Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy to znaczy, ze jesli Baranek nie pojedzie z Pati to ten drugi psiak musi zapłacic 560 zł??? Jeśli z tego powodu psiak miałby nie jechac, to może wyslijmy Baranka z Pati. Oczywoiście jesli transport z nią jest na 100% pewny. Po prostu staram sie postawic w sytuacji ludzi, które finansują podróż drugiego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czy to znaczy, ze jesli Baranek nie pojedzie z Pati to ten drugi psiak musi zapłacic 560 zł??? Jeśli z tego powodu psiak miałby nie jechac, to może wyslijmy Baranka z Pati. Oczywoiście jesli transport z nią jest na 100% pewny. Po prostu staram sie postawic w sytuacji ludzi, które finansują podróż drugiego psa.[/QUOTE]

Tak, na pewno, tylko jeśli jedzie na 100% z nim, żebyśmy to my nie musieli zapłacić 560 zł.. Dlatego myślałam że podała może wątek?

Link to comment
Share on other sites

Bela, ja wam mówię o ustaleniach. Wy wpłacaliście pieniądze na Branaka i pisze wam wszystko co wiem. To do was nalezy decyzja co zrobić z pieniędzmi zebranymi na jego koncie.
Nie mam pojęcie czy ten drugie peis pojechałby bez Baranka i który pies był pierwszy do transportu. Czy tamten pies będzie dokoptowany do Baranka czy odwrotnie.
Wiem tylko jedno.
Sa dwie opcje transportu. Na druga musze dac odpowiedx do godz 22:00 dlatego was sciagnełam na watek.
Nie mam prawa sama podejmować decyzji dot. wydatkowania cudzych pieniędzy, a transport to są tez pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Pati-c nie ma teraz na dogomanii. Nie ma wiec jak jej zapytać.
Trudna sprawa, chodzi o to żeby i dla Baranka było dobrze i żeby tamten pies przez Baranka nie stracił swojej szansy.
Zwł. że koszt jest naprawdę bardzo duży.

Nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']Baranek na koncie ma 260 zł jak sie nawet podzieli na pół 560 zł=280 zł kto dołozy brakującą kwotę? po drugie czemu Barana ciągac po całej Polsce, nie wiadomo czy psy sie zgodzą a jak nie to Baranek bedzie miał stres :(([/QUOTE]
Myślę, że ewatonieja ma rację. Powinnismy myśleć o naszym psiaku, bo dość sie wysiedział w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jutro już czwartek, a Baranek ma być w piątek na miejscu. A jeśli coś nie wyjdzie i pati-c nie pojedzie ? Albo podróż się przesunie ?

Weźmy to co pewne na teraz. Skoro jest pewny transport.[/QUOTE]

Też się zgadzam z tym, tym bardziej że nie ma dużej kwoty na jego koncie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jutro już czwartek, a Baranek ma być w piątek na miejscu. A jeśli coś nie wyjdzie i pati-c nie pojedzie ? Albo podróż się przesunie ?

Weźmy to co pewne na teraz. Skoro jest pewny transport.[/QUOTE]

Popieram Was. Miałam rozterki, ale tutaj najwazniejszy musi byc nasz psiak.. MOże tamte nie mają takich napietych terminów, może mogą czekac.

Link to comment
Share on other sites

Baranku/ Baco- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:* czy ta druga dogomaniaczka jest sprawdzona? wiecie, niby pojedzie a coś Jej wypadnienie żebym w Nią nie wierzyła, ale różnie w życiu bywa.
Jeśli drugi psiak jedzie na 100% to ja dopłacę brakujące 20 zł i niech jadą razem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Popieram Was. Miałam rozterki, ale tutaj najwazniejszy musi byc nasz psiak.. MOże tamte nie mają takich napietych terminów, może mogą czekac.[/QUOTE]

No właśnie.. A dla Baranka to ryzyko. On musi być na miejscu w piątek, bez żadnych obsuw..

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili dzwoniłam do patic.
Ten drugi transport to jednak nei są psy tylko koty. Transport kotów jest pewny. One jechałyby do Torunia. Gdyby koty jechały z Brankiem to koszt by wyniósl [COLOR=Red][B]300 zł.[/B][/COLOR]
Decyzji odnośnie transportu trzeciego psa nadal nie ma. Pisak miałby jechać z Włocławka do Warszawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Drugi psiak jedzie na 100% tak mi powiedziala pati-c[/QUOTE]
to ja bym zdecydowałą się na pati-c. Ona ma doświadczenie a z psiakami różnie bywa. poza tym druga opcja może okazac się znacznie droższa niż się wydaje- nie znamy stanu dróg, bo pogoda płata bezustannie figle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...