Jump to content
Dogomania

MAKABRA ZWIERZĄT! PiSdZ i FRP likwidują pseudohodowlę - MORDOWNIĘ Z PIEKŁA RODEM


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verko kochana, jestes moją bohaterką. I nie tylko moją ale i wielu psich żyć :) 'Pieniążek' wpłaciłam, mam nadzieje, ze wielu wplaci ile łaska choć, zeby pomoc tym biedakom. mysle, ze sa szanse, w kazdej gazecie i portalu o tym pisza, wklejam gdzie mogę i proszę o pomoc.
ide wlasnie do domu tulic swoje piechy, za kazdym razem gdy kolejna wiadomosc jak ta mnei znajdzie, to tak jest strasznei tule i caluje.. chcialabym, zeby wszystkie psy mialy tak jak moje.
strasznie jest mi przykro i wyc mi sie chce.
bede zagladac. trzymam kciuki za te psie bidy. a Ty na bank trafisz do nieba.
Wszystkie psie cioteczki trafią ;) Pozdrawiam Was

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Ręce i cycki opadają, a nóż w kieszeni się otwiera.[/B][/quote]

Ja to już bym chyba nie tylko noża użyła.....
Ale rzeczywiście, opada wszystko, na widok tych biedactw,
tak strasznie upodlonych, zagłodzonych, skrzywdzonych :-(:-(.
Ile jeszcze tych cierpiących biedactw, jest gdzieś tam perfidnie krzywdzonych... :-(:-(
Czy rodzina właściciela, również nie posiada żadnych uczuć,
przecież boli już samo czytanie o niedoli udręczonych psaków :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

biedne stworzenia....Co to za kraj gdzie bandyta ,zwyrodnialec ,psychopata ma większe prawa od ofiary...?Nie wolno mu nic zrobic....(on może wszystko)Jeżeli to ludzkie łajno nie dostanie wyroku do odsiedzenia to przecież będzie przekonany ,że nic nie zrobił...Co to za wyrok w zawieszeniu?Capisko siedzi w domu wali pewnie stale wódę i myśli jak dokopac psu....żeby wył z bólu.W okrucieństwie te bestie są bezkarne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michu12']Witajcie...
wątek ten znalazłam na forum budowlanym... Gdzie można zawieżć pomoc materialną?? Z kim się kontaktować??

Chciałabym pomóc tak "tymi ręcami"...

A mój psiak leży sobie na dywanie i samcznie śpi z pełnym brzucholem... świat jest niesprawiedliwy....niesprawiedliwy przez ludzi...:-([/quote]

Kopiuję z pierwszej strony:

[SIZE=4][U][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Pogotowie i Straż dla Zwierząt[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Pl. Pocztowy 4/6[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]64-980 Trzcianka[/B][/COLOR][/FONT]
[/U][/SIZE][SIZE=4][U][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Bank PKO BP S. A. w Czarnkowie[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]87 1020 3844 0000 1702 0048 1093[/B][/COLOR][/FONT][/U][/SIZE]
[SIZE=4][U][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]dopisek: interwencja jakubowo runowo[/B][/COLOR][/FONT][/U][/SIZE]


[SIZE=4][FONT=Times New Roman][COLOR=black]dary rzeczowe dla piesków można kierować na w/w adres[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[I][B]DZIĘKUJEMY !!![/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Franciszek P. powinien być skazany chociaż na 2 lata tyle ile można max ja mieszkam niedaleko Czarnkowa będę się interesować dalszym losem tego "GADA" jak będzie rozprawa w sądzie a na pewno będzie, proponuję zorganizować pikietę ze zdjęciami tych biedactw niech idzie nacisk społeczeństwa o zmianę ustawy by za takie czyny zaostrzyć kary jeżeli byśmy pisali petycje to aż do skutku. Gdyby nie to że jutro rano jadę do ph pod Toruń i przywiozę stamtąd jakieś biedactwa na DT ,to wzięłabym na tymczs jakieś biedulki z wągrowca, .....łzy ciurkiem lecą nie potrafię ich powstrzymać ..... "oko za oko ,Ząb za ząb"......mówi wam to coś

Link to comment
Share on other sites

Wiejska mentalnośc kieruje sie własnymi prawami. Wszyscy wiedzą ale nikt nie zgłasza. Spotykam się z tym niemal codziennie. Nikt tego nie zmieni, chyba tylko koniec świata ! U mnie cały autobus ludzi mijał psa z workiem na glowie, wszyscy dyskutowali jak można ,że to nie ludzkie , nikt nie pomógl. Pies nie przeżył, znali mój telefon, mogli dzwonić , tylko po co ? to nie ich sprawa !
Skurwy....nowi z tego watku zrobić tak samo !

Link to comment
Share on other sites

Sfora łaciatkowa bardzo dziękuje za akcję .
Obecnie organizujemy ogolnopolską zbiórkę rzeczy kocy, pieniędzy , misek itp. zgodnie z uwagami Veroni .
Przekażemy dary,kasę do Fundacj p.Wandy bo tam chyba wylądowały psy .
Ale szczegóły podam za jakieś 2 dni
Planujemy ze akcja potrwa jakieś 7-10 dni .
Lil;i można to zmienic nawet trzeba ale trzeba zacząc od podstaw trafic do szkół na landach , by dzieci zrozumiały że pies to nie rzecz na łańcuchu przy budzie .
Potrzebne są spotkania ,pogadanki pokazywanie zwykłych zadbanych psów jakieś pokazy itp. i to najlepiej zacząc od maluchów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Wiejska mentalnośc kieruje sie własnymi prawami. Wszyscy wiedzą ale nikt nie zgłasza. Spotykam się z tym niemal codziennie. Nikt tego nie zmieni, chyba tylko koniec świata ! U mnie cały autobus ludzi mijał psa z workiem na glowie, wszyscy dyskutowali jak można ,że to nie ludzkie , nikt nie pomógl. Pies nie przeżył, znali mój telefon, mogli dzwonić , tylko po co ? to nie ich sprawa !
Skurwy....nowi z tego watku zrobić tak samo ![/quote]
Basia to nie tylko wiejska mentalność. :cool1:
Masę "miastowych" wywozi psy na wieś i wypuszcza, na pewno ktoś się zaopiekuje... :shake:
Poza tym takie pseudomordownie występuja też w miastach i również nikt nie reaguje. Także miejską mentalność też trzeba zmienić.



Weronia, jak znajdziesz chwilę napisz proszę co z psiakami. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...