Jump to content
Dogomania

>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Cantadorra'] Czy jest cos takiego jak radio Poznan?[/quote]

Nie, nie ma, ale są inne rozgłośnie, z którymi kiedyś współpracowaliśmy. Z doświadczenia jednak wiem, że takie "żebranie" na antenie nic nie daje :shake:

[quote name='spajkus74']Nie martwcie sie o dlugi .
Ja pokryje ich spora czesc a kto moze ten niech oglasza psiaka i td
Tylko w ten sposob moge pomoc bo tak daleko od kraju to ......[/quote]
Spajkus, nie wiem jak Ci dziękować :Rose: To naprawdę wielka pomoc!

[quote name='Isadora7']
[B]
Bardzo budujące jest to że pojawiłyście się tutaj i nas podtrzymujecie na duchu, bardzo to jest potrzebne. Dziękujemy.[/B][/quote] Nie mogłabym się bardziej z Tobą zgodzić... Przyznam, że byłam załamana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 613
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Na ogół Twoje wstępne załamania dobrze wróżyły na przyszłość. :lol: [/quote] Ojej, nie przypominaj mi :mad: Ale to fakt, że teraz się z niektórych łez i nieprzespanych nocy śmieję. Oby tak było i tym razem!
[quote name='majqa']Pomoc przyjdzie Goniu, trzeba tylko odrobinę cierpliwości, czasu i rozpropagowania wątku.[/quote]
Wiem, wiem...
Widzę, że dodałaś banerki w swój podpis - bardzo Ci Majguś dziękuję. Może za Twoim autorytetem przyjdą inni???

Bardzo Was wszystkich proszę, dodajcie, jeśli możecie, banerek ŻOrża do swojego podpisu... Bardzo by to pomogło, a może i jakiś domek by się objawił?? Życie pisze różne scenariusze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'](...) Może za Twoim autorytetem przyjdą inni???
(...) ...[/quote]
Dzięki, właśnie wycieram monitor. :megagrin: Ja i autorytet...dobleee, dobleee...
A już na poważnie... Klucz do sukcesu pomocowego (finanse, dom etc.) na rzecz Żorża leży po stronie nie autorytetów a wszystkich, bez wyjątku, osób, które pospieszyły, a wierzę, że i pospieszą, z pomocą.
Z tych poszczególnych ogniwek, bywa, że ogniwek spod znaku: [I]incognito (minimum słów, maxiumum czynów bez nagłaśniania)[/I] składa się każdy, mocny łańcuch życzliwości i szczęścia. Takiego właśnie życzę Żorżowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']
z tych poszczególnych ogniwek, bywa, że ogniwek spod znaku: [i]incognito (minimum słów, maxiumum czynów bez nagłaśniania)[/i] składa się każdy, mocny łańcuch życzliwości i szczęścia. Takiego właśnie życzę żorżowi.[/quote]
[size=5][b]amen!!!!!!!![/b][/size]

Link to comment
Share on other sites

W końcu znalazłam Żorża .... Pamiętałam o nim cały czas od kiedy tylko przypadkiem trafiłam na wątek i zapomniałam zapisać ( o ja głupia ).... zaraz zabieram sie za czytanie całego wątku od deski do deski raz jeszcze .... a tymczasem sobie zapisuje żorża żebym znowu szukać nie musiała ...

Link to comment
Share on other sites

Ja też tu jestem. Śledzę wątek na bieżąco. Samo "bytowanie" nie wystarcza, jednak to kolejny glos opowiadający ludziom historię Żorża. Niektórzy z tych ludzi przekazuje ją dalej i tak "Żorż idzie w świat" .
Jeśli chodzi o adopcję to latwiej będzie się o tym mówilo jak będzie coś więcej wiadomo o jego psychice.
Żorż, ciągle chodzisz mi po glowie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'][I]
Po usunięciu jąder, worka mosznowego i zeszyciu ran - pies "odzyskał dobry humor" - w naszej opinii ma bardzo dobry charakter.
[/I][/quote]

[quote name='max45']Ja też tu jestem. Śledzę wątek na bieżąco. Samo "bytowanie" nie wystarcza, jednak to kolejny glos opowiadający ludziom historię Żorża. Niektórzy z tych ludzi przekazuje ją dalej i tak "Żorż idzie w świat" .
[B]Jeśli chodzi o adopcję to latwiej będzie się o tym mówilo jak będzie coś więcej wiadomo o jego psychice. [/B]
Żorż, ciągle chodzisz mi po glowie...[/quote]
Max, cieszę się, że i Ty jesteś - to naprawdę dużo daje tym, którzy bezpośrednio walczą o lepsze jutro Żorża.
Wg lekarzy i personelu obcującego na co dzień z Żorżem, on jest bardzo zrównoważony. Teraz, gdy nie odczuwa bólu, potrafi łasić się, a nawet całować. Lepiej reaguje na kobiety niż na mężczyzn, ale jak już faceta pozna, poszedłby za nim w ogień - vide: doktor Piotr ;)
Rozwala fakt, że klinikę traktuje jak dom, jak bezpieczną przystań. Chętnie wychodzi na spacery, ale jak już załatwi swoje potrzeby, ciągnie do drzwi kliniki i doskonale prowadzi do swojego pomieszczenia, posłania i misek.
Podobno ktoś kiedyś musiał go układać. Reaguje na komendy, rozumie czego się od niego wymaga. Sugestywne prośby spełnia bez wahania, a za smakołyki dałby się pokroić. Wobec tech wet, która trzymała jego łeb w drodze do kliniki po interwencji zachowuje się jak zakochany sztubak ...
Jest przewielki i na pewno wzbudza respekt, ale to nie jest typ killera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'] (...) [B]bardzo zrównoważony[/B]. (...)[B] potrafi łasić się, a nawet całować.[/B] [B]Lepiej reaguje na kobiety niż na mężczyzn, ale jak już faceta pozna, poszedłby za nim w ogień[/B] (...) [B]Chętnie wychodzi na spacery [/B](...)[B] Reaguje na komendy, rozumie czego się od niego wymaga. Sugestywne prośby spełnia bez wahania, a za smakołyki dałby się pokroić.[/B] (...) [B]to nie jest typ killera[/B].[/quote]
Taki zarys Żorża powinien dobrze wróżyć, zwiększa jego szanse na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...