Jump to content
Dogomania

MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka'][B][COLOR=Red][/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrchid]
Wpłacone:
Foksia i Dżekuś 37 zł - wpłacone bezpośrednio w hotelu
[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrchid]bahlsa 50 zł
Lilmo 20 zł
[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrchid]zerduszko 20 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkOrchid]julia785 20 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkOrchid]chita 40 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkOrchid]
SUMA: 187 zł
u mnie: 150 zł
[/COLOR][/B][/quote]

jeszcze Salibinka pisała, że wpłaci 50 zł w hoteliku, ale nie wiem czy już wpłaciła i wtatara deklarowała 20 zł, z mojego bazarku z biżu od koss będzie około 100 zł i bazarek robi jeszcze zuzlikowa, ale jak sunie nie pojadą teraz do domu to dobrze byłoby uzbierać też na sterylki bo widzę, że to jest dla ludzi problem :roll:, a jak sunia jest już po sterylce to nie mają nic przeciwko :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']A one sa jeszcze przed pierwszą cieczką??
Duzo na te sterylki by było potrzeba??[/quote]


diabli wiedzą, ale jak nie są w ciazy to pewnie sa przed pierwszą bo watpię, żeby ktoś je dopilnował :roll: na sterylki obydwu potrzeba 300 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ja jestem z Nowej huty :cool3:
Tyle, ze jak bardzo daleko odemnie to nie dam rady.. z jakiego osiedla??[/quote]

Asior nie mam pojęcia :oops: zadzwonisz? jak się okaże ze za daleko to poszukamy kogoś innego


trzymam z całej siły :kciuki: za domek dla Maniusi bo zapowiada się naprawdę fajny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Prosimy o mocno zaciśnięte kciuki?;)

Pani od Patii - Patia:Rose: - jest zdecydowana na Manię. Pani straciła ukochanego psa (walka z rakiem). Mieszka sama w bloku, ale ma liczną rodzinę, która cieszy się na myśl o psie i gdyby coś - jest gotowa do pomocy. Troszkę jeszcze pracuje, ale generalnie jest w domu na emeryturze i ma mnóstwo czasu, który chciałaby Manii poświęcić. Sterylka - jak najbardziej, umowa i te sprawy bez problemu. Po rozmowie z Malawaszką i z panią ustaliłyśmy, że Mania pojedzie do Wadowic w sobotę i jeśli grom z jasnego nieba nie spadnie;) - będzie miała domek. Idealnie by było, gdyby ktoś z okolic mógł podejść tam przed sobotą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']Czarna Mania jest w metrze dzisiaj. Szybko myślcie jakiego innego psiaka proponować, skoro już coś ma zaklepane :)[/quote]
Kasiu udalo ci sie Manie tak szybko umiescic w metrze ,a pecha ma twoj Teofilek od dluzszego czasu ale tak to jest ulubiency przewaznie maja pecha:loveu:
Kasiu nich dziewczyny zaproponuja twojego Teosia ,tez jest maly kudlaty i bardziej nawet p[rzytulasny niz Mania ,wklei jego zdjecie i opis tutaj na forum zeby dziewczyny wiedzilay kogo maja proponowac.:lol:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny , jeszcze mi przyszlo do głowy , czy wiecie jak Mania zachowuje się na smyczy ? Pani mieszka w bloku , będzie musiała ją wyprowadzać , może przez te parę dni próbować ją wyprowadzać na smyczy , może szelki przed wyjazdem jakieś dobre