Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak to,nie wiesz? żeby był rasowy, młody, nie gryzł butów, nie targał gazet, nie szczekał jak zostaje sam, nie piszczał, sikał tylko na zewnątrz, i żeby za dużo sierści w domu nie gubił.... i żeby sam sie wyprowadzał... nie mów Kaska, ze nie wiedziałaś...

Link to comment
Share on other sites

no własnie...młody!Dzis byłysmy w Orzechowcach,gdzie bufon jeden przywiózł małego malamutka,bo mu został z rozmnózku...I mówi: bo tu takie stare,a ten ładny i młody.Na co rozdarłam ryja,ze mam nadzieje,ze rodzina go tak samo potraktuje jak bedzie stary.próbował gadac,ze takiego sie wychowa,nauczy,a starego nie.Powiedziałam,ze i starego sie nauczy przy własciwym podejsciu,bo on na pewno nie ,ani młodego ,ani starego.Zaproponowałam allegro,ogłoszenia.Postał i odjechał.Moze nie porzuci w lesie,bo to jakby jego...Ale telepie mnie do teraz.

Link to comment
Share on other sites

Halcia, brawo, wyobrazam sobie Ciebie w tej sytuacji, super, ze tak zrobilas.

Ja mam nadzieje, ze Jarus taki domek znajdzie, jak nasza Punia po wielu latach.
[URL=http://img705.imageshack.us/i/pict0030c.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9022/pict0030c.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

O mateńko dopiero zdjęcie Puni zobaczyłam, na żywo dwa razy grubsza Melczanka ;) a jest taka przekochana, że niepojęte :) Nie dała się odpiąć ze smyczy tylko na mnie wskakiwała i patrzyła w strone trawki i chciała biegać cały czas :) Dla zainteresowanych ;) to co zostawiła na trawie przekraczało dwukrotnie conajmniej wielkośc tego co robi mój duży malamut:crazyeye:
Jarusiu Tobie tez taki domek wyśniony poszukamy :)

Link to comment
Share on other sites

Jaruś ostatnio zmienił się nie do poznania. Biega, bryka, BAWI SIE ZABAWKAMI jak mały szczeniak! Ludzi wita tak, że mało mu się ogon nie urwie. Jest co prawda nadal bardzo płochliwy i łatwo go wystraszyć, ale porównania z tym co było na początku nie ma. Poza tym Jaruś podchodzi zawołany, wychodzi i wchodzi sam do domu.
Jest taki trochę grandus, czasem coś spsoci, coś rozgryzie, często wyciąga wszystkie kocyki z budki... Ostatnio ściągnął i ponadgryzał wiszące i suszące się ubrania :mad:
Pewnie gdyby Jaruś miał ludzi tylko dla siebie, którzy poświęcaliby mu więcej czasu to nie miałby czasu na psoty :p

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7642/23790431.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...