Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[QUOTE]A nie mógłby załatwić weta na etacie...[/QUOTE]
To byloby za malo na jeden etat :shake: Dr Koziol w miare mozliwosci jest codziennie, ale to rzeczywiscie za malo jak na tak duze schronisko.
Dobrze, ze jednak jest ta dotacja :multi:

Jesli chodzi o glosowanie w akcji Tesco to mamy juz ponad 1100 glosow, za wszystkie wielkie podziekowania :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, on te pieniądze MUSI przeznaczyć na wyposażenie schroniska. Taki wymóg :roll:

A ja chciałam jeszcze podziękować best13 za dwie torby prezentów dla mieleckich zwierzaków (smakołyki, sucha karma, leki itp.):loveu: Nie wiem kiedy będę mogła to dostarczyć do schroniska, ale w najgorszym razie przekażę jogi, która będzie jechać 19 października. Wędzone kurze łapki odpakowałam, więc nie powinno się im nic stać do tego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Oby tylko Kierownik nie odrobaczył schroniska :evil_lol:

Bo będzie wtopa. Z tego co się orientuje to nie wie że będą te tablety kupione. W środę składam zamówienie w hurtowni. Dzisiaj ostatbnia negocjacja nad ceną ( kupuję łącznie ponad 2000 tabletek - dla Mielca, Ada-jeje, i Minerwy do stajni). A ostatnie negocjacje robilam przy 1000 tabletek.

Link to comment
Share on other sites

Viris, ja dzisiaj jade do schroniska, to powiem p.kierownikowi, ze bedzie mial niespodzianke w postaci tabletek na robale dla wszystkich zwierzakow.
Jesli musi wydac na wyposazenie, to pewnie w gre wchodza budy, siatka, materialy budowlane. Podeslalam mu adres stolarza spod Rzeszowa, ktory robi budy dla mojej zaprzyjaznionej sponsorskiej firmy (te ciemnobrazowe), moze kierownik wynegocjuje dobra cene.

Link to comment
Share on other sites

Tak, te budy ciemnobrazowe z tzw. polowek sa ocieplone, styropian chyba 5tka. Nie wiem jaka jest u nich cena za bude, ale postaram sie dowiedziec.

Z dobrych wiesci : jest szansa, ze znajoma firma uruchomi jedna dostawe bud ;) Prosze o kciuki, zeby sie ja udalo dograc :kciuki:
Bylyby kolejne domki dla psiakow.

Link to comment
Share on other sites

MTJL,
niestety nie udalo sie wymiziac ani Joyki, ani Babuni, z ktora mieszka.
Obok w boksie byl duzy pies, ktory tak chlapal blotem, ze musielismy sie ewakuowac :shake: Ale p.kierownik byl taki zadowolony, ze przyjechalam po dlugim okresie 'niebytu', ze juz pewnie za 2-3 tygodnie (jak tylko wstawie do galerii te 668 zdjec dzisiejszych) wybiore sie ponownie do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']W schronisku przepelnienie do granic, bardzo duzo szczeniakow :placz: Co najmniej 20 maluchow, bede po kolei dodawac je na strone oraz na watek maluchow na pwp. Panowie robia 2 nowe boksy, bo juz nie ma gdzie psow trzymac.[/quote]

Piękny ten nowy mix retrievera :crazyeye:
Dałam już info do Szansy - na pomoc goldenom.
Wklejaj Aguś, wklejaj. Ja już klecę aukcję na allegro dla kici Chore Oczko i dumam już nad textem dla Okruszka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kluska4']Ulka zwróciłaś może uwagę czy ta sunia jest jeszcze w schronisku? Od dłuższego czasu ma na allegro dwóch obserwujących.......

[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/sunia%20czer%20(5).JPG[/IMG][/quote]

Ta sunia na pewno jest, wczoraj ja widzialam...szczeniakow, podrostkow jest mnostwo, rece opadaja.

Pociecha jest to, ze po zaszczepieniu calego schroniska p.wirusowkom, szczeniaki nie choruja na nosowke. Prawie wszystkie szczeniaki, ktore widziala Becia66 i Halcia sa w schronisku lub znalazly domy.

Adopcji za wrzesien bedzie mniej niz w sierpniu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Halciu,
robilam wczoraj zdjecia nowym i czesciowo wirtualnym. Ponad 650 zdjec, bateria mi padla, chociaz zazwyczaj duzo wytrzymuje.
Jest bardzo, bardzo duzo nowych psow. Nie zdazylam zrobic wszystkich.
Normalnie zalamka, cala noc nie moglam spac przez to co zobaczylam :shake:

Panowie Wojtek i Zbyszek robia 2-3 nowe boksy za drewutnia, tna drewno na zime (dostali z nadlesnictwa).

Przydaloby sie wyadoptowac z 40-50 psow na juz. Kto pomoze z ogloszeniami? Postaram sie dzisiaj dolozyc nowe psiaki do galerii. Wiec bedzie mozna sciagnac zdjecia z [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL].

Pies mix golden oraz rude szczeniorki maja juz allegro.

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie pomogę z ogłoszeniami, chyba że wystawię przygotowane przez kogoś allegro na swoim koncie. Za dużo mam na głowie teraz.


Przelałam wizażankową wpłatę 100 zł na naszych podopiecznych. Po wakacyjnej przerwie.

W hurtowni nic nie wywalczyłam niestety, więc pozostaje cena 1,25 za tabletkę. Jutro zamawiam.

Link to comment
Share on other sites

Viris,
zebys widziala mine kierownika, jak mu powiedzialam, ze dostanie tabletki na odrobaczenie calego schroniska :crazyeye: Juz kombinuja jak je podac psiakom i chyba to bedzie raniutko na czczo :p

Zdjecia Waszych Wizażankowych psiakow wirtualnych wstawie wieczorem na forum wizażu. Psiaki dziękuja Wam za wplate :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ooo to super że będą zdjęcia :multi:

Mam nadzieję że Kierownik się nie obraził że przez wakacje nie było wpłat.

Ja czekam jeszcze na przelewy a jutro raniutko zamawiam tablety, ciekawa jestem ile to będzie dokładnie. Jeszcze dzisiaj znajoma przelała do mnie kasę więc jak dojdzie kasa to będzie więcej. A jak nie to będzie już na budy.

Link to comment
Share on other sites

WIELKIE DZIEKI za wplaty na budy!!!!!Potwierdzam130MagdalenaG120Renata EdytaR.40+40+10+40Jakub P. Teraz cierpliwosci ,bedzie solidna ,ocieplana podwojna ,tylko terminu wykonania nie znam ale bede stolarza poganiac jak zawsze 2 razy w tygodniu.Przed duzym zimnem beda zrobione.Jeszcze raz dziekuje za checi i zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']WIELKIE DZIEKI za wplaty na budy!!!!!Potwierdzam130MagdalenaG120Renata EdytaR.40+40+10+40Jakub P. Teraz cierpliwosci ,bedzie solidna ,ocieplana podwojna ,tylko terminu wykonania nie znam ale bede stolarza poganiac jak zawsze 2 razy w tygodniu.Przed duzym zimnem beda zrobione.Jeszcze raz dziekuje za checi i zaufanie.[/quote]
NIech chociaż kilka psiaków ma cieplej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...