Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

zróbmy tak - [B]jesli ktos chce sie dolożyc do karmy - prosze o pw [/B]
podam swoj nr konta
tak jak pisala anna mam takie konto do dogo
na nie mozna bedzie wpłacac pieniązki z dopiskiem
Biafra - konie
Biafra - psy
Biafra - koty
(dla kotów slicznie organizuje się miau)
albo ogolnie jakikolwiek dopisek - Biafra

ijak sie uzbiera odpowiednia kwota bedziemy kupowac karme z dostawa do kolezanki

irenaka - Biafra nie mówiła ze nie ma karmy ale martwila sie zeby im nie zabrakło
wprost nie zapytałam ile jeszcze ma
rozmawaiałysmy o tym, ze nie ma głowy zeby jedzic, organizowac kupowac
i temu sie wogole nie dziwie
to ja mam napisac ze przejmuję watek czy ty ze się zrzekasz? bo nie wiem :oops: i do kogo?

Link to comment
Share on other sites

Jak Iza się martwi, że może zabraknąć , to znaczy, że nic nie ma oprócz tego co mój Artur zawoził, a to miało wystarczyć na dwa dni ( dla kotów, bo nie wiem nadal na ile jej wystarczy 45kg karmy dla kaukazów).
Chyba, że miau coś wysłało kurierem na cito o czym nie wiem.
Już szukam jakiegoś dostępnego moderatora, żebyś wątek mogła przejąć. Pamiętaj tylko, że nawet jak mnie nie ma, to mogę Artura wysłać do Izy z jakimś zakupami, tylko do połowy przyszłego tygodnia jestem bez kasy na zakupy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']zróbmy tak - [B]jesli ktos chce sie dolożyc do karmy - prosze o pw [/B]
podam swoj nr konta
tak jak pisala anna mam takie konto do dogo
na nie mozna bedzie wpłacac pieniązki z dopiskiem
Biafra - konie
Biafra - psy
Biafra - koty
(dla kotów slicznie organizuje się miau)
albo ogolnie jakikolwiek dopisek - Biafra

ijak sie uzbiera odpowiednia kwota bedziemy kupowac karme z dostawa do kolezanki

irenaka - Biafra nie mówiła ze nie ma karmy ale martwila sie zeby im nie zabrakło
wprost nie zapytałam ile jeszcze ma
rozmawaiałysmy o tym, ze nie ma głowy zeby jedzic, organizowac kupowac
i temu sie wogole nie dziwie
to ja mam napisac ze przejmuję watek czy ty ze się zrzekasz? bo nie wiem :oops: i do kogo?[/QUOTE]

Dobrze, że na allegrach cegiełki się sprzedają.

Link to comment
Share on other sites

Mialam zadzwonic wieczorem, zdaje sobie sprawe, ze Biafra jest tak zagoniona, ze telefony co chwila nie sa najlepszym pomyslem. [B]Ale zadzwonilam juz.
[COLOR=Red]Rozmawialysmy krotko, bo rozpetala sie okropna burza, leje i wala pioruny i lodowy grad :shake::-( [/COLOR] Rozmowa przez komorke w takich warunkach jest delikatnie mowiac ryzykowna...
Czego sie dowiedzialam pisze nizej.[/B]


Dwa dni temu juz pisalam, ze Biafra karme dla kotow musiala kupic w jakims malym sklepiku po drodze ( chyba).
[SIZE=3][B]Karmy dla kotow nie ma.[/B][/SIZE]
Jedna forumowiczka z miau zamowila ( chyba w Krakvecie) 10 kg hillsa - to juz poszlo, powinno dojsc w poniedzialek.
Inna zamowila 5 kg.
Na nastepne 10 kg dziewczyny sie skladaja na prywatnym koncie jednej z nich ( juz chyba uzbieraly), powinno pojsc niedlugo.
Ale to i tak malo, kotow jest 16.
Walczymy o karme.

[SIZE=3][B]KARMA DLA PSOW JEST NA WYKONCZENIU[/B][/SIZE].
Irenaka, ta ktora przywiozlas jeszcze jest, ale za chwile nie bedzie...

