Jump to content
Dogomania

Koma

Members
 • Content Count

  1,617
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

2 Followers

About Koma

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brakuje słów żeby opisać jak jest mi ciężko... 15 lat i 10 miesięcy razem
 2. Nie jest dobrze :( Jest twardzielką, ale mam złe przeczucia :(
 3. Ciężko powiedzieć co- pewnie w dużej mierze dobre geny ;-) Na pewno bardzo o nią dbamy tzn regularne badania + suplementy i leki wg potrzeby. Ja staram się na tyle ile mogę ćwiczyć psi mozdzek, bo już coraz wolniej przyswaja nowości, zdarza jej się też mylić czasem polecenia ;-) Demencja robi swoje. Najbardziej przeszkadza, myślę i mi i jej to, że dużo gorzej słyszy przez co rzadziej biega luzem - niestety zdarzało się już kilkukrotnie, że nie słyszała mojego wołania, i zaczynała w panice szukać mnie na własną łapę. A że widzi też słabiej... No. Oprócz kilku problemów zdrowotnych póki co- nie robiących dużo problemów- trzyma się naprawdę nieźle jak na swój wiek :-) Zwolniła mocno, kto ja znał wcześniej widzi ogromną różnicę ;-) to była suka torpeda- wulkan energii. Teraz wciąż uwielbia spacery i zabawy ale już tak bardziej po babcinemu ;-) Starość nie radość, młodość nie wiecznośc ;-)
 4. Jeśli ten Propalin akualny to chętnie jakiś przygarnę... mam dwie suki z nietrzymaniem moczu...
 5. Muszę jej poczytać wasze odpowiedzi ;) chociaż ona sobie niewiele z tego robi, póki co jest jeszcze mocno żwawa, oby jak najdłużej bo przywykłam do jej wariactwa :) Kilka zdjęć z ostatnich spacerów
 6. Super wiadomość :) niech wniesie dużo radości do waszego życia, widzę że już wniósł ;) taki czar szczeniaków ;) no i więcej zdjęć!
 7. Koma

  Z psem w góry

  Bardzo się nakręciłam aby w tym roku pojechać gdzieś na wakacje z dwoma psami... byliśmy już dwa lata temu z jedną w Karkonoszach, gdzie spędziliśmy cudownie czas, w wiele miejsc można było spokojnie wejść z psem, nawet na Śnieżkę się z nami wdreptała ;) Miłe doświadczenia mieliśmy także z knajpami/restauracjami, chętnie nas wpuszczano a bardzo często też częstowano czterołapną świeżą wodą :) W tym roku zamarzyłam sobie żeby zabrać też moją starszą zwierzynkę prawie już 13-letnią. Koma nigdy nie chodziła po górach dlatego nie wiem na ile podołają jej łapki, jest ogólnie w dobrej jak na swój wiek kondycji ale jednak nie chciałabym jej przeforsować, chciałabym żeby ten wyjazd jej zanadto nie wymęczył... W związku z czym długość i intensywność wypraw musielibyśmy dostosować do niej, nie nastawiam się zatem na zdobywanie szczytów a raczej na krótsze niezbyt wymagające wycieczki. Dodatkowo nie posiadamy samochodu więc idealnie by było gdyby udało nam się znaleźć fajne miejsce wypadowe na kilka dłuższych spacerów w nieco atrakcyjniejszych terenach niż takie jakie mamy w naszej szarej Łodzi ;) Może ktoś z was miałby coś ciekawego do zaproponowania? :)
 8. Niestety, starość dopadła i nas, coraz częściej zauważam subtelne póki co zmiany... i widzę że ona też je zauważa, czasem bardzo chce a sił już brakuje, czasami zabolą stawy, ostatnia sraczko-żygaczka zakończyła się na kroplówkach- regeneracja już nie taka jak kiedyś. No i krew kontrolujemy regularnie bo wyniki takie sobie. Wierzyć się nie chce że minęło już tyle czasu, 12 lat i 6 miesięcy za nami. Jest ze mną połowę mojego życia, w pewien naturalny sposób w nie wrosła a świadomość że na drugie tyle raczej nie ma co liczyć działa na mnie depresyjnie. Na takie refleksje dzisiaj mnie wzięło, może to za sprawą pracy w przychodni wet w której na co dzień spotykam się z walką o zdrowie, nie zawsze taką którą można wygrać... Takie tam porównanie ;) Komka lat niecałe 3 i Komka lat niecałe 13 ;)
 9. A ja mam niestety bardzo niemiłe doświadczenia z reklamacja w zooplusie, również dostałam niekompletna przesyłkę. Kazano mi zamówić ponownie brakująca rzecz, i nie dość ze wiązało się to z ponowną opłata za wysyłkę to jeszcze musiałam coś dobrać bo mają minimalna kwotę zamówienia. Porażka na całej linii. Pani z infolinii stwierdziła że nic z tym nie może poradzić.
 10. Hill. absolutnie genialne, dołączam się do zachwytów, świetna robota! :)
 11. Zdecydowanie polecam 80tki ;) Koma też niby się mieściła w 70tki ale dopiero teraz kiedy mamy większe to widzę że te są idealne :) Niestety regulacja tylnego paska też znajduje się u nas na środku przez co pasek czasem się przemieszcza ale z tym chyba niewiele da się zrobić. Ubolewam jedynie że nie da się już dostać tych szelek w kolorze brązowo-czerwonym bo tamten mi się dużo bardziej podobał :(       Trixie Fusion Koma nosiła S-M i były dobre ;)
 12. Płacze razem z Tobą Alu :-( choć znam tylko wirtualnie to jakoś zabolało mocno, lubiłam oglądać jego uśmiechnięta mordę... Szlag by to...
×
×
 • Create New...