Jump to content
Dogomania

MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']przylazłam tu za Soema, kurde co za sutuacja no ale trudno cos wymyslimy,
dorzuce sie do hoteliku 40zl ale w przyszlym tyg bo jutro rano wyjezdzam:shake:, kiedy trzeba zaplacic? juz czy mozna za dwa tygodnie?ehhh[/quote]

można za dwa tygodnie - dzięki wielkie, zatem brakuje jeszcze 324 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]No to jeszcze dziś wystawiam bazarek na małe! [/B]Ewcia...już nie szukaj piesków w potrzebie znalazły się ...biedactwa!:oops:[/quote]


dzięki Ci kochana :placz:


ja się załamalam... miało być tak pięknie... wszystko się poukładało... miałam mieć wolną od zmartwień głowę bo zostało mi 12 dni na napisanie pracy mgr bo jak jej nie oddam to będę musiała płacić nie wiem ile i zdawać dodatkowe egzaminy (bo minęło 5 lat od skończenia studiów) to się narobiło i jak mam teraz pisać? idę się poryczeć gdzieś w kącie :placz::placz::placz:

Soema i Romek wściekli, mogłam nie zakładać tego wątku :placz:

Link to comment
Share on other sites

Może być z dołu, ale podkreślam, że terminowość i słowność wobec hotelu muszą być priorytetem. Sunie będą w kojcu z Figielkiem (z Krzyczek), Bożenka jest bardzo troskliwą opiekunką.

Dogomanko, masz (już to wiem) młode, wrażliwe serduszko, ale... zanim zaczniesz angażować siebie i innych - [B]zapytaj rodziców albo... dorośnij.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']daję 20 zł[/quote]

dziękuję bardzo czyli brakuje nam 304 zł

[quote name='salibinka']Może być z dołu, ale podkreślam, że terminowość i słowność wobec hotelu muszą być priorytetem. Sunie będą w kojcu z Figielkiem (z Krzyczek), Bożenka jest bardzo troskliwą opiekunką.
[/quote]

jak mówiłam - wszystko zostanie zapłacone

Link to comment
Share on other sites

Sunie już bezpieczne w hotelu. Są w osobnym kojcu, bo Figielek jest zbyt uległy a suńki go atakowały. Figielek zamieszkał więc z Patosem, ale... Patos jest chory na padaczkę i z założenia był sam. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Malawaszko, wybacz mi mój suchy ton przez telefon. Kilka minut na znalezienie rozwiązania - to stres. Ochłonę troszkę i pomogę w aukcjach. Uzbieramy te pieniądze. Jak pisała Soema - damy radę.

Uff.

Ogromne podziękowawania dla Romiego i Soemy.

I ogromny apel do wszystkich o pomoc w opłaceniu hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Ta czarna sunia jest po prostu piekna, a ruda - kochana.
Niedawno byłam w Krakowie z kotem, szkoda że wtedy nie było tej sytuacji, grzałuby tyłeczki w mojej Agi łózku - za darmo.

I szkoda że tak daleko. Nie mamy teraz w Fundacji takich małych młodziaków a kilka domków szuka takich psiulków.

Link to comment
Share on other sites

Jestem..
zrobiliśmy 140km.. nie odzywam się, bo tylko ryczę że tak wyszło..:-(
[SIZE=3][B]bardzo proszę kogoś o ogłoszenia, masę ogłoszeń! [/B][/SIZE]
Sunie są genialne i tylko do KOCHANIA! Dzielnie jeździły 3,5godziny w samochodzie, nawet im się podobało. Mani nie mogłam odkleić od siebie.
Mam nadzieję, że Dogomanka nam pomoże.
A Romkowi nie wiem, jak dziękować.. [SIZE=1](podoba mu się Mania..)[/SIZE]
Musimy im domki znaleźc, proszę o pomoc w ogłaszaniu,...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']
Malawaszko, wybacz mi mój suchy ton przez telefon. Kilka minut na znalezienie rozwiązania - to stres. Ochłonę troszkę i pomogę w aukcjach. Uzbieramy te pieniądze. Jak pisała Soema - damy radę.
[/quote]

nie przepraszaj co ty - nieprzewidziane sytuacje są stresujące, i jak trzeba szybko decydować tonie ma czasu i ochoty na sentymenty


[quote name='Soema']Jestem..
zrobiliśmy 140km.. nie odzywam się, bo tylko ryczę że tak wyszło..:-(
[SIZE=3][B]bardzo proszę kogoś o ogłoszenia, masę ogłoszeń! [/B][/SIZE]
Sunie są genialne i tylko do KOCHANIA! Dzielnie jeździły 3,5godziny w samochodzie, nawet im się podobało. Mani nie mogłam odkleić od siebie.
Mam nadzieję, że Dogomanka nam pomoże.
A Romkowi nie wiem, jak dziękować.. [SIZE=1](podoba mu się Mania..)[/SIZE]
Musimy im domki znaleźc, proszę o pomoc w ogłaszaniu,...[/quote]

allegro zrobiłam - zajrzyj proszę i powiedz co zmienić, dopisać? bo tak na szybko robiłam - jest wyróżnione, podswietlone
[url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=666436353]DWIE suczki SZCZENIAKI PILNIE szukają schronienia (666436353) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Ta czarna sunia jest po prostu piekna, a ruda - kochana.
Niedawno byłam w Krakowie z kotem, szkoda że wtedy nie było tej sytuacji, grzałuby tyłeczki w mojej Agi łózku - za darmo.

I szkoda że tak daleko. Nie mamy teraz w Fundacji takich małych młodziaków a kilka domków szuka takich psiulków.[/quote]


kurde no :placz: raz jeden jechałam do Poznania i wspominam jak koszmar moim gratem - szkoda że to tak daleko :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ehh.. zdjęcia w ogóle nie oddają ich uroku :shake: Mania jest prześliczna, wszystkim się od razu podoba. Dziś mam straszną migrenę, jutro postaram się coś jeszcze dodać do allegro. Kto może zrobić inne ogłoszenia?
To są sunie tak spragnione kontaktu z człowiekiem, że tego się nie da opisać :-( trzeba by zrobić krótki, ale chwytliwy, wzruszający tekst.. One muszą domki znaleźc..

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka napisałam wszystko co zaobserwowałam. Boją się obcych ludzi, potem nabierają ufności. Erna jest dużo spokojniejsza, nie szaleje tak jak Mania. W samochodzie to Erna łaziła i skakała, Mania była we mnie wtulona i nie chciała się 'odkleić'.
Do psów są nieufne, wręcz agresywne. Ale to dlatego, że się boją. Potrzebują dużo miłości i człowieka. Idealne nakolankowe sunie.

Supergoga może udało by Ci się popytac o domki?:oops: Transport jakoś się znajdzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...