Jump to content
Dogomania

isabelle301

Members
 • Content Count

  1,038
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

isabelle301 last won the day on November 24 2014

isabelle301 had the most liked content!

2 Followers

About isabelle301

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. isabelle301

  Pies w miejscu publicznym

  nawet wiecej ... bo autobusem się jedzie do lasu czyli radość wielka 
 2. Fryc też tak namolnie naraja ci klientów?
 3. isabelle301

  Pies sika na widok obroży i smyczy.

  Młodemu 3 dni zajęło przyzwyczajenie się do obrozy bez noszenia jej non stop - zakładana była tylko na spacery... Myślę, że gdyby ją miał na sobie cały czas to najpierw dostałby szału, a potem nadeszłaby rezygnacja
 4. isabelle301

  Długotrwałe dyszenie u molosa - mamy diagnozę

  ale nadal nie wiesz co wywołuje stan zapalny... a bez tego nie ma leczenia. Stan zapalny nie bierze się sam z siebie. Długotrwaly powoduje deformacje anatomiczne (bliznowacenie) a w końcowej fazie stany nowotworowe. To nie jest diagnoza - to opis stanu obecnego. Diagnoza bedzie stwierdzenie przyczyny stanu zapalnego. A leczeniem - usuniecie go.
 5. isabelle301

  Czesanie pupilka, a czystość

  Już widzę jak w lesie zbierasz kupę do torebki, wkładasz do kieszeni lub plecaczka - najlepiej obok kanapek... a potem wracasz do domu i... wrzucasz do zsypu - najlepiej do zsypu zbiorczego - torebka pęka a kupa rozbryzguje się po scianach rury... podziw dla twoich sąsiadów. Sorki...  Kupa w lesie jest NA SWOIM miejscu Kłaki w lesie SĄ NA SWOIM MIEJSCU   większość spacerowiczów leśnych - narzekaczy - NIE są na swoim miejscu wiec wyjazd z lasu!
 6. isabelle301

  Jakie sa dawkowania

  trochę śliskie to tłumaczenie... istnieje coś takiego jak etykieta samoprzylepna...  Osobiście? nie uwierzyłabym w ani jedno słowo...
 7. isabelle301

  Pies w miejscu publicznym

  No tak... gdyby starsza pani popylała z 8-letnim golkdenkiem na lice ciagnąc go za rowerem to by psychopata z dubeltówką go nie odstrzelił... proponuje ukarac owa starsza pania i wsadzić ją do więzienia...  bo jak smiała pod domem puscic psa ze smyczy... echhh   Przydałoby ci sie nieco rozumu i zdrowego rozsądku... przydałoby się!
 8. isabelle301

  Czesanie pupilka, a czystość

  Ale na bezludnej wyspie będzie zdany na łąskę i niełaskę zwierząt... tu piórko, tak kupa, a z każdego boku wyszczerzone ząbki. Nie wspomne o pajeczynach i .... kłakach zrzucanych przez futerkowce... Lepszym rozwiązaniem bedzie kosmos- bilet w jedną strone rozwiązuje problem na stałe
 9. isabelle301

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Dziewczyna dość uczciwie opisała swoje warunki. Zaproponowno Corgi jako bezproblemowego i odpowiedniego. Jako ktoś kto nie tylko poczytał, ale ma Corga - stwierdziłam, że do tych warunków ten pies akurat NIE pasuje. 
 10. isabelle301

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Ja tylko mówię jak jest, z własnego doświadczenia - choć dopiero od sierpnia - mam corga w domu... znacznie łatwiej podróżować z Goldenem samochodem... niż z małym Corgi :-) Znacznie łątwiej wybiegac goldena niż Corgi... znacznie łatwiej utrzymac kudłatą szatę goldena niż corga (szczególnie w okresie intensywnej wylinki), znacznie łątwiej opanowac instynkty goldena niż Corga... znacznie łatwiej opanowac wogóle goldena niż corga na spacerze. 
 11. isabelle301

  Jaka karma dla psa z nadwagą?

  Jezeli jest większy og GR to waga 55kg nie jest otyłością... Ale już nie czepiam się... Zacznij psa karmic normlnym jedzeniem - bez skrobii (wszelie zboża, makrony, ryż, płatki, ksze i co tm jeszcze) Im bardziej ograniczysz w diecie weglowodany tym lepiej dla psa.
 12. isabelle301

  Pies w miejscu publicznym

  Bardzo ciekawa teoria... aż ją muszę "podać dalej"... niech się inni też pośmieją - inni to szkoleniowcy oraz specjaliści na codzień pracujący z trudnymi agresywnymi molosami... odnoszący sukcesy na tym polu :-)
 13. isabelle301

  Pies w miejscu publicznym

  Zgadza się - tyle że ta prawda dotyczy OBU stron a nie tylko jednej. 
 14. isabelle301

  Szczeniak- jak to jest z tym wapniem

  biba - żadna karma sucha nie jest naturalna dla psa. I zadna nie jest odpowiednia dla układu pokarmowego psa. Bo pies to nie świnia a karmy dla psów mają dokładnie ten sam skład co pasze dla świń... I wcale sie nie dziwię, że tak bardzo wiele psów reaguje choroba na suche karmy... Zacznij psu dawać jedzenie a nie suche sztuczne bobki zrobione ze  smieci   Na temat paradoksu poczytaj jeszcze raz. Wit K2 wcale nie odpowiada za wchłanianie wapnia - odpowiada natomiast za kierowanie i deponowanie wapnia tam, gdzie jego miejsce czyli do tkanki kostnej, chroniąc tym samym tkanki miekkie i naczynia przed zwapnieniem.   tak zupełnie na marginesie - syntetyczna wit K jest dla psa toksyczna...Oprocz tego  preparaty z wit K zawierają forme K1 która u psa nie podlega konwersji do K2.
 15. isabelle301

  Niedoczynność Tarczycy

  Ryby nie są naturalnym pokarmem psowatych :-) Bezpieczny jest tylko łosoś - nie ma trioxu ani enzymu rozkładającego wit B. Miej to na uwadze.  Pies potrzebuje mięsa w sensie mięsień, podrobów, ściegien, farfocli, tłuszczu, kosci. Tego z czego składa się jego naturalny obiad. Jaja to bardzo dobra wkładka. Ogranicz wszelkie źródł skrobii do zera. Tylko warzywa i owoce w minimalnej ilości. Najlpeiej malutko raz na kilka dni - ułatwi wam to chudniecie. Omijaj nabiał- sery, mleko, jogurty. Jak pies je toleruje - to bardzo malutko i rzadko - dla smaczku, jako delicja.  Nie kupuj podgardla wieprzowego - zawiera tarczycę wraz z hormonem. Do spólki z podawanym w tabletkach moze miec fatalne konsekwencje
×