Jump to content
Dogomania

MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']Ja zawsze wolałam czarne :eviltong:
Ale znowu Ty pewnie bardziej poradzisz sobie z tą dzikuska.... niewiem jakie dogomanka ma doświadczenie w tej kwestiii....[/quote]

Ja bym sobie chyba poradzila,tylko ze wzgledu na rodzicow wole ta śmielsza.

Link to comment
Share on other sites

Erna ma brzydką ranę na głowie:shake: (do smarowania tribiotikiem) - podobno od przeciskania sie pod ogrodzeniem, ale wyglada to jak od uderzenia. Ma stan zapalny w obu uszach (surolan).
Cofa się przed ręką ze strachem, ale wtula się ufnie w człowieka. Ma cudne oczy i cała jest cudna.
Mania tez ma rankę między oczami, u weta znalazłam cztery kleszcze, może być wiecej, pupa czerwona - zostały wyciśnięte gruczoły.
Wiek potwierdza wet - 6 - 7 miesiecy. Jest śmielsza. Lgnie do człowieka.
Zostały założone książeczki.
Wstawię zaraz kilka fotek.

Link to comment
Share on other sites

U wet. Bardzo, bardzo cierpliwe
[IMG]http://images37.fotosik.pl/142/d84aff8aa3143c66med.jpg[/IMG]

Pierwsze chwile u Soemy;):
[IMG]http://images50.fotosik.pl/146/dfb4a5cd205e8575med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/146/9da6acd3e3073031med.jpg[/IMG]

Obie prowokują takie myśli, żeby porwać na koniec świata i nikomu już nie oddać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Aaalleee śmieszne :obrazic:


one nie są takie maleńkie, spytajcie Salibinkę jak się nosi Ernę :evil_lol: kawał psiaka ;)[/quote]


nooo śmieszne smieszne :megagrin:


ważyłyscie je? bo teraz to już nie wiem jakie są - na maleńkie wygladają na tym stoliku w Focus-Vecie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']cudowne i naprawdę maleńkie są :loveu::loveu::loveu:


Soema :turn-l: :evil_lol:[/quote]
Aaalleee śmieszne :obrazic:


one nie są takie maleńkie, spytajcie Salibinkę jak się nosi Ernę :evil_lol: kawał psiaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam Panie!!! Sprawdzałam kilkakrotnie pocztę i nie widzę żadnych więści skąd dokąd maluchy- maluch ma byc przewieziony. Rano muszę podjechac do mechanika- padł mi jak na złośc alternator :angryy: więc zadzwonię do Pani "dogomanki" o której będę "wolna". Obie są cudne- to tulenia i na kanapę:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nooo śmieszne smieszne :megagrin:


ważyłyscie je? bo teraz to już nie wiem jakie są - na maleńkie wygladają na tym stoliku w Focus-Vecie :loveu:[/quote]
Ja nie ważyłam.. może dam radę jak jutro będę wymieniała jedną obróżkę.
Ale podniosłam Ernę i ona na pewno 5 kilo nie waży ;) klocek taki :loveu:
śpią i śpią.. a ja w nocy chyba nie pośpię :roll: nie mam sumienia budzić ich.

Dogomanka jakbym Ci jednej nie oddała będziesz płakać? Na razie tylko głośno myślę.. Zobaczymy jak spacery z dwoma dzikuskami i ogólnie, co to się dzieje..:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniatoro']Witam Panie!!! Sprawdzałam kilkakrotnie pocztę i nie widzę żadnych więści skąd dokąd maluchy- maluch ma byc przewieziony. Rano muszę podjechac do mechanika- padł mi jak na złośc alternator :angryy: więc zadzwonię do Pani "dogomanki" o której będę "wolna". Obie są cudne- to tulenia i na kanapę:multi:[/quote]
Wysłałam maila z adresem do Soemy wiec nie wiem czemu nie doszedł.:roll:
Soema sie chyba nie obrazi jak wstawię jej numer tutaj.;) 660-781-387 .

Soema- powiem Ci szczerze,że już bym jedną z nich chciała mieć w domu.:evil_lol::eviltong: są przecudowne! :loveu: a Mania jest zabójcza normalnie z tymi uszyskami.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie chce przeszkadzac, chciałam tylko pomóc. Widzę że nie potrzebny juz transport. Tłumaczyłam Pani "dogomance" że mam zakończenie pierwszej klasy i nie dysponuję czasem a co za tym idzie masę załatwień. Czekałam cały dzień na jakąś informacje- zero. Nie traktujcie tak ludzi którzy chcą Wam pomóc. Miłego wieczoru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']A Erna poszła troszkę na smyczy czy nie bardzo?[/quote]
Poszła :) boją się każdego dźwięku.. Erna dużo bardziej... Pilnuje się Mani albo mnie.
Zaraz idziemy powtórzyć spacer, ale już pójdę sama z Erną, najwyżej później z Manią. Bo brązik coś piszczy niespokojnie..
A tak w ogóle Mani gorąco z tym futerkiem, bo dyszy biedna :) i skacze po ścianach za ćma :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']dziewczynki tylko się nie pokłóćcie o suczeńki - najwyżej znajdziemy jeszcze jedną :cool3: ;)[/quote]
Dogomanka chce Manie, ja będę pracowała nad Erną (nie podoba mi się to imię) Mania jest idealna do tępienia robactwa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam właśnie telefon z domu rodzinnego.... Muszę wrócić i to jak najszybciej :-(
na razie jestem w szoku, spać nie mogę to weszłam to napisać.. Nawet nie zdążyłam powiedzieć, że mam sunie na DT.. Może i dobrze, bo znów by było, że psy są ważniejsza od rodziny..
Pola, możesz wziąć obie sunie?:-( żeby to szlag trafił..
A miałam rano napisać dobre wieści, bo byłam półtorej godziny temu na spacerach, pierw z samą Erną, potem z obiema.
Mania się pięknie załatwiła, a Ernę speszył .. kot.
Telefony w nocy nigdy nic dobrego nie znaczą...

Link to comment
Share on other sites

Soema no pewnie,że moge wziąść. Rodzice jakoś to będą musieli przeboleć bo wiadome,że rodzina to rodzina i już.
[B]Asiu odezwij się do mnie! Albo zadzwon do Soemy i dogadaj się z nią w sprawie transportu! jej numer 660-781387 .[/B] Ja nie mam nic na koncie i totalnie nie mam z czego zadzwonić! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...