Jump to content
Dogomania

Molli

Members
 • Content Count

  1820
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Molli

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kaźmierz
 • Interests
  Zwierzęta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='Weronia']Też dostałam od tej Pani maila. Jest rzeczywiście zainteresowana. Dam znać jak odpisze.[/QUOTE] O, to czekam na wieści :)
 2. [quote name='savahna']30 km od Kielc, a moza wiedziec gdzie_ Trzymam kciuki!;)[/QUOTE] Jeszcze nie wiem gdzie, ale dopytam :)
 3. [quote name='savahna']Pajączek ogłaszany na dolny śląsk [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pajaczek-sredniej-wielkosci-lagodny-radosny-piesek-mieszaniec-W0QQAdIdZ299224591[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :Rose: Dostałam maila od pani zainteresowanej adopcją Suzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pani mieszka ok. 30 km od Kielc, więc pewnie trzebaby pomóc w transporcie... Pojawiła się już ankieta na KrakVecie - wystarczy kliknąć w banerek [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13906&sid=24bf2712941922e17f0310e36e5c1a41&view=viewpoll"][IMG]http
 4. [quote name='mk999']A dlaczego pies nie miał kagańca, obowiązkiem każdej osoby która pracuje lub pracowała w schronisku i asystuje lekarzowi przy zabiegach jest nałożenie kagańca, czy to jest mały pies czy duży pies a , 14 - dniowa kwarantanna psa to wymóg po pogryzieniu.[/QUOTE] Kaganiec był uszykowany. Nie zdążono psu go założyć...
 5. [quote name='mk999']To nie jest powód do uśpienia psa,ugryziemie wolontariuszki. Wolontariusz nie powinien asystować lekarzowi przy badaniu psa, ale osoba która umie ochodzić się z takim psem, tym bardziej dużym , który jest silny i najczęściej boi się zabiegów.[/QUOTE] On nie ugryzł, tylko pogryzł. Nawet weterynarz sobie nie mógł poradzić. Osoba ta z psem umie się obchodzić, ma 30 lat, pracowała już kiedyś w schronisku.
 6. [quote name='xxxx52']jProsze napisz ,ale zeby tam sie przebic jest bardzo ciezko,gdyz tam reka reke myje.Moze media uratuja psy ,oby nie bylo za pozno[/QUOTE] Dokładnie. Tylko nie wiem czy odpiszą. Ja kiedyś do nich pisałam - odpowiedzi do dziś nie otrzymałam... Ale spróbować nie zaszkodzi.
 7. [quote name='mk999']Każde uśpienie psa z powodu agresji budzi we mnie bunt, bo w większości przypadków to słowo jest wykorzystywane do usprawiedliwienia eutanazji.[/QUOTE] Gdyby Szafir nic nie zrobił, to uwierz mi - p.Wanda by go nie uśpiła. Ten pies nie tylko zachowywał się agresywnie, on pogryzł wolontariuszkę!!!
 8. Nie pogrążam się - wiem jaki mam nr IP i nikt mnie w żadne bagno nie wepchnie. Widzę, że na dogo są jakieś układy! Brak słów.
 9. [quote name='Kamila Proc']przestan brnac dalej[/QUOTE] Nie wierzysz? Twój problem. Oto dowody: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9817/zrzutekranu9u.png[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4631/zrzutekranu13a.png[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2817/zrzutekranu12.png[/IMG]
 10. To chyba jakieś żarty??? To jest moje IP 31.63.234.131
 11. [quote name='zioberek87']mam taką małą podpowiedź tylko nie wiem jak to zorganizować... z tego co mi babka z schroniska opowiadała to ludzie z holandii adoptują naszestare pieski, kilka razy przyjeżdżali po nie osobiście aż do Opola i zabierali je do swojego zagranicznego domku. Holędrzy są bardziej uczuciowi i jak dla mnie mądrzejśi:) może byśmy zrobili mu jakieś ogłoszenie i dali na holęderską stronkę internetową? i może niemiecką bo oni też od nas biorą bidulki:) co Wy na to?[/QUOTE] Jak najbardziej :) Może mu się w Holandii lub Niemczech poszczęści :)
 12. [quote name='Zofia.Sasza']Sam. Zdolna bestia.[/QUOTE] To po co przy większości portali przy rejestracji jest kod to przepisania? Myślałam, że to jest jakieś zabezpieczenie...
 13. [quote name='Zofia.Sasza']Bot to taki sieciowy automat. Włazi i wali posty seryjnie.[/QUOTE] Aha, dzięki za wytłumaczenie :) A nie ma na to żadnego zabezpieczenia? Przecież żeby pisać posty/głosować trzeba być zarejestrowanym. Czy ten program również sam rejestruje nowych użytkowników? Ale niektórzy ludzie myślą... Żeby takiego "intruza" stworzyć :roll: To powinno być karalne.
 14. [quote name='Zofia.Sasza']Na Krakvecie był kilka miesięcy temu jakiś troll zewnętrzny, który dla "fanu" wpuścił bota. Wszyscy się pożarli, a on się śmiał w kułak.[/QUOTE] Ja nie w temacie. Czy ktoś mógłby napisać co to jest ten bot? Czy to przypadkiem nie chodzi o te głosowanie ze Szczecinkiem i Fundacją "Warta Goldena" czy jakoś tak?
×
×
 • Create New...