Jump to content
Dogomania

Koma

Members
 • Content Count

  1,617
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Koma

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brakuje słów żeby opisać jak jest mi ciężko... 15 lat i 10 miesięcy razem
 2. Nie jest dobrze :( Jest twardzielką, ale mam złe przeczucia :(
 3. Ciężko powiedzieć co- pewnie w dużej mierze dobre geny ;-) Na pewno bardzo o nią dbamy tzn regularne badania + suplementy i leki wg potrzeby. Ja staram się na tyle ile mogę ćwiczyć psi mozdzek, bo już coraz wolniej przyswaja nowości, zdarza jej się też mylić czasem polecenia ;-) Demencja robi swoje. Najbardziej przeszkadza, myślę i mi i jej to, że dużo gorzej słyszy przez co rzadziej biega luzem - niestety zdarzało się już kilkukrotnie, że nie słyszała mojego wołania, i zaczynała w panice szukać mnie na własną łapę. A że widzi też słabiej... No. Oprócz kilku problemów zdrowotnych póki co- nie robiących dużo problemów- trzyma się naprawdę nieźle jak na swój wiek :-) Zwolniła mocno, kto ja znał wcześniej widzi ogromną różnicę ;-) to była suka torpeda- wulkan energii. Teraz wciąż uwielbia spacery i zabawy ale już tak bardziej po babcinemu ;-) Starość nie radość, młodość nie wiecznośc ;-)
 4. Super wiadomość :) niech wniesie dużo radości do waszego życia, widzę że już wniósł ;) taki czar szczeniaków ;) no i więcej zdjęć!
 5. Koma

  Z psem w góry

  Bardzo się nakręciłam aby w tym roku pojechać gdzieś na wakacje z dwoma psami... byliśmy już dwa lata temu z jedną w Karkonoszach, gdzie spędziliśmy cudownie czas, w wiele miejsc można było spokojnie wejść z psem, nawet na Śnieżkę się z nami wdreptała ;) Miłe doświadczenia mieliśmy także z knajpami/restauracjami, chętnie nas wpuszczano a bardzo często też częstowano czterołapną świeżą wodą :) W tym roku zamarzyłam sobie żeby zabrać też moją starszą zwierzynkę prawie już 13-letnią. Koma nigdy nie chodziła po górach dlatego nie wiem na ile podołają jej łapki, jest ogólnie w dobrej jak na swój wiek kondycji ale jednak nie chciałabym jej przeforsować, chciałabym żeby ten wyjazd jej zanadto nie wymęczył... W związku z czym długość i intensywność wypraw musielibyśmy dostosować do niej, nie nastawiam się zatem na zdobywanie szczytów a raczej na krótsze niezbyt wymagające wycieczki. Dodatkowo nie posiadamy samochodu więc idealnie by było gdyby udało nam się znaleźć fajne miejsce wypadowe na kilka dłuższych spacerów w nieco atrakcyjniejszych terenach niż takie jakie mamy w naszej szarej Łodzi ;) Może ktoś z was miałby coś ciekawego do zaproponowania? :)
 6. Koma

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  A ja mam niestety bardzo niemiłe doświadczenia z reklamacja w zooplusie, również dostałam niekompletna przesyłkę. Kazano mi zamówić ponownie brakująca rzecz, i nie dość ze wiązało się to z ponowną opłata za wysyłkę to jeszcze musiałam coś dobrać bo mają minimalna kwotę zamówienia. Porażka na całej linii. Pani z infolinii stwierdziła że nic z tym nie może poradzić.
 7. Koma

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  Ciężar moczu był i jest w normie. Najbardziej mnie zaniepokoiły te erytrocyty wyługowane... niby nie dużo ale jednak są.
 8. Koma

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  U nas niestety ponownie podczas badań kontrolnych parametry nerkowe poszły w górę. Pół roku temu badania wyszły wszystkie w normie plus sunia czuła i czuje się dobrze cały czas. Nie panikuję, za miesiąc je powtórzymy, myślę też o wykonaniu usg. Póki co podaję Lespedol.   mocznik 64,3 kreatynina 1.96   z badania moczu- Leukocyty: 1-3 w p.w., Erytrocyty świeże: 0-1 w p.w., Erytrocyty wyługowane: 3-6 w p.w., Nabłonki płaskie: pojedyncze w polu widzenia białko/kreatynina 0.056   Morfologia i reszta- wszystko w normie oprócz nieznacznie podwyższonych parametrów wątrobowych.   Co myślicie?
 9. I minął kolejny rok życia... Zwierzeł mój skończył 12 lat, trzyma się całkiem dobrze (odpukać), przybyło co prawda parę siwusków na mordce, sił już troszkę mniej ale w duszy ciągle młodość :) Weekend spędziliśmy na wsi, tam Komka odżywa, może biegać za piłką cały dzień, tarzać się w trawie, węszyć, jest szczęśliwa całą sobą :) Uwielbiam ją taką :)          
 10. Koma

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Naklejka bardzo fajnie :-) jaki to rozmiar?
 11. Koma

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Agata, moja Koma ma podobne wymiary, nawet trochę więcej bo ok. 62 w klacie, w szyi ma 40cm i wchodzi w 70tki Hurttowe, co prawda Tk Maxxowe więc nie wiem czy to jakiś odnośnik ;) Ale myślę że 80tki byłyby trochę za luźne...
×