O konie nie spytalam, bo burza nam nie dala (( dowiem sie wieczorem.


[SIZE=3][B]Sugarr, w sprawie Lusi [/B].[/SIZE]

Psu trzeba zrobic pelna morfologie z rozmazem (ale takim robionym uczciwie, pod mikroskopem, nie przez automat).
Trzeba zrobic pelna biochemie z rozmazem, profil szczegolnie pod katem watroby i nerek.
Mozesz isc do jakiegokolwiek gabinetu do ktorego masz blisko, ale musi to byc taki, ktory wysyla krew na badania Warszawy lub innego zwierzecego laboratorium.
Biafra mowi zeby nie robic badan tam gdzie ostatnio, bo to wyrzucanie pieniedzy.
Powtorzylam chyba dokladnie, tak czy inaczej zadzwni pozniej do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Przypomne, ze Miau tez szuka amortyzatorow, musimy znalezc najtansza opcje. Jesli ktos stad bedzie mial juz dane na temat ceny, to prosimy o informacje w watku.
[/B][SIZE=2]
Nie zauwazylam postu Modejski :-) no wlasnie, o to mi chodzilo )[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Była gdzieś propozycja, żeby składać się na karmę i zamówić razem. Mogę dorzucić kilka złotych. Kto chętny?[/QUOTE]

poszło pw z nr konta na ktore zbieramy pieniazki na wspolna karme

dane do konta posiada tez Anna
jesli by nas nie było to scar - do niej tez mozna pisac pw w sprawie numeru
(ta od bazarku z kartkami)

przed zamowieniem karmy bede dzwonic i dopytywac kiedy dostarcza
zeby nie było opoznien


wapiszon - wpisz adres fundacyjny
nie znam adresu prywatnego Izy
ale wydaje mi sie ze wystrczy podac jakikolwiek

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy i kiedy Anna bedzie miała jakies zdjęcia
ale dostałam własnie mms od Biafry, zdjęcie niewyrazne ale i tak widac ogrom tragedii
nie potrafie sobie wyobrazic co czują ci ludzie

tragedia okropna tragedia

"Właśnie przjechałam obok sasiadów"

[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9914/biafra.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ulewna burza sie skonczyla, Biafra mogla odjechac spod domu, ale...[B]grad uszkodzil przednia szybe wozu, jest peknieta na dlugosc dloni.[/B]
Nastroj Izy....co mozna napisac, ta dziewczyna sie nie lamie, zawsze do przodu, ale dzis to juz chyba za duzo. Dookola jej domu czlowiek zapada sie w glinie, to co zrobily sluzby porzadkowe na drodze znowu diabli wzieli.
Iza mowi, ze jeszcze dwie taki ulewy i chyba nie wytrzyma, ze wszystko w koncu sie zawali, obsunie.
Kojec Bacy sie rozpada, wyplywaja slupki. Po prostu koszmar. Psy sa zdenerwowane, jeden caly czas wyje, drugi nerwowo niszczy podwieszone pojemniki na jedzenie.
Odnosze wrazenie, ze tam jest po prostu przedsionek piekla.
Ona potrzebuje pomocy, nie tylko finansowej, chociaz ta najwazniejsza. Normalnego ludzkiego wsparcia.
Nie wiem, czy mnie nie zabije za to, ale napisze, bo tak to odczulam. Iza jest mocno podlamana i wykonczona. To pekniecie szyb i wysadzenie pradu to taka przyslowiowa kropla..

Adres do prywatnego konta juz podaje na pw.

Dzis raczej zdjec nie bedzie., tylko to z komorki.

Link to comment
Share on other sites

Bazarki to swietna pomoc, jak najwiecej nam trzeba.
Do tego piekne i potrzebne rzeczy masz w bazarku :-)
Tylko w tytule moze zaznacz, ze to na powodz u Izy, bo ludzie sa przyzwyczajeni, ze zbiera sie na karme dla psow Biafry, a tu sytuacja wyjatkowa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...