Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)


Murka

Recommended Posts

Tylko kot może tak spać i się nie udusić! :)

[IMG]http://i62.tinypic.com/2yoev69.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/2e1i24m.jpg[/IMG]

[IMG]http://i61.tinypic.com/jq11jc.jpg[/IMG]

Jarek w tym roku jedzie z nami na wakacje w Karkonosze! TZ-et ma wujka, który tam mieszka, więc nie ma problemu z noclegiem i z zabraniem psa. Futrzaczek nawet nie wie, jaka przygoda mu się szykuje! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W "tak zwanym międzyczasie" okazało się, że jednak Jarek nie może z nami jechać w Karkonosze. A do tego teściowa podupadła na zdrowiu - ona ma poważne problemy z kręgosłupem. Uruchomiliśmy więc tutejszą siatkę dogomaniacką, żeby nam znaleźli kogoś do opieki nad psem, bo teściowa nie może z nim zostać. Poszukiwania trwały jakieś 3 tygodnie - okazało się, że wszyscy w okolicy zapsieni po uszy. Znajoma proponowała nawet, że załatwi nam po znajomości pobyt w hoteliku w boksie, ale w ostatniej chwili, dzisiaj, pojawiła się dziewczyna, która zgodziła się z Jarciem zostać. Za pobyt "po znajomości" w hoteliku mieliśmy zapłacić 70 zł, więc zapytałam tę dziewczynę, czy chce jakieś pieniądze i zaproponowałam właśnie te 70 zł - wytłumaczyłam, że hotelik był załatwiany po znajomości, że damy wyżywienie i czy taka cena jej odpowiada. Zgodziła się na wszystkie warunki i umówiłyśmy się. Po dwóch godzinach zadzwoniła i powiedziała, że "zorientowała się" w cenach hotelików, że tam pies jest sam, w boksie, a ona nie dość, że bierze go do swojego mieszkania, to jeszcze jest z nim 24h/dobę i to, co my zaproponowaliśmy to jest za mało i ona chce 20 zł/dobę. Więc jej grzecznie podziękowałam. Więc ona od nowa to samo, że ona jest 24h z tym psem, że nie wie jak on się zachowa, że ugryzie itd., i to jest za mało. Więc ja znowu: "Dobrze, rozumiem, w takim układzie dziękujemy". I ona trzeci raz to samo, więc nie wytrzymałam i jej powiedziałam, że nie pierwszy raz korzystam w takim celu z sitaki dogomaniackiej i zostawiałam już tak psa w Ostrowcu i tam nikt ode mnie nie zawołał nawet złotówki pieniędzy - wszystko na zasadach klasycznej przysługi i jeśli ona chce 20 zł za dobę, to trudno, dziękuję jej.
I tak mi po raz 4 zaczęła to tłumaczyć od nowa.

Efekt taki, że pies i tak zostaje z teściową, a ja się tylko niepotrzebnie uwkurzałam z jakimś niepoważnym dziewuszyskiem.

Ten świat schodzi na psy - nomen omen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Też bym chciała wiedzieć... 

 

A jak tam koteczka?

U nas tydzień temu na 4 dni przyjechała rodzinka z nad morza, pozachwycali się naszym zwierzyńcem i kotkami... i wczoraj był tel., że najstarsza już pracująca córka cioci adoptowała kotka z Fundacji, bo takie fajne te nasze z odzysku :)

Link to comment
Share on other sites

A ja doszłam do tego! Okazuje się, że "Moja zawartość" to nie są subskrypcje, tylko tematy, w których się odezwałaś. Żeby sobie zrobić subskrypcję musisz kliknąć na wątku opcję "Śledzenie tematu" i wtedy szukasz subskrypcji w "Lubiana zawartość"! :)

 

Koteczka ma się nieźle, była w sobotę szczepiona - pojechałam z całą watahą, bo Jarek się bardzo drapał i chciałam to sprawdzić. Była wyjątkowo grzeczna, nie chciała wyjść z kosza u pani doktor, ale jak już ją wytargałam, to dała się obejrzeć, nawet nie pisnęła. Za miesiąc ponawiamy szczepienia.

 

Szczepicie koty na białaczkę?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sorry, że dopiero odpisuję, ale dogo mi nie działało. Więc tak...

 

1. Tak, bazarek jest tylko na facebooku - dziewczyny z Kielc już jakiś czas temu przeniosły się z bazarkami na facebooka. Nawet spory obrót jest.

 

2. Jaruś w telewizji był przegrzeczny! Kamery się nie bał nic a nic, wszyscy go głaskali i się nim interesowali - był przeszczęśliwy. Grzecznie sobie usiadł obok mnie, a jak w trakcie nagrania mu się leżenie znudziło, to poszedł do TZ-eta! Nawet operator przyznał, że z tych wszystkich psów, które kręcili do materiału, to Jarek był wyjątkowo spokojny! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...