Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niestety tak. Zawsze brakowało nam deklaracji, ale osoby, które wpłacały jednorazowo lub na wiele miesięcy naprzód ratowały sytuację. Oczywiście w ciągu stycznia nadal będą wpływać deklaracje - mam nadzieję ;) - ale różowo nie jest.

Ja zrobię bazarek i jeśli odpadnie mi jakaś deklaracja (w co wątpię bo się nie zapowiada na to:roll:) to przerzucę na Baranka. Póki co więcej nie jestem w stanie zrobić. Proszę, popytajcie wśród swoich znajomych, może ktoś przerzuci deklarację z wyadoptowanego psa, może zaoferuje choć jednorazową pomoc. Fajnie by było śledzić wątki, gdzie psy idą do domów i prosić tam o wsparcie, ale wymaga to jednak czujności i uważnego śledzenia dogomanii godzinami:roll:

Acha, mogę jeszcze wziąć udzial w bazarku, gdzie za 3 złote ktoś robi banerki, tyko na razie zrobił się tam korek, - poprosiłabym taki z napisem, że brakuje peniędzy. I na tym moje możliwości na razie się kończą:sad:


Nie mam doświadczenia z fundacjami, zwłaszcza zagranicznymi - czy jeżeli Baranek zostałby zauważony przez którąś, wiązałoby się to z jego wyjazdem czy możliwa by była pomoc na miejscu dopóki nie znajdzie domu?:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

A jeśli chodzi o wpłaty i deklaracje, to nic dziwnego że się to wykrusza, psiak już kawał czasu w hoteliku siedzi, brak w ogóle wieści bieżących i zdjęć psiaka z hoteliku, w ogóle nie wiadomo co się z nim dzieje, jamor rzuci jedno słowo raz na dwa miesiące, a wątek musi tętnić życiem żeby przyciągał.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=Red]UWAGA PILNE[/COLOR][/SIZE]

Baranek ma szanse na dwa domki. Jeden w Polsce, jeden w Niemczech.
W związku z tym[COLOR=Red] Pilnie jest potrzebny transport Baranka [/COLOR] od jamora do schroniska w Gaju koło Śremu.
Baranek musi tam być w piątek najpóźniej w godzinach 10:00 - 11:00.
Tam zostanie odebrany i pojedzie do nowego domu.
Jeśli nie dogada się z sunią nowych właścicieli w Polsce, pojedzie do stałego domu w Niemczech.
Zostałam zapewniona, że będą relacje ze zdjęciami z nowego domu, bez względu , która opcja zostanie wybrana.
Więcej na ten temat napisze Pies Wolny, z którym toczyły się wszystkie ustalenia dot. domku dla Baranka.

Link to comment
Share on other sites

Ojejku! Co ja czytam,jest jakiś potencjalny domek a nawet dwa. Myślę,że Baranek powinien dogadać się z suczką państwa, zwykle tak jest, jeżeli nawet psia dama na początku stroi fochy to pies jej ustępuje i potem jest już dobrze. A co to za domek? Można prosic o więcej informacji?
Na mapie wyszło mi z warki do Śremu ok.340km,jest trochę niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...