Jump to content
Dogomania

MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyprawka kupiona, wszystko razy dwa.. Obroże, smycze i gryzaki ;)
idę rosołek wstawić, bo kupiłam kurczaczka i ryż.. Dziś jestem przygotowana :cool1: zapomniałam jak to po kieszeni daje :lol:

Czy sunie mają allegro? Można by ruszyć z ogłoszeniami bardziej, bo missieek chyba ma pod dostatkiem psiaków. Może się znajdzie DS :)

Link to comment
Share on other sites

Ja suni,ktora do mnie przyjedzie zrobie komplet ogłoszeń.
W sumie można by napisać tekst do podwójnych ogłoszeń - wtedy bym mogła robic jedno ogloszenie dla dwóch suniek.
Soema może zrobimy tak,że napiszesz co nieco o tej drugiej suni,ja napisze o tej pierwszej i napisze się tekst? Wtedy ja zrobie im duuużo ogłoszeń (opróbcz allegro i alegratki).;pp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no to czekamy na sunieczki - a już zdecydowałyście która do której z Was pojedzie?


Soema czy potrzebujesz wsparcia na tą kwotę?[/quote]
Nie no, na razie jest okey..
Ja sobie dziś wybiorę :evil_lol: albo zostawię obie :eviltong: Pola chcę spokojniejszą, zobaczymy czy uda się mi je dziś ocenić pod tym kątem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wiem, że ta pani tak mówiła, ale jakoś nie wierzę w 100% ludziom :roll: :oops:


czekamy na wieści :loveu:[/quote]
Są. Imienia brązowej nie pamiętam..:oops: Czarna to Mania.
Mania pcha się na kolana, jest śmielsza.. Ma rankę między oczami. Brązowa jest wystraszona, boi się wyciągniętej ręki.. Ma ranę nad okiem, dużą ranę:-( moim zdaniem sama sobie tego nie zrobiła.
Zjadły po misce ryżu z kurczakiem, już po odprowadzeniu Ani, jak wróciłam przywitały mnie merdające ogonki. Na razie tyle. Idę z nimi posiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Sunie padły :) fakt, Erna :splat: Ania tak wołała.
Zapomniałam dodać, że Erna ma chore uszka i ANIA kupiła jej kropelki.
Już ogonki chodzą, skaczą na kolana. Mania jest dużo pewniejsza.
Erna zakopała w reklamówki gryzaka, ucho wędzone i piłeczkę schowała pod łóżko, egoistka :eviltong: za suchym nie przepadają, tamta pani im dała bosha z jagnięciną :p po woreczku dla każdej.
aa no i nie wiem, którą ja oddam..:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Soema czy ta sunia jest bardzo strachliwa? I co z tymi ranami ?

Therion- a Ty na ile je oceniasz?[/quote]
Ta pani wet dziś powiedziała, że ok. 7m-cy. Jak wstaną to zobaczę zęby. Czarnej wyciągnięto kilka kleszczy. Ta brązowa jest bardziej wycofana.. Chciała się wcisnąc w kąt, ale jak dostały kurczaka i siadłam na ziemi, to obie skakały po mnie i się dopominały pieszczot.
Cholera, nie wiem jak je rozdzielę:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...