Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='becia66']Sunię jak ratlerek trzeba szybciutko wystawić na allegro.
Ludzie szukają takich kruszynek...[/QUOTE]
Beciu, ta kruszynka ma allegro i inne tez (sa jednak pewne zalety siedzenia w domu na L4 ;) )

[url]http://www.allegro.pl/item242850951_malenka_suczynka_jak_ratlerek.html[/url]

A tutaj inne moje aukcje
[url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5154282[/url]


Viris, serdecznie dzieki :calus: Dawno nie bylam na wizazu, ale zajrze :roll:
Jestem ciekawa jaki bedzie rezultat za 2 tygodnie :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzalam ceny bud w Mielcu.SA bardzo drogie,Duzo duzo bardziej oplacalne sa nasze podwojne nawet po podwyzce.Mala buda ,jak na kota/wielkosc/225.Troche wieksza 310. kolejnego rozmiaru nie bylo,podejrzewam ze450-480,a duza ktora tam stala az 570.To ceny z "kalinki"na wojslawskiej/bylam tam po 4 wory fajnych ciuchow do schroniska,ktore dala kolezanka/Jeszcze sprawdze u naszego stolarza,moze tansze, ale wyglada na to ze najbardziej oplacalna jest podw. bo niedosc ze 370 to 4 psiaki maja dom,tylko one nie do kazdego boksu wejda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']

Viris, serdecznie dzieki :calus: Dawno nie bylam na wizazu, ale zajrze :roll:
Jestem ciekawa jaki bedzie rezultat za 2 tygodnie :kciuki:[/quote]Wizażanki już raczej niewiele wpłacą. Ale staram się jeszcze wysępić kasę od innych osób. Będzie trochę więcej od Klubu - Agility Psi Sport gdzie chodzimy z Klarą. Może jeszcze po innych znajomych posępie.

Link to comment
Share on other sites

[B]PRZEKAZUJE DOBRE WIESCI ZE SCHRONISKA :[/B]
[quote]
[B][B]Temat: [/B]adopcja[/B]
[B][B]Od: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
[B][B]Data: [/B]Wt Września 11 2007, 1:56 pm[/B]
[B][B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=green][B]Dzisiaj pojechała do Częstochowy suczka z wyb.147.[/B][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Pani Agnieszko [SIZE=3][COLOR=red]od jutra nie ma mnie w schronisku ze względu na urlop. Komputer wmiarę możliwości będzie obsługiwać Pani Iza. Mogą wyniknąc jakieś komplikacje zeznajdowaniem piesków.Ale będe z nimi w stałym kontakcie.[/COLOR][/SIZE][/B]
[/quote][B] TO TA SUCZKA :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: TAK DLUGO CZEKALA ....[/B]
[B][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20147%20-%20sunia%20(6).JPG[/IMG] [/B][quote]
[B][B]Temat: [/B]adopcje[/B]
[B][B]Od: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
[B][B]Data: [/B]Śr Września 12 2007, 6:22 am[/B]
[B][B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=teal]Wczoraj poszedł do adopcji szczeniak colowaty.[/COLOR][/SIZE][/B]
[/quote][B]:multi: :multi: :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Super wieści!! Agnieszko napisałaś na wizażu że dla psiaków potrzeba koło 1040 tabletek ( jesli dobrze zrozumiałam ) a ile dla kotów? Założeniem akcji było odrobaczanie wszystkich zwierzaków.. Mogłabyś podać jako tako zaokrągloną liczbę tabletek dla wszystkich zwierząt? 1000 tabletek mamy już na pewno. Nawet 1200 jak się spręże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Super wieści!! Agnieszko napisałaś na wizażu że dla psiaków potrzeba koło 1040 tabletek ( jesli dobrze zrozumiałam ) a ile dla kotów? Założeniem akcji było odrobaczanie wszystkich zwierzaków.. Mogłabyś podać jako tako zaokrągloną liczbę tabletek dla wszystkich zwierząt? 1000 tabletek mamy już na pewno. Nawet 1200 jak się spręże.[/quote] Kotow jest ok. 150, kazdy wazy 4-5 kg. Tylko dla kotow sa chyba inne tabletki do odrobaczania i nie wiem jaki jest ich koszt. Musialabym zobaczyc do ksiazeczek zdrowia moich mruczkow jakie tabletki dostawaly i ile.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Witam serdecznie,[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#8b0000][FONT=Comic Sans MS]mam pytanie, może pomożecie mi.. Chodzi mi o 1,5 roczną kotkę ze schroniska w Mielcu - [COLOR=darkred][B]szylkretkę.[/B] Jest jej aukcja również na allegro:[/COLOR][/FONT][/COLOR]
[URL]http://allegro.pl/item243780905_piekna_kotka_szylkretowa_szylkretka.html[/URL]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Bardzo chciałabym się dowiedzieć, jak kicia reaguje na... psy? Czy jest sterylizowana? No i wogóle... wszystko o niej:loveu:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]Jest to pierwsza kotka, na widok której drgnęło mi serce po stracie mojej kociczki.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]No i chyba rzecz najważniejsza.... Jakie są szanse na ewentualny "przerzut" tej ślicznoty na...pomorze?[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]best13[/B], ta kicia nie reaguje na psy (podczas sesji zdjęciowej podchodziły małe psiaki, a kicia nawet nie mrugnęła okiem).
Sterylizowana nie jest, ale można ją wysterylizować w schronisku (koszt ok. 70 zł).

