Jump to content
Dogomania

Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!


Jasza

Recommended Posts

Zapraszam na bazarek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sander-table-home-dla-domu-torebki-bluzki-kolczyki-broszki-do-15-11-na-dwa-cele-173053/"][COLOR=#000000]SANDER Table + Home-dla domu,torebki,bluzki,kolczyki i broszki do 15.11 na dwa cele[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mogę zrobić :). Jutro, bo dziś wieczorem kończy się to wystawione przeze mnie, niewyróżnione.
Zostawić ten sam tekst? Coś dopisać? Zmienić tytuł?
[url=http://www.allegro.pl/item801602852_szczeniak_szczenie_lagodny_wesoly_nieduzy.html]Szczeniak, szczenię, łagodny, wesoły, nieduży (801602852) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Szukamy najlepszego na świecie domu
dla małego, pięknego szczeniaka,
o jedwabistej, rudozłotej sierści.
[B]Olo ma dopiero sześć miesięcy, [/B]
a w swoim życiu przeszedł już wiele..
Został zabrany z miejsca,
gdzie był traktowany jak rzecz,
gdzie nie miał co jeść,
a jego "właściciele" przywiązywali go do ściany,
żeby nie plątał im się pod nogami...

Teraz Olo jest już bezpieczny, w domu wolontariuszki!
Jest niewielkim, pięknym i wesołym pieskiem.
Uwielbia się bawić!
Lubi koty i świetnie dogaduje się z innymi psami.
[B]Jest zaszczepiony i odrobaczony.[/B]
Teraz do szczęścia brakuje mu już tylko Prawdziwego Domu
i kochających ludzi, dla których będzie najlepszym przyjacielem!

Jeżeli chcesz poznać Olusia
zadzwoń lub napisz:
Agnieszka
514-518-167
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Witamy ,witamy... Mam wiadomosci o Belli .Została zaczipowana,zaszczepiona jeszcze na coś,ale nie wiem. Zrobiony pedicurre.kąpiel itp.Co jakiś czas podsyłają zdjecia.Ma dobrze pannica. Podobno weterynarz ocenił ją na 5 miesiecy. Chcieli koniecznie wiedzieć kiedy sie urodziła, i dzwonic do schroniska,ale wyjaśniłam im,że tego nikt nie wie.Została znaleziona .Doszli do wniosku,że zrobią jej urodziny 1 czerwca na dzień dziecka.:lol:
Olus ma sie dobrze.Ja takze robie mu ogłoszenia,tak że ma ich sporo.Moze czeka na tego własciwego człowieka. Moze on jeszcze ogłoszenia nie znalazł;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Witamy ,witamy... Mam wiadomosci o Belli .Została zaczipowana,zaszczepiona jeszcze na coś,ale nie wiem. Zrobiony pedicurre.kąpiel itp.Co jakiś czas podsyłają zdjecia.Ma dobrze pannica. Podobno weterynarz ocenił ją na 5 miesiecy. Chcieli koniecznie wiedzieć kiedy sie urodziła, i dzwonic do schroniska,ale wyjaśniłam im,że tego nikt nie wie.Została znaleziona .Doszli do wniosku,że zrobią jej urodziny 1 czerwca na dzień dziecka.:lol:
Olus ma sie dobrze.Ja takze robie mu ogłoszenia,tak że ma ich sporo.Moze czeka na tego własciwego człowieka. Moze on jeszcze ogłoszenia nie znalazł;)[/QUOTE]

O ludzie, toż to ona (Bella) traktowana jest niczym królowa :loveu::loveu::loveu: z urodzinami też nieźle :loveu::evil_lol::loveu: ja też nie wiem kiedy dokładnie urodziła się moja chomiczka, a że kupiłam ją pod koniec listopada/ początek grudnia, więc przyjmuje, że ma ze mną urodziny, czyli jutro :eviltong: też dobry sposób :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wyróżnione allegro zrobione: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812711204"]Szczeniak, szczenię, łagodny, wesoły, nieduży (812711204) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
Koszt: 12,70 zł.
Poprawiłam też alegratkę :).

A _Larze dużo powodów do uśmiechu, szybkiego upłynięcia czasu do ślubu, zdrówka i spełnienia marzeń życzę! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Wyróżnione allegro zrobione: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812711204"]Szczeniak, szczenię, łagodny, wesoły, nieduży (812711204) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
Koszt: 12,70 zł.
Poprawiłam też alegratkę :).

A _Larze dużo powodów do uśmiechu, szybkiego upłynięcia czasu do ślubu, zdrówka i spełnienia marzeń życzę! :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję Ci kochana :loveu::loveu::loveu: zwłaszcza za to szybkie upłynięcie czasu do ślubu :loveu::loveu::loveu: :Rose::Rose::bigok::calus:

Link to comment
Share on other sites

.........((_,»*¯*« »*¯*«,_))
((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_))
«♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ «♥»
... Wszystko, co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niechaj nie mija z cichym westchnieniem ,
ale się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!..
.«♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ «♥»
...........((_,»*¯*« »*¯*«,_))
((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_))
Lara wszystkiego dobrego ode mnie i Olusia.!!!!!
Dziekuje za wszystkie starania.Pieniążki wpłace jak tylko sie zobacze z męzem,bo narazie jest nieuchwytny.Wczoraj wrócił jak spałam,dziś pojechał jak jeszcze spałam.Taki zapracowany.

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą nowinę.Wczoraj dałam go na krakowskie ogłoszenia.Dzis zadzwoniła pani w sprawie Olusia. Jej mama mieszka sama i chciałaby jakiegoś pieska. Ja moge go dowiezć,ale moze przydałaby sie jakas wolontariuszka z Krakowa na wizyte. Może znacie kogos. Panie były bardzo ucieszone i bardzo na tak.:multi: Mam adres i tel.Panie nie miały nic przeciwko wizycie. Myśle,że w niedziele mogłabym jechac z pieskiem.Co radzicie?

Link to comment
Share on other sites

Wyslałam parę PW.
Jak sie nikt na wizytę nie znajdzie, to myślę, że Ty Javeno możesz taką wizytę przeprowadzić już z Olusiem, ale uprzedź je może i zapytaj czy się zgodzą na wizytę POADOPCYJNĄ...
No i trzeba by spisać umowę, wiadomo...

Jak sądzisz?
I jak sądzą inni, którym los Olo nie jest obojętny?

Link to comment
Share on other sites

napisałam do Asior pw .Ona jest z Krakowa. próbuje sie do Ciebie dodzwonić,ale jestem uziemiona. tel. domowy nie działa,komórka nie doładowana. Muszę jeszcze isc do weta po rachunek i na pocztę. Czy katowickie konto to jest na Katarzynę? Bojuż tych nr kont ma multum i wszystko mi sie miesza.Muszę chyba jakiś zeszyt załozyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...