Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='tula']Przelałam jeszcze 50 zł na karmę na Twoje konto 3x, niestety więcej narazie nie dam rady niestety, niech Iza się trzyma, wszyscy o niej cały czas myślimy.[/QUOTE]

dziekuję :)

Wiselka - jesli chozi o amortyzatory to pytanie do anny
jesli o karmę
dla psów i koni to bedziemy wiedziec w pon jak sprawdze konto, bo chyba w weekend u mnie nie ksiegują
widziałam na miau ze karma dla kotow się organizuje
jstem pod wielkim wrazeniem miau :)
(wiem wiem, mówiłas Anna ;))

Link to comment
Share on other sites

Z Iza rozmawialam przed chwila, smsami tylko, bo...Iza ma angine.
Juz wczoraj niewyraznie brzmiala przez tel, dzis nie bardzo moze mowic.
Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze wlasnie dojezdza do swoich zwierzat...
Na chwile obecna u Izy swieci piekne slonce!
Ciesze sie, ale...u nas tez swieci, a za chwile pada..no ale miejmy nadzieje!

Na wiadomosc o zebraniu kasy na amortyzatory zareagowala niewiara :-)))
Wcale sie nie dziwie, mi tez ciezko uwierzyc.

Link to comment
Share on other sites

te sprzegielka sluza do zalaczania napedu na 4 kola, jak rozmawialam z Iza przez tel mowila ze tez jej poszły. sa manualne - takie jak chciala. automatycznie kosztuja 2 lub 3 x tyle. polecam kumpli bo zajmuja sie wylacznie terenowkami, serwisuja naszego i mamy do nich 100% zaufania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi'][B]mam wycene z warsztatu terenowkowego: sprzegielka 565, amory przod 275 tyl 270. [/B]prosze przekazcie Izie ja mam dzis podwojne urodziny, moje i synka i zaraz zwala mi sie goscie[/QUOTE]

No, to musimy dozbierać kasy.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nic nie mowila o sprzegielkach. Ma tyle na glowie. Probuje sie dodzwonic, ale teraz pewnie zajeta jest psami.
Planowala im wylozyc miejsce pobytu dechami, bo brodza w glinie. Ogolnie ma tam sajgon i mnostwo roboty.
Glos odzyskala, czyms gardlo spryskala i dziala.
Deszcze na razie nie pada.
Ja zaraz wychodze, ale bede dzwonic dalej.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, rozmawialam
Przepraszam, ze tal na szybko, ale musze zaraz byc na stadionie AWF, a mam kaaawal drogi.

Iza nie smiala wspomniec o sprzegielkach, bo w najmielszych marzeniach nie przypuszczala, ze na same amortyzatory da sie zebrac kase. (@(!^#*)
Sprzegielka to cos, co pozowala jej z blota wyjechac. Piotr, wytlumacz ludziom lepiej)
Wniosek, sa cholernie potrzebne, ale nic nie mowila, bo drogie.

Mamy 750 zl w tym 50 zl dopiero w czerwcu.
Do calosci ( sprzegielka i amort. ) brakuje: 360 zl

Wroce pod wieczor.Beda chyba zdjecia zwierzow dzis.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] Już wiem z tego, co Anna wpisała w wątku na Dogo, że sprzęgiełka są Izie niezbędne ale nie śmiała nawet marzyć o nich. Zbieramy wobec tego jeszcze na sprzęgiełka. Tak sobie myślę, że kupimy niestety takie amortyzatory, na jakie będzie nas stać. Może nie będą z górnej półki ale lepsze to niż nic. Oczywiście lepiej by było od razu zainwestować w dobre części bo na dłużej starczą ale z pustego nawet Salomon... Biafrze dobre sprzęgła i amortyzatory są NAPRAWDĘ potrzebne bo jeździ w NAPRAWDĘ trudnych warunkach nawet jak nie ma powodzi. Nie to co paniusie z Zalesia, które eleganckimi terenóweczkami popylają po asfalciku 500 m do sklepu albo po dziecko do szkoły a zimą, jak odśnieżony był tylko wąski pas drogi to nie mogły wjechać w śnieg żeby zwykły samochód mógł przejechać.

Link to comment
Share on other sites

Margi, masienka pw poszło

przypominam[COLOR="#ff0000"] [B]brakuje 360 zł [/B][/COLOR]aby mieć pewnośc ze Iza dojedzie nakarmic zwierzaki!
dojedzie bezpiecznie !!

byłam tam raz - tam naprawde sa trudne drogi, juz jak się skreci z głównej i te ostanie 8-10 km
nawet nie umiem sobie wyobrazic jak one wygladaja teraz zdewastowane przez wode i bloto


[B]kto się dołoży ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...