Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM Dori ma dom!!!:-) i jest bardzo szczęśliwy!


AśkaK

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uff...bardzo się cieszę że są pierwsze oznaki poprawy, piszczenie to już nie wycie! Za pare nocy i to ustanie - mam wielką nadzieję!:happy1:

Z tym koopkaniem na górkach śniegu itp.to normalka :evil_lol: , mój Rudi też tak robi. Po prostu chłopaki chcą, żeby ich było czuć na kilometr.:lol:

Dziękujemy serdecznie za wszystkie rady!!!:p :calus:

Praca z Doriankiem będzie długotrwała, dziękuję Kasiu i Piotrze że się jej podjęliście i daliście Dorianowi szansę, myślę że dobre efekty zobaczycie szybciej niż się spodziewacie, a najwięcej czasu zajmie tak naprawdę wpojenie psiakowi już na stałe tego co robi dobrze. Trzymam kciuki bardzo mocno!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maćka']O rany Wasze psy tez tak maja ?? Myslalam ze tylko moj Gras ma jakiego dziwnego bzika na punkcie koopkania na pagorkch i wielkich brylach sniegu, nieraz juz musialam mu myc....... tylasek :p[/quote]
Tak się cieszę, że Dori zaczyna się dostosowywać - [B]PiterW[/B] też wierzę, że dacie radę :lol:
Przyjaciółka Doriego ze schroniska - Samba pojechała dzisiaj do nowego domu :multi:
BTW - Wektor też na górce lubi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']ale zaraz, zaraz.... czy kastracja nie jest podstawowym warunkiem jaki nalezy spelnic adoptujac psa??? :-o

dlaczego suczki maja byc dyskrymionowane? ja sie nie zgadzam! :mad: :evil_lol:[/quote]

No nie jest...:roll: Faceci górą!:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo sie cieszymy, ze Samba ma domek :multi::multi::multi:....
Dori piszczal wieczorem, ,,pewnie bardzo mu bylo zle ":evil_lol: , ale w nocy juz nie...:lol:

Zadzwonimy do Pana Tresera, ale chyba na szkole beda chodzic oba psiory...:crazyeye:

Dori dostaje kropelki do chorego oczka, zmienilo kolor z intensywnie bialego na blekitne, nie wiemy co to oznacza.....Ma brac kropelki jeszcze 2 tyg...zobaczymy, co powie pan doktor...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jejku, jak się cieszę, że z Doriankiem jest już chociaż trochę lepiej:p.
W związku z tym, że to ja poleciłam Państwu Doriana zaczęłam się bać,że są problemy i ,że sie Panstwo zniechęcą:oops:, a dodatkowo te wyrzuty sumienia:oops:. A tu takie super zaskoczenie:multi:.
[B]
Cieszę się, że na świecie są jeszcze ludzie tacy jak Wy, którzy kochają tego cudownego psiaka niezależnie od wszystkiego.
Dziękuję Wam bardzo Kasiu i Piotrze!!!!

[/B]Jestem pewna, że Dori w końcu się zadomowi i nie będzie stwarzał większych:p problemów.


[B]Powodzienia!!!!!!

[/B]Pozdrawiam
Weronika Szarafin

Link to comment
Share on other sites

Weroniko!
Nie mozesz miec zadnych wyrzutow sumienia, dalas nam cala liste biednych psiakow, wybralismy Doriego, to byla nasza decyzja. Nie wiemy, co bedzie dalej, ale napewno tej decyzji nie zalujemy.... :lol: Dzieki Tobie znalezlismy tego psiaka :lol:

Pozdrawiamy
Kasia i Piotrek

Link to comment
Share on other sites

PiterW - czy wy przypadkiem nie mieliscie wcześniej sznaucera olbrzyma???? jestem z Kielc i jeśli to Wy to znam Was z widzenia (i pamiętam jak zobaczyłam tego malucha i spytałam co z duzym, to okazało się, ze on odszedł) - czy to Wy?????? Moze Kielce małe nie są, ale ja znam baaaaardzo duzo właścicieli psów - jak nie osobiscie to z widzenia - to takie dogozboczenie;)

Link to comment
Share on other sites

Kurde, jaki ten swiat maaaały :lol: A jak mielibyscie problem z olbrzymem - to posłuchaj rady eruane - ona szkoliła psy;) Co do dziwnych zachowań to on się aklimatyzuje - to musi troszkę potrwać. A jakby jednak przejawiał jakąś chęć dominacji - to naprawdę polecam kastrację - mój onek z e zdjęcia jest wykastrowany i naprawdę - nic mu się nie dzieje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jakbyscie szli na spacer koło Żródłowej 17a - dajcie znać - zobaczę sobie tego oooolbrzyma;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Andzia69 za miłe słowa,

No fakt, jesteśmy miłośnikami i ofiarami jednocześnie tej miłości, bo kolejne psiaki na głowe nam wlazły. Dobrze, że przyszło opamiętanie w porę. Dori to bardzo mądry pies, jak zgodnie stwierdzamy, żaden poprzedni nie dał się nauczyć przychodzenia na swoje posłanie a tu, drugi dzień i komenda "miejsce" działa jak czarodziejskie zaklęcie! :roll:(Dzięki raz jeszcze Milady!).
Bardzo chętnie się spotkamy, jak tylko zawitamy w tamte rejony to damy znać. Póki co, Dori to nasza tajemnica :), poza moim młodszym bratem nikt z rodziny o nim nic nie wie. Ale chcemy jak najwięcej z nim popracować, nim pokażemy go światu znajomych (w pracy u mnie tez nic nie wiedzą, że mamy juz 2 psy :crazyeye:, może coś podejrzewają, bo mało się odzywam... myślami jestem cały czas w domu). Tak więc do zobaczenia na KSM-ie. Kto by pomyślał że świat jest aż tak mały?:multi:. Gwarantuję, że będziesz pod wrażeniem, jak zobaczysz Doriego (wg. nas to sznaucerek z domieszką labradora, kawał kochanego psiura:cool3:).

Link to comment
Share on other sites

u mnie w firmie to już się zakładają, kiedy znowu jakąś bidę przyprowadzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oj, było tego u mnie ostatnio, było;) a teraz czaje się na kolejną - tym razem ze schrona,ale jeszcze czekam - moze ktos się nad nią ulituje....
Moja siostra to puka się w czoło i nazwała mnie matką teresą od psów:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...