Jest bardzo przytulaśna i towarzyska - co widać na zdjęciach.

Już jedna Pani z Włocławka się nią zainteresowała i czekamy na jej decyzję. Jeśli się nie zdecyduje możemy kombinować z transportem nad morze (już niejedna kicia mielecka tam wywędrowała...) ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że jeszcze dziś lub jutro.
W razie czego poinformuję ją, czy jest zainteresowana adopcją, ponieważ zgłosiła się druga osoba.

Ona jest zainteresowana adopcją dwóch kotek (drugiej niepełnosprawnej Pijaczki). W przypadku Pijaczki czekamy na informacje ze schroniska czy kicia umie wskakiwać na stoły itp., bo potrzebna jest baaardzo spokojna kicia dla starszej pani.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]A niech sobie dziewcze chodzi.... a co! Mogłaby tylko firany oszczędzić....[/COLOR][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Na wszelki wypadek podaję`namiary na siebie:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]GG 1536877[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dwie pierwsze budy zrobione,ale nie mam wiadomosci czy dotarly na przechowanie do Beci.Mysle ze niedlugo pojada do Mielca,/wtym ta za kase od Viris/a dwie nastepne w robocie.Zostalam z budami od dluzszego czasu sama.Troche mnie to przeraza.Wszyscy znajomi juz dali,pozostala mi tylko skarbonka w wegetarianskiej,ato wiadomo,jak krew z nosa....powoli.przed zima tak jak obiecalam ufunduje jedna podwojna i tyle.Ze skarbonki na cala to bedzie chyba za rok....a tu zima idzie a niektore psy maja budy w strasznym stanie.Moze ktos by byl w stanie podrzucic deski do sch.z przeznaczeniem na remont starych rozwalonych bud?

Link to comment
Share on other sites

Kori ,ucichlas z loteria.Nie masz zezwolenia, przeszlo Ci czy myslisz?Ja w kazda niedziele jestem w Mielcu i jakies fanty moge przekazac.Jak bedziesz apelowac to mysle ,ze cos sie uzbiera ,a trzeba by juz,bo niedlugo tzw.Dni Otwartych Schronisk.i bedzie troche gadane w telewizji,wiec ludzi ruszy.sama masz rozeznanie,czy otaczaja cie w szk. wrazliwi ludzie czy nie.U mnie w pracy tylko 20 osob i maja takie rzeczy w d...a itak wydarlam lacznie 70 zl.podbierajac ich na wrazliwosc i "dobre serce"i glupio im bylo odmowic.Mnie sie bebechy przewracaly,ale kasa na budy byla wazniejsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Kotow jest ok. 150, kazdy wazy 4-5 kg. Tylko dla kotow sa chyba inne tabletki do odrobaczania i nie wiem jaki jest ich koszt. Musialabym zobaczyc do ksiazeczek zdrowia moich mruczkow jakie tabletki dostawaly i ile.[/quote]Te tabletki które mam zamówić są i dla psów i dla kotów i mają dobre , jasne proporcje do dawkowania. Dlatego je wybraliśmy żeby było jak najwygodniej w schronie odrobaczać, były inne tabletki tylko dla psów, ale z dziwnym dawkowaniem i na pewno mniej skuteczne, były też tańsze, ale te co wybrałyśmy są jedne z lepszych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...