Jump to content
Dogomania

Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)


Murka

Recommended Posts

hehe ;)

a z cążkami i aparatem to się chyba z moją siostrą widział ;), ona miała kilka lat temu i wysunął się drucik przy zębie. Tak kijowo, ze pocięła sobie trochę śluzówkę i faktycznie wpadłyśmy na pomysł, że może by to cążkami przygiąć . I ni cholery, takie toto twarde :shake:. to pojechałyśmy na całodobowy i dali jej jakiś tako wosk twardy, żeby przeżyła noc.

a wiesz [B]eloise[/B], że moja siostra to idealny pacjent ( w przeciwieństwie do mnie, ja nawet do wizyty higienizacyjnej jestem znieczulana, a ostatnio nawet igłę złamałam :oops:, bo mi wbili na dole przy siódemce :shake: ), jak jeździłam z nią do ortodonty i było raz późno - ok 21-ej, to przysnęła :crazyeye:. położyli, włączyli jakąś muzykę, nic nie borowali tylko uaktualniali zamki i te inne , to się dziewczynie drzemnęło ;)

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, elosie, usiałam się do łez :). Mój chłop to jest aż za porządny i za dobrze wszystko pamiętający, przy nim to człowiek musiałby być robotem, więc jak teraz coś zapomnę, nie sprzątnę od razu czy cuś to mu bezczelnie odpowiadam "Taką mnie chciałeś, to taką masz". I się kończy dyskusja. Robi wszystko, poza praniem i prasowaniem.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o pranie, to ufam tylko sobie, mamie i Milenie- nawet mojej siostry bym nie poprosiła o zrobienie prania, bo moim zdaniem źle dobiera kolory :)

Psiaki mnie dzisiaj tak w nocy grzały, że musiałam zrezygnować z kołdry :)
Jestem gruba, ciężka i bolą mnie biodra, robię się zrzędliwa- najwyższy czas urodzić! :) a Jonatan niccccccccccccccccc!

Link to comment
Share on other sites

wystarczy, że nie ma mnie w domu kilka godzin a Fox łazi za mną jakby nie wierzył, że ja to naprawdę ja...
Anię obwąchali i zignorowali, bo woleli moje towarzystwo ;) mam nadzieję, że będzie teraz podobnie. A Jonatan nadal nic... Ania ciągle się cieszy i mówi, że będzie go kochać, całować i że będzie cichutko się bawić, jak Jonatan będzie spał- ale my ją znamy... ;)
Dzisiaj wszystko było ok, wyszła z Pawłem z domu i na ulicy zrobiła dziką histerię, że idą na nogach a nie jadą autem... nie, żeby jej sie nie chciało iść na nóżkach, po prostu przyzwyczaiła się, że tatuś ją zawozi, a jak ona sobie coś ubzdura... to koniec!

Link to comment
Share on other sites

Jonatan oznacza "dar od Boga" ( po polsku Bogdan ;) )my zostajemy przy wersji hebrajskiej
ponadto jest to imię bohatera naszej ulubionej książki z dzieciństwa "Bracia Lwie Serce" :)
U Ani w grupie jest 3 Franków! w grupie wyżej- 3 Kacperków! :) co się wszyscy tak dziwią Jonatanowi? :)
Dziś w nocy miałam jakieś tam skurcze, już miałam nadzieję, że zaraz, zaraz... ale tylko niewyspana jestem a Jonatan nadal siedzi uparcie i kopie w żołądek.
Ania dziś powiedziała cholera... Pięknych rzeczy ją uczę!
Fox się tak wił w nocy, że się sturlał z materaca- a ma mocny sen i bardzo się zdziwił ;)
Paweł położył się przed 3 i jak mu rano suszyłam o to głowę, to nie rozumiał, dlaczego czepiam się tego, "że on nie mógł zasnąć". Myślałam, że padnę ze śmiechu! o 2.37 się do niego odezwałam, kilka minut później się położył, a o 2.51 musiałam go szturchać, bo chrapał!!! A on mi próbował wmówić, że może i zasnął, ale miał bardzo płytki sen! i drugi raz prawie padłam! Wierciłam się, wstawałam kilka razy, miałam straszny skurcz w nodze, a on ani raz nie zareagował :D co za płytki sen! :D
Normalnie nie kontroluję w nocy czasu ;) ale dziś nie mogłam spać i ciągle zerkałam
płytki sen mojego męża! Ratunku!!!!

Ania nadal wybiera się na bal tańczyć z księciem. Codziennie pyta nas- bal Ani gdzie? i... księć gdzie? :D skoro będzie tańczyć z księciem, to pyta gdzie księć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']co się wszyscy tak dziwią Jonatanowi? :)[/QUOTE]
Bo kojarzy się z jabłkiem! :P "Dwa kilo jonatanów poproszę".

Mnie to tam wsio ryba, tylko trochę dziwi, że przy swojskiej Ani daliście drugiemu nieswojsko. A tak się zapytałam, bo np. mój TZ-et miał znajomego, który na swojego nienarodzonego wołał Pafnucy i wszyscy dookoła byli przekonani, że będzie Pafnuś. Na całe szczęście mama postawiła się i jest Jakub.

My tam już mamy wybrane imiona dla dziecek. Wybraliśmy sobie przy okazji, jak brat TZ-eta z żoną wybierali dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

dla nas o tyle mało oryginalne, że w kościele, do którego jeździliśmy przez długi czas mieszkając jeszcze w Częstochowie, co 2 lub 3 chłopiec nazywał się Jonatan ;) ale my to imię wybraliśmy jeszcze wcześniej i każdy z osobna- jak przed ślubem rozmawialiśmy o dzieciach to miłe to było zaskoczenie :)
Dla mnie "normalne" są też imiona Emmanuel i Samuel :)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka Chylinska dala corce na imie Estera. Bardzo ladne hebrajskie imie. Tak samo jak Sara, Elzbieta, Ewa, Magdalena, Tamara, Zuzanna. Jonatan - mozna by zapytac sadownikow dlaczego dali jablku biblijne imie? To lekka profanacja jak dla mnie. Zadne jablko nie nazywa sie Jozef, Maciej czy Mateusz.
Trzeba dzieciom dawac inne imiona niz dyktuje moda, teraz w przedszkolach to kroluja Julie, Zuzie, Pauliny, Karoliny, Olivie oraz Kacpry, Filipy, Oliviery. Moja corka ma imiona Urszula Krystyna, wszyscy w szkole wiedza, ktora to Ulka, bo jest tylko jedna :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...