Jump to content
Dogomania

Szczesliwa adopcja-Karo w swoim nowym domu


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='majqa']Widzę, że Twoja propozycja, póki co, nie została zauważona, podobnie, jak i zapytania z kim Dora dogrywa sprawdzenie domku w Chorzowie.[/quote]
No właśnie, czy to sprawdzenie domku w Chorzowie jest aktualne? , bo nie dostałam żadnych namiarów, a sprawa jest podobno pilna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorki za offa
Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu banerka, dzielny i mądry psiak po ogromnych przejściach, a tak mało nas na jego wątku :-(:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przezyl-koszmar-kto-okaze-mu-serce-147255/"]Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No jestem wreszcie, moja córka nie chciała mnie puścić do kompa:angryy:
No więc na wizycie byłam i sprawa wygląda tak:
Pani jest bardzo miła, kocha zwierzęta bardzo, każdemu by pomogła gdyby mogła , zresztą poprzedniego psa(jamnika) znalazła i uratowała z ciężkiego stanu. Pies miałby tam na pewno bardzo dobrze. No właśnie ale jest jedno ale, wydaje mi się że to powinien być jednak mały pies. Pani zresztą obawia się dużego psa, czy sobie z nim poradzą , zawsze mieli małe psy, mają się do jutra zastanowić i podjąć decyzję. Ich córka , z którą się kontaktowałam ma dać znać Magdzie. No i jeszcze jedno , w domu są dwa koty, które są niby przyzwyczajone do psów ale........ :roll:
Sama nie wiem , nie jestem ani na tak ani na nie. Zobaczymy co oni jutro powiedzą i wtedy trzeba będzie podjąć jakąś decyzję.
Podumowując , domek fajny ale moim zdaniem dla mniejszego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Pozostaje czekać więc na decyzję tych państwa.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A ja dorzucę jeszcze propozycję wyjścia awaryjnego.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jestem oczywiście za tym, aby Karo pojechał do domu, ale nie jestem przekonana, czy Państwo sobie poradzą. Mam nadzieję, że jednak tak.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mam natomiast propozycję, gdyby ten domek nie wypalił.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Poprosiłam o pomoc fundację For Animals O/ Wrocław i ewentualnie przejęcie opieki nad Karo. Myślę, że Dora przyjmie to ze zrozumieniem, bo sama pisała, że gdyby coś było nie tak z domkiem, to nie jest w stanie przejąć ponownie Karo, pomimo zrzeczenia które ma ( lub będzie mieć). Gdyby Dora zgodziła się na przejęcie opieki przez Fundację, to z chwilą przekroczenia progu hotelu przez Karo przejmie go Fundacja.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dlaczego tak „kombinuję” ze zrzeczeniem?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Bo Fundacja jest z Wrocławia, zanim dojdą papiery znowu minie trochę czasu a na dodatek jeszcze trzeba brać pod uwagę, że właścicielowi może się teraz nie podobać, że nie Dora przejmuje psa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Finanse, wiadomo rzecz bardzo ważna, ale też nie ukrywałam jaką kwotą dysponujemy na wątku. A przecież może się okazać, że Karo posiedzi dłużej niż miesiąc.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Fundacja liczy na naszą pomoc, ale też sama zrobi aukcję cegiełkową i jest szansa, że i kastrację i czipa będzie Karo miał. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czas w hotelu da nam też szansę na poznanie zachowań psa i ewentualną naukę, chociażby chodzenia na smyczy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiem jak zapatrujcie się na takie wyjście awaryjne a zwłaszcza Dora.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Będę jak zwykle wdzięczna za opinie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'] (...) [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiem jak zapatrujcie się na takie wyjście awaryjne a zwłaszcza Dora. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Będę jak zwykle wdzięczna za opinie.[/FONT][/COLOR]
[/quote]
Tu oczywiście najważniejszy głos w sprawie ma sama Dora. Jeśli chodzi o moje zdanie, lekkomyślnością by było przegapić taką okazję, o jakiej piszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'][COLOR=black][FONT=Verdana]A ja dorzucę jeszcze propozycję wyjścia awaryjnego.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jestem oczywiście za tym, aby Karo pojechał do domu, ale nie jestem przekonana, czy Państwo sobie poradzą. Mam nadzieję, że jednak tak.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mam natomiast propozycję, gdyby ten domek nie wypalił.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Poprosiłam o pomoc fundację For Animals O/ Wrocław i ewentualnie przejęcie opieki nad Karo. Myślę, że Dora przyjmie to ze zrozumieniem, bo sama pisała, że gdyby coś było nie tak z domkiem, to nie jest w stanie przejąć ponownie Karo, pomimo zrzeczenia które ma ( lub będzie mieć). Gdyby Dora zgodziła się na przejęcie opieki przez Fundację, to z chwilą przekroczenia progu hotelu przez Karo przejmie go Fundacja.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dlaczego tak „kombinuję” ze zrzeczeniem?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Bo Fundacja jest z Wrocławia, zanim dojdą papiery znowu minie trochę czasu a na dodatek jeszcze trzeba brać pod uwagę, że właścicielowi może się teraz nie podobać, że nie Dora przejmuje psa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Finanse, wiadomo rzecz bardzo ważna, ale też nie ukrywałam jaką kwotą dysponujemy na wątku. A przecież może się okazać, że Karo posiedzi dłużej niż miesiąc.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Fundacja liczy na naszą pomoc, ale też sama zrobi aukcję cegiełkową i jest szansa, że i kastrację i czipa będzie Karo miał. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czas w hotelu da nam też szansę na poznanie zachowań psa i ewentualną naukę, chociażby chodzenia na smyczy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiem jak zapatrujcie się na takie wyjście awaryjne a zwłaszcza Dora.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Będę jak zwykle wdzięczna za opinie.[/FONT][/COLOR]
[/quote]
Czekam na telefon i decyzje Sylwi i jej rodzicow,ktorzy chca adoptowac Karo.Jednak zgadzam sie z meggi,ze to domek dla mniejszego pieska,Karo potrzebuje wiecej przestrzeni.Jezeli Fundacja chce zaopiekowac sie Karo do czasu znalezienia ds.to dobre wyjscie awaryjne.

Link to comment
Share on other sites

Doro! To może umówmy się, że jak tylko będziesz znała decyzję tego domu to dasz znać. Jeżeli będzie na nie, to bardzo Cię proszę wykorzystaj deklarację pomocy transportowej i przewieź pilnie Karo do hotelu.
Ponad wszystko chyba zależy nam wszystkim, żeby pies był już bezpieczny. Bardzo Ci dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Doro! To może umówmy się, że jak tylko będziesz znała decyzję tego domu to dasz znać. Jeżeli będzie na nie, to bardzo Cię proszę wykorzystaj deklarację pomocy transportowej i przewieź pilnie Karo do hotelu.
Ponad wszystko chyba zależy nam wszystkim, żeby pies był już bezpieczny. Bardzo Ci dziękuję.[/quote]
Oczywiscie,ze zalezy nam wszystkim na bezpieczenstwie Karo,jednak bedzie problem transportu,ja do Wroclawia go nie zawioze,bede musiala szukac kogos,kto podejmie sie przewiezienia Karo do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Doro! To może umówmy się, że jak tylko będziesz znała decyzję tego domu to dasz znać. Jeżeli będzie na nie, to bardzo Cię proszę wykorzystaj deklarację pomocy transportowej i przewieź pilnie Karo do hotelu.
Ponad wszystko chyba zależy nam wszystkim, żeby pies był już bezpieczny. Bardzo Ci dziękuję.[/QUOTE]

Bardzo nam zalezy :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...