki


mijakimi

Recommended Posts

No my mamy całą litanię a więc zaczynając od rezydentki :
Shilla - Shillunia, Sheila, Shilka, Dzidzia, Babeczka, Shillulka, Aniołek, Tosia, Antosia, Antonina, Tośka
Seth - Setuś, Antoniusz, Antek, Secik, Antoniuszek, Aniołek, Diabeł, Kotlet, Potwór,
Joshi - Joshinka, Joshka, Malutka, Milka, Diabeł, Dzieciak
Keysha - Keyshunia, Keyla, Dzidzia, Double Milka, Diabeł

i na tyle ..no chyba że mi się coś przypomni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darunia-puma']debilu??????????????[/QUOTE]
Częściej Atos,ale drugie imie to debil :diabloti:
Często też reaguję na Pindzia:shake:Ale to już nie moja szkoła:eviltong:,znajomi go tak nauczyli jak wyjechałam na 2 dni :roll:

Generalnie Atos ma wiele imion przez całe swoje życie : Misiek,Antek,Antosław,Debil,Białas,Pindzia,Atosisko,Kretyn,Śmierdziel,Tosław,Tosiek,
I ostatnio popularne u nas w domu : Pierdzioch :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tanga - Pynia, Perełka, Perełcia, Córka, Pituś, Wariat.
inni mawiali na nią: Cegła, Czekoladka, Twixi.

Łapa - Łapiszon, Szonek, Córeczka, Dureń, Hodowla Myszy.
inni: Małpa, Okurwieniec.

Zwracając się do obu na raz używam nazw - Córki, Dziewczynki.
a z ust innych ludzi, którzy mają doczynienia z parką, słyszę zazwyczaj: "ZEJDŹCIE ZE MNIE!!!!", "NIE SKACZ!!!" albo "ZABIEŻ JE!!!" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Tanga - Pynia, Perełka, Perełcia, Córka, Pituś, Wariat.
inni mawiali na nią: Cegła, Czekoladka, Twixi.

Łapa - Łapiszon, Szonek, Córeczka, Dureń, Hodowla Myszy.
inni: Małpa, Okurwieniec.

Zwracając się do obu na raz używam nazw - Córki, Dziewczynki.
a z ust innych ludzi, którzy mają doczynienia z parką, słyszę zazwyczaj: "ZEJDŹCIE ZE MNIE!!!!", "NIE SKACZ!!!" albo "ZABIEŻ JE!!!" :diabloti:[/QUOTE]

Dobrze, że nie "RATUN... AAAARGHHHH!!!" :evil_lol::evil_lol: O, córeczki też u mnie się pojawiają :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Dobrze, że nie "RATUN... AAAARGHHHH!!!"[/QUOTE]
Dzieci potrafią działać zespołowo, są wtedy przerażająco skuteczne :diabloti:

Zaskoczyć, naskoczyć, podeptać, przycisnąć i zalizać pitbullim zwyczajem, a na mordach i w oczach "kocham cie kocham cie kocham!".

Jeśli chodzi o przezwiska, to przypomniało mi się, jak moja sąsiadka, kobietka już starsza, długo nie mogła spamiętać (a może dosłyszeć), że Tanga to [B]nie[/B] Danka :evil_lol: Inne psy też przerobiła po swojemu, np. Gizmo to był Dyzma (ewentualnie To Białe Brzydkie, Świnia... chodzi oczywiście o bullteriera ;) ), Axa - Maks, Koks - Maks, Weron - Nero, Junior - Niunia (tu szczególnie utrafiła, 32 kg mieszaniec pitbulla z amstaffem).

Imiona koni w ogóle nie zapadają jej w pamięć, więc cylkicznie mamy Siwego, Grubego, Ogierka, Gniadą / Gniadego, Tę Dużą, Malutkiego, Kasztana, Chudą, Kulawego itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mijakimi']hihihi świniopasie - niezłe
natomiast przypomniało mi się jak się na moją złoszczę mówię ty łajzo[/QUOTE]

Tak właściwie, to świniopsie (połączenie psa i świnki) ;)

Gdzieś to usłyszałam i tak mi się spodobało, że natychmiast przechrzciłam moją dabi :)
Wg mnie to bardzo pieszczotliwa ksywka, a ile różnych odmian można wymyślić: świniopsiaczek, świniopelek,świniosunia, świnioczek, itp.
Najgorsze jest to, że zaczynam na nią tak mówić także na spacerach i ludzie jakoś dziwnie na mnie patrzą :)
Ale najważniejsze, że Dabi się podoba :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Dzieci potrafią działać zespołowo, są wtedy przerażająco skuteczne :diabloti:

Zaskoczyć, naskoczyć, podeptać, przycisnąć i zalizać pitbullim zwyczajem, a na mordach i w oczach "kocham cie kocham cie kocham!".

Jeśli chodzi o przezwiska, to przypomniało mi się, jak moja sąsiadka, kobietka już starsza, długo nie mogła spamiętać (a może dosłyszeć), że Tanga to [B]nie[/B] Danka :evil_lol: Inne psy też przerobiła po swojemu, np. Gizmo to był Dyzma (ewentualnie To Białe Brzydkie, Świnia... chodzi oczywiście o bullteriera ;) ), Axa - Maks, Koks - Maks, Weron - Nero, Junior - Niunia (tu szczególnie utrafiła, 32 kg mieszaniec pitbulla z amstaffem).

Imiona koni w ogóle nie zapadają jej w pamięć, więc cylkicznie mamy Siwego, Grubego, Ogierka, Gniadą / Gniadego, Tę Dużą, Malutkiego, Kasztana, Chudą, Kulawego itd.[/QUOTE]

Słodkie :loveu::loveu:

No, moja babcia podobnie, zapamiętała imię tylko spanielki mojej cioci - Luna. Tak więc Luka to Luna, Chibi to "ta druga", a dokładniej "ten drugi" (bo po co uwzględniać płeć, skoro to [B]tylko [/B]psy?), a Frotek - "po co wam trzeci pies?!" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...