Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

[quote name='Ulka18']Agusiu,
nie bedzie akcji na Dniach Mielca.
Kaś, ktore organizowaly ja w ubieglym roku nie ma w Mielcu.

Justynna bedzie chciala zorganizowac akcje pakowania zakupow w Tesco przez harcerzy, beda wystawione puszki na datki na schronisko.[/quote]

Wielka szkoda, w tamtym roku akcja była na poziomie! To może jeszcze dołożyć kosze na zbieranie rzeczy dla zwierzaków - mnie też to się podobało!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

do mnie odezwała się dziewczyna, która chce adoptować psa ze schroniska mieleckiego, była zawiedziona bo kierownik ją zbywał przez telefon, ma ponad 500 km do schroniska więc zależało jej na sprawdzeniu psiaka - z tego co wiem chyba nawet pisała tutaj na forum dwa miesiące temu czy jakoś tak. Chce zabrac starego owczarka pomimo, że ma dolegliwości, chore łapy zdaje się. Warunek - koty. Trzeba zobaczyć jaki ma do nich stosunek. Szkoda aby pies tam siedział skoro ma szanse na dom. Rozmawiałam z Halcią i pewnie będzie tam w piątek to mi sprawdzi. Miała psa starego ze schroniska zył tylko pół roku i pomimo że był bardzo chory nie wycofała się z niego i walczyła. Uważam, że warto się postarać, sprawdzić tego owczarka, sprawdzić dom adopcyjny i w razie jak wszystko będzie OK oddać psa do adopcji. Stare psy nie mają szans, ten ma, nawet jeśli będzie chory, nie wycofa się z niego tylko chce o tym wcześniej wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

To nie tak :shake:
Jestem w kontakcie z ta Pania z Wroclawia, nie wiem nic, zeby pisala na forum, ale moze to przeoczylam po prostu, nie siedze caly dzien na dogo.

Testy sa zrobione, zdjecia wlasnie wstawilam na watek mieleckich onkow.
Watek na pwp zalozony przez Terre.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, bede w piatek w Mielcu.Naspotkanie oczywiscie jestem chetna.Co do zbiorki kasy na wystawie obawiam sie ze musimy miec zezwolenie.CO innego sepic na znajomych.W czw.jedziemy z Becia do Orzech.w piatek latam po mieleckiej sluzbie zdrowia,ale do schr.zagladne,tylko nie wiem o ktorej wroce gdyby mialo byc spotkanie ,ale 18-19 na bank bede.W niedz tez jade do Mielca.Dajcie znac troszke wczesniej o spotk.Licze na Becie ze jak sie zagapie to mi da znac.Albiemu moze zapytac jakie formalnosci odnosnie zbiorki kasy trzeba zalatwic,ale obawiam sie tez ze wejdziemy w droge "Kundelkowi"co moze nie byc mile widziane.Myslalam o lazeniu ze skarbonkami w mielcu ,na Dni Mielca np.jednakowe skarb.z pieczatka schroniska?

Link to comment
Share on other sites

Kasie nie sadze zeby sie zniechecily,po prostu tez musza pomyslec o sobie.Pracuja zeby miec kase,jak wiekszosc studentow,a przynajmniej nie wyjechaly na stale i jest nadzieja na drugi rok.Fanty tez mam,bo zbieralam caly rok.Becia tez cos ma.Moze jak to polaczymy.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Albiemu moze zapytac jakie formalnosci odnosnie zbiorki kasy trzeba zalatwic,ale obawiam sie tez ze wejdziemy w droge "Kundelkowi"co moze nie byc mile widziane.[/QUOTE]
To wlasnie P.Agnieszka i P.Jadwiga Wiatr z ZK zaproponowaly zbiorke kasy podczas wystawy psow rasowych w rzeszowie. Ale nie dzwonia, wiec moze sie cos zmienilo.

Spotkanie mialoby byc w Rzeszowie z tego co mowila p.Agnieszka.
Bez udzialu schorniska, sami wolontariusze i pomagajacy.

Link to comment
Share on other sites

Halciu,
mamy kilka naprawde starcyh watkow na pwp, nie wiemy czy te pieski sa jeszcze w schronisku, czy je oglaszac. Przydalyby sie nowe zdjecia oraz informacja czy rzeczywiscie czekaja nadal na domy.

tutaj wklejam te watki :
boks nr 2
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38692[/url]

boks nr 189
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37964[/url]

oraz ta kremowa sunia Rusalka, ktora Terra ma w podpisie, ona kiedys byla w b.33, teraz jest w innym, miala ja wziac Bonika, ale nic z tego nie wyszlo.

Dziekujemy Ci z gory za swieze wiesci o sunkach.

Link to comment
Share on other sites

A dołączę jeszcze prośbę o Bacusia vel One Original Only ze 137. :modla: Czy tam jeszcze jest i jak by się udało zrobić nowe zdjęcia, to byłby szczyt szczęscia dla ogłaszających, czyli dla mnie:oops:
Z góry Halciu dziękuję!:calus:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Grom nadal jest w schronisku. On sie zrobil naprawde grozny :shake: i nie dopuszcza do siebie odwiedzajacych...

Agusiu, nt. boksia nadal nie mam odpowiedzi. Jesli jego stan zdrowia sie nie zmieni na gorsze, to pewnie kierownik zdecyduje, ze moze isc do DT. A moze ten atak to byl nerwowy jakis? Albo pozostalosc po przebytej nosowce :???:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...