Jump to content
Dogomania

Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]


dog_master

Recommended Posts

We Wrocku też nie przyjeżdżają jesli pie nie jest jakoś "spacyfikowany", np zamkniety na ogrodzonym terenie. Troche się nie dziwię, bo już bywało tak, że ktoś dzwonił, kierowca jechał a na miejscu "a, pies juz sobie poleciał"....

Za to z profesjonalnym patrolem ze sprzętem zetknęłam się, o dziwo, w Legnicy; wracałam z zawodów, a po ruchliwym skrzyżowaniu biegał spanikowany pies - zadzwoniłam, przyjechali szybciutko i udało się psiaka szczęśliwie złowić.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem, miałam nawet gaz w kieszeni, ale jakoś mam opory, szkoda mi tych psów... :/ Nic nie mogą za głupotę właściciela, ale chyba muszę zgrywać "nienormalną", może wieść się rozejdzie, ludzie zaczną mnie omijać łukiem i będzie sielanka...

Link to comment
Share on other sites

Niestety chamstwo niektórych psiarzy jest porażające,a często swoje prostackie charaktery prezentują na psich forach,gdzie niektóre wszystkowiedzące tzw."pisarki specjalistki" celują w obrażaniu osób,które maja inny pogląd na cokolwiek niż one. Potrafią takiego forumowicza nie z ich paczki zgnoić,zmieszać z błotem,obsypać najbardziej finezyjnymi wyzwiskami.Zamieniają forum w szambo często pod okiem zupełnie nie reagujących adminów,dlatego mądry człowiek da sobie wcześnie czy później spokój z tym forum. Osobą wiodącą prym w tej akcji opluwania i ośmieszania innych,oczywiście dla których ona nie jest wyrocznią we wszystkim,jest niejaka Izabelle30 produkująca się na forum krakvetu. Lojalnie przed nią ostrzegam,bo dawno nie spotkałam człowieka tak jadowitego jak ona. Potrafi zepsuć najlepszą atmosferę na forum i zrobić z niego pole walki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Niestety chamstwo niektórych psiarzy jest porażające,a często swoje prostackie charaktery prezentują na psich forach,gdzie niektóre wszystkowiedzące tzw."pisarki specjalistki" celują w obrażaniu osób,które maja inny pogląd na cokolwiek niż one. Potrafią takiego forumowicza nie z ich paczki zgnoić,zmieszać z błotem,obsypać najbardziej finezyjnymi wyzwiskami.Zamieniają forum w szambo często pod okiem zupełnie nie reagujących adminów,dlatego mądry człowiek da sobie wcześnie czy później spokój z tym forum. Osobą wiodącą prym w tej akcji opluwania i ośmieszania innych,oczywiście dla których ona nie jest wyrocznią we wszystkim,jest niejaka Izabelle30 produkująca się na forum krakvetu. Lojalnie przed nią ostrzegam,bo dawno nie spotkałam człowieka tak jadowitego jak ona. Potrafi zepsuć najlepszą atmosferę na forum i zrobić z niego pole walki.[/QUOTE]

ooo hej :diabloti: a to nie Ty na krakvecie się chwaliłaś, że chciałaś swoją niehodowlaną sukę rozmnożyć?

Link to comment
Share on other sites

wiesz Barbaro, że nie ładnie obrażać kogoś, nie dając mu możliwości obrony? atmosferę na krakvecie zepsułaś Ty, za co zostałaś z resztą z forum usunięta - ale że było Ci mało to zaczęłaś snuć swoje wywody pod innym nickiem. obawiam się, że na dogomanii nie ma przyzwolenia na chamstwo, więc sobie nie poużywasz.

tak, tak to ona. bo znajomych chętnych na szczeniory miała, wiadomo jak to jest.

pozdrawiam serdecznie,
'psiarka specjalistka' :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SleepingSun']wiesz Barbaro, że nie ładnie obrażać kogoś, nie dając mu możliwości obrony? atmosferę na krakvecie zepsułaś Ty, za co zostałaś z resztą z forum usunięta - ale że było Ci mało to zaczęłaś snuć swoje wywody pod innym nickiem. obawiam się, że na dogomanii nie ma przyzwolenia na chamstwo, więc sobie nie poużywasz.

tak, tak to ona. bo znajomych chętnych na szczeniory miała, wiadomo jak to jest.

pozdrawiam serdecznie,
'psiarka specjalistka' :D[/QUOTE]
z mojego forum też się wyniosła ,bo przecież całe psie środowisko jest przeciwko jednej biednej osobie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy jej nick wrzucić w wujka googla... wyskakują po kolei wszystkie zwierzęce oraz typowo psie fora, na których daje popisy... vel eleonora, vel karolina wach, vel ewelina, vel coś tam coś tam. Na laradorach wywalali ją chyba 3 razy. Odradza się jak Feniks z popiołów... niezmordowanie. Na krakvetowym też miała już kilka wcieleń i rozwaliła to forum w drobny mak dzięki nieudolności administracji. Tutaj widzę że barabasz też zapuszcza korzenie.
Wszędzie tak samo chamska, "wymandrza się" z tymi swoimi durnowatymi mądrościami spod śmietnika. Zawsze tonem skrzywdzonego dziecka a potem skarży się, że nie szanują jej siwej glowy. Taki mały podbiegający upierdliwiec - szczypie dużego w tyłek a potem wrzask i pisk na całe miasto jak się duży odwróci.
Radze poczytać jej wyczyny - rano do kawy lub w sobotni wieczór = grupowa rozrywka z dużą dozą śmiechu murowana!

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko napisałam o chamstwie forumowych psiarzy,a takie niestety bywa, więc mój post jest zgodny z tematem. Jak widać krakvetowe towarzystwo czuwa.
Rinuś, a co ma piernik do wiatraka,bo nie rozumiem?
Coś mi się zdaje że zdanie "stuknij w stół, a nożyce się odezwą" działa w poście napisałam oczywistą prawdę i nie ma co się unosić,prawdy się nie zakrzyczy! Ja z tym tematem skończyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosa']barbarasz49 ale o co Ci chodzi? Jak na razie to Ty weszłaś i jakieś żale wylewasz.

Spotkała mnie dzisiaj miła niespodzianka. Wyszłam z małą na spacer widzę idzie Pani z labradorkiem, jak mnie mijała to stanęła z boku z psem i poczekała aż przejdę. Moja jest grzeczna i nie startuje do innych psów, mimo to gest był bardzo miły. Jednak są fajni ludzie na tym świecie. :multi:[/QUOTE]
o moze spotkałaś mnie? :diabloti: zapewniam Ci, że ja swojego labradorka też łapię na smycz jak mijam obcego psa :cool3:
[quote name='barbarasz49']Co to znaczy z "mojego forum"? Nie bardzo rozumiem?[/QUOTE]
No z mojego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Ja tylko napisałam o chamstwie forumowych psiarzy,a takie niestety bywa, więc mój post jest zgodny z tematem. Jak widać krakvetowe towarzystwo czuwa.
Rinuś, a co ma piernik do wiatraka,bo nie rozumiem?
Coś mi się zdaje że zdanie "stuknij w stół, a nożyce się odezwą" działa w poście napisałam oczywistą prawdę i nie ma co się unosić,prawdy się nie zakrzyczy! Ja z tym tematem skończyłam.[/QUOTE]


To prawda... nie ma po co tłumaczyć prawd oczywistych... widać jak skończyłaś... jak już skończysz to świat forów psich odetchnie z ulgą. Nawet z chęcią forumowicze zrzucą się na wieniec... po to tylko aby upewnić się że skończyłaś na amen. Uwierz mi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle301']To prawda... nie ma po co tłumaczyć prawd oczywistych... widać jak skończyłaś... jak już skończysz to świat forów psich odetchnie z ulgą. Nawet z chęcią forumowicze zrzucą się na wieniec... po to tylko aby upewnić się że skończyłaś na amen. Uwierz mi![/QUOTE]

O isabelle30 się odrodziła jak feniks z popiołów,tylko dodała sobie 1,co już ci zdjęli bana i zaczynasz psuć atmosferę tego forum, bo wydaje mi się że wszystkie inne psie fora już przeleciałaś i wszędzie cię wywalili?

Link to comment
Share on other sites

poka...te wszystkie fora bo:
1. na krakwetowym to ty zdaje się wyleciałaś a ja zostałam
2. na labowym to ty wyleciałaś a ja zostałam
3. na bs jeszcze cie nie było ale tam nie masz wstępu bo ja tam jestem modem...

z tego też wylecisz a ja zostanę...

reszta bełkociastych for mnie nie interesuje ale ty stamtąd też wylatujesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']O isabelle30 się odrodziła jak feniks z popiołów,tylko dodała sobie 1,co już ci zdjęli bana i [B]zaczynasz psuć atmosferę tego forum[/B], bo wydaje mi się że wszystkie inne psie fora już przeleciałaś i wszędzie cię wywalili?[/QUOTE]

Ktoś tu ma chyba w bani nie po kolei :evil_lol:

Na Dogo poklasku nie znajdziesz, odpuść ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dardamell']Isabelle301, przykro mi to stwierdzić ale trochę się mylisz, otóż... z forum krakvetu wyleciała 2 razy. Pierwszy raz jako ona a drugi jako jej alter ego.[/QUOTE]

Wielokrotności nie liczę :-) Z labowego też wylatywała już wielokrotnie jako kolejne wcielenia...
Mam nadzieję, że dogo ze swoiją specyfiką szybciutko się z ową panią uwinie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle301']poka...te wszystkie fora bo:
1. na krakwetowym to ty zdaje się wyleciałaś a ja zostałam
2. na labowym to ty wyleciałaś a ja zostałam
3. na bs jeszcze cie nie było ale tam nie masz wstępu bo ja tam jestem modem...

z tego też wylecisz a ja zostanę...

reszta bełkociastych for mnie nie interesuje ale ty stamtąd też wylatujesz[/QUOTE]

Nie mam zamiaru wdawać się z osoba taką jak ty,zresztą swoim kłamliwym postem wystawiłaś sobie najlepsze świadectwo. Z krakvetu serduszko wyleciałaś i to niedawno,mam pewną wiadomość w tej sprawie, z dogomanii zresztą też cie wyrzucili i znowu się wkręciłaś pod innym nickiem.Tak się składa że na forach jest jeszcze możliwość porozumiewania się na PW i właśnie tą drogą się dowiedziałam.Owszem kiedyś,już dosyć dawno,dzięki twoim ordynarnym,niegrzecznym zaczepkom, a mojej głupocie że na nie reagowałam, dostałam bana. Nic mi nie wiadomo o innych forach z których by mnie wyrzucono,a wiec traktuję to jako pomówienie i kończę jałową dyskusję z tobą bo jak widzę twoim posłannictwem życiowym jest wszczynanie burd na forach internetowych,jesteś trollem który krąży i próbuje niszczyć innych.To z mojej strony wszystko i uprzejmie proszę zostawić mnie w spokoju, mam prawo korzystać z forów internetowych jak wszyscy inni,oczywiście jeżeli nie naruszę regulaminu obowiązującego na forum.

Link to comment
Share on other sites

ojoj... a ktoś z toba na krakwetowym rozmawia? bo chyba ty ze sobą tylko rozmawiałaś... taaaa rzeczywiście - wyleciałam z krakwetowego - świeżutki post... cieszysz się?
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=179234#p179234[/URL]

a tu o tobie
[url]http://forum.labradory.org/viewtopic.php?p=551931&sid=b65eb68a06b7d7603c57ac0822e9f485#551931[/url]

Jesteś tam w 3 postaciach - każda z banem:-) słoneczko!

Link to comment
Share on other sites

muszę się wtrącić, bo nie wyrobię.

co to za akt desperacji, barbarasz49? wiesz, że poza internetem jest jeszcze coś takiego jak 'życie'? polecam prześledzić posty powyższej, bo w subskrypcjach zauważyłam, że polazłaś smarować Rinuś w wątkach, w których się wypowiada.

z mojej perspektywy wygląda to tak, że gdzieś tam się zbłaźniłaś i przyszłaś pożalić się w inny odmęt internetu, miotasz jakimiś komunałami o chamstwie na lewo i prawo, cytujesz użytkowników z innego forum i siejesz ferment bez potrzeby.

zajmij się czymś produktywnym - serio. udowadnianie komuś jaki jest be i głupi to domena dzieci w wieku okołogimnazjalnym - a jak jeszcze do tego dochodzi fakt, że robisz to w INTERNECIE i cały konflikt też tam miał genezę, to... ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

Tak basiu vel eleonoro vel ewelino vel karolino... świat jest mały. I ciekawe gdzie jeszcze polecisz skomleć...

Powiem Wam więcej - na krakwetowym miała czelność na wątku żałobnym (gdzie ludzie pisali, wypłakiwali się, wspierali się wzajemnie po stracie ukochanego zwierzaka) miała czelność napisać że przesadzają, że stają się śmieszni ze swoim poczuciem straty, że jak im zdechło to powinni sobie pójść adoptować albo kupic następnego - ot tak po prostu. Wywołała tym takie piekło, że administracja wyczyściła forum, i niestety już tej jakże światłej wypowiedzi nie ma. Labka to raz Luna, a raz Sara... myślę, że nie istnieje ani jedna ani druga.
A nasza basia z psem nie pójdzie na spacer bo nie ma czasu ani siły (temat gdzie barbarka narzekała że jej pies obgryza badyle w ogródku), nie ma czasu psu naszykować żarcia bo musi pracować na 2 etety żeby móc zapłacić służbie (błehehhee)... raz jest mąż i córka w stanach (chyba w stanach psychicznych kiedy to basia znika na parę miesięcy z horyzontu w czeluściach sali wyłożonej białą tkaniną), a raz córcia (wyelczona z celiaklii!!!) i wielka strata dzieci (które mając taką matkę chyba same strzeliły samobója).
Oj można boki zrywać, można.
Pasuje to tematu o chamstwie jak ulał - jest chamska wręcz perfekcyjnie.
I wcale bym się nie zdziwiła gdyby któregoś pieknego dnia zaczęła szukać pieseczka do adopcji. Bo przecież jak labka padnie to następnego dnia nalezy iść i wziąć pierwsze z brzegu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...