Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

Bardzo dobre wiesci:dr Komorowski zaszczepil 250 psiakow,pogoda sie nam udala.sprawnie poszlo.Dwie zamowione wczesniej budy beda robione,bo deszcz sprzyja?stolarz wtedy nie realizuje zamowien w terenie.Znalazlam sponsorow na dwie kolejne budy/podwojne,ocieplane/Jeden to dr Komorowski ,drugi moj maz.Tak ze pierwsze dwie moga byc na drugi tydz. a nastepne dwie jak znow tydzien bedzie lalo/ha ha /Potem juz chyba trzeba zbierac na pojedyncze,bo jeszcze niektore biedaki maja budy w oplakanym stanie/Trzy deski na krzyz,a takie deszcze,potem mrozy.Ide jak burza do przodu, ale caly czas sie martwie,ze mozliwosci sie koncza.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='halcia']Bardzo dobre wiesci:dr Komorowski zaszczepil 250 psiakow,pogoda sie nam udala.sprawnie poszlo.Dwie zamowione wczesniej budy beda robione,bo deszcz sprzyja?stolarz wtedy nie realizuje zamowien w terenie.Znalazlam sponsorow na dwie kolejne budy/podwojne,ocieplane/Jeden to dr Komorowski ,drugi moj maz.Tak ze pierwsze dwie moga byc na drugi tydz. a nastepne dwie jak znow tydzien bedzie lalo/ha ha /Potem juz chyba trzeba zbierac na pojedyncze,bo jeszcze niektore biedaki maja budy w oplakanym stanie/Trzy deski na krzyz,a takie deszcze,potem mrozy.Ide jak burza do przodu, ale caly czas sie martwie,ze mozliwosci sie koncza.[/quote]

A jaki jest koszt jednej budy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Potem juz chyba trzeba zbierac na pojedyncze,bo jeszcze niektore biedaki maja budy w oplakanym stanie/Trzy deski na krzyz,a takie deszcze,potem mrozy.Ide jak burza do przodu, ale caly czas sie martwie,ze mozliwosci sie koncza.[/QUOTE]
Halciu, stolarz w Debicy tez ma rozpoczete prace nad budami, ktore zamowil p.kierownik z pieniedzy wirtualnych opiekunow. Poniewaz u nas leje jak z cebra, licze na to, ze ten stolarz tez sie wezmie z powrotem do roboty na miejscu w warsztacie.

Rzeczywiscie duzo jest jeszcze boksow, w ktorych budy sa w naprawde oplakanym stanie :shake: A moja firma sponsorska w tym roku juz nie przywiezie buddo schroniska :placz:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie! 4 pażdziernika jest światowy dzień zwierząt, a od 4- 11 pażdziernika tydzień zwierząt! trzeba to wykorzystać :diabloti: Ulka18 masz jakiś kontakt do radia mieleckiego? Jak tam sprawa wygląda, oni redagują apele o pomoc czy trzeba podać gotowe? Może dałoby sie nadgonić jeszcze z adopcjami przed zimą, ludzie mzoe byc oś poprzynosili, albo wplacili na konto - na budy, moze poprosic, jesli ktos ma nieuzywana na podwórku?

A jest jakiś stolarz w Mielcu, co mógłby wykonać budy?? W tym roku z pieniedzy uzbieranych w skzole, chcemy wlasnie ufundowac budy.[COLOR=lightblue] W tamtym roku nauczycielka poleciala do tesco i karme z miskami kupila :roll: Nic o tym nie wiedzialysmy. :cool1: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuba P']Kanzaj, a moze udało by się nam złożyć na pojedynczą budę, zima już tuż, tuż. Co ty na to ?Nie wiem tylko jaki jest aktualny koszt pojedynczej budy.[/quote]
No to dowiedzmy się! Ale myślę, że podwójna bardziej się opłaca. Gdyby tak 4 osoby się zebrały to te 370 zł już nie wygląda tak groźnie... Już jesteśmy my we dwójkę, potrzebne jeszcze 2 osoby... - każda po 92,50...

Link to comment
Share on other sites

Kuba, MTJL i ja - już jest nas trójka! Super! Dziękuję Wam!, myślę, że znajdziemy jeszcze jedną osobę i mamy fajny podwójny domek!
Kto do nas dołączy?....Kto dołoży "cegiełkę" na piękną psią chatkę?...
Jak będzie czwarta osoba - to trzeba będzie dowiedzieć się na jakie konto przelać pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Halciu, stolarz w Debicy tez ma rozpoczete prace nad budami, ktore zamowil p.kierownik z pieniedzy wirtualnych opiekunow. Poniewaz u nas leje jak z cebra, licze na to, ze ten stolarz tez sie wezmie z powrotem do roboty na miejscu w warsztacie.

Rzeczywiscie duzo jest jeszcze boksow, w ktorych budy sa w naprawde oplakanym stanie :shake: A moja firma sponsorska w tym roku juz nie przywiezie buddo schroniska :placz:[/quote]

Ulko18 - Ty chyba jesteś najlepiej zorientowana w temacie mieleckich bud. Napisz nam - proszę - na jakie konto wpłacać pieniądze na budę?

Link to comment
Share on other sites

Ten stolarz w Debicy nie ma mozliwosci zrobic ocieplanej budy :shake:
Ja bym byla za pojedycznymi budami, bo chyba jest coraz mniej boksow, do ktorych po prostu wejdzie taka duza podwojna buda :roll:
Poza tym nie zapeszajac, moze schronisko bedzie sie przenosic, wtedy latwiej byloby transportowac pojedyncze budy...to taka sugestia na przyszlosc - 2008 rok.

Musimy poczekac na Halcie, Becie66, ktorych stolarz obiecal, ze sie wezmie za wykonanie bud dla schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Ten stolarz w Debicy nie ma mozliwosci zrobic ocieplanej budy :shake:
Ja bym byla za pojedycznymi budami, bo chyba jest coraz mniej boksow, do ktorych po prostu wejdzie taka duza podwojna buda :roll:
Poza tym nie zapeszajac, moze schronisko bedzie sie przenosic, wtedy latwiej byloby transportowac pojedyncze budy...to taka sugestia na przyszlosc - 2008 rok.

Musimy poczekac na Halcie, Becie66, ktorych stolarz obiecal, ze sie wezmie za wykonanie bud dla schroniska.[/quote]
Dzięki za odpowiedź. W takim razie poczekamy na odp. Halci i Beci!

Link to comment
Share on other sites

Pojedyncze zamawialysmy na samym poczatku.Niestety,duza pojedyncza byla w cenie podwojnej/nie wiem jak to skalkulowane/Dlatego czepilysmy sie podwojnych.Teraz stolarz powiedzial za podw.380,stargowalam 10.Mam kolezanke w mielcu sprawdzi ceny bud na miejscu.Ja zadzw.do stolarza zapytam o jego ceny srednich bud.Jesli to bedzie roznica 20-30 zl.to mysle ze trzeba kupic te co sa w Mielcu.Mysle tez ze kasa na konto schr.akierownika poprosimy o ksero rachunku/a na wplacie KONIECZNIE zaznaczyc ze to na BUDE!!!!!!.Jesli u naszego stolarza bedzie taniej,moze byc na moje konto tak jak przelala Viris/powinno byc taniej bo my chcemy tylko poswiadczenie z pieczatka i dla niego to lewa robota.Pod koniec tyg. dam znac.Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.Maz zaokraglil-dal 400!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Pojedyncze zamawialysmy na samym poczatku.Niestety,duza pojedyncza byla w cenie podwojnej/nie wiem jak to skalkulowane/Dlatego czepilysmy sie podwojnych.Teraz stolarz powiedzial za podw.380,stargowalam 10.Mam kolezanke w mielcu sprawdzi ceny bud na miejscu.Ja zadzw.do stolarza zapytam o jego ceny srednich bud.Jesli to bedzie roznica 20-30 zl.to mysle ze trzeba kupic te co sa w Mielcu.Mysle tez ze kasa na konto schr.akierownika poprosimy o ksero rachunku/a na wplacie KONIECZNIE zaznaczyc ze to na BUDE!!!!!!.Jesli u naszego stolarza bedzie taniej,moze byc na moje konto tak jak przelala Viris/powinno byc taniej bo my chcemy tylko poswiadczenie z pieczatka i dla niego to lewa robota.Pod koniec tyg. dam znac.Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.Maz zaokraglil-dal 400!!!!!![/quote]

Halciu, dzięki za odpowiedź. W takim razie czekamy na wskazówki na które konto przelać pieniądze.
Kuba i MTJL - bądźmy "w gotowości"!

Link to comment
Share on other sites

Halciu, Kanzaj, Kuba, MTJL,
rzeczywiscie, jesli koszt 2-jnej budy bedzie niewiele wiekszy niz pojedynczej, to jednak cieply domek maja nawet 3-4 psy. Wiem, ze p.kierownik kupuje w jakiejs hurtowni w Mielcu te budy brazowe z tzw. polowek, ale chyba ich cena nie jest znowu taka niska, niby dostaje rabat, ale to nie jest producent, tylko posrednik.

Link to comment
Share on other sites

Ok, też będę "w gotowości" :) i jak będzie wiadomo ile i na jakie konto, to oczywiście wpłacam.
Polegam całkowicie na Waszej opinii co do rozmiaru budy, bo wstyd się przyznać, ale schronisko znam tylko ze strony internetowej, a to jednak niewiele...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Teal"][SIZE="3"]Dzisiaj prawie do nowego domu pojechal ten mieszaniec kolaka. Wziela go kochana Beatka nick Foksia i Dzekus wracajac ze Stalowej Woli, jutro kochana Irenka zawiezie psiaka do domu do Sosnowca.[/SIZE][/COLOR]

[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/koalwoa%20(2).JPG[/img]


Za chwilke za stronie pojawia sie nowe psiaki, zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Pojawilo sie za to duzo nowych psiakow :shake:

mix collie szczeniak
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/collie%20sze%20(4).JPG[/img]

niepelnosprawny Okruszek
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/piesz%20niedol%20(2).JPG[/img]

sunia jak ratlerek
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/ratlereckza%20(1).JPG[/img]

pekinczyk
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/pekinek%20z.JPG[/img][/img]


Mam tez zdjecia podrostkow ok. 1 rocznych. Postaram sie jutro wstawic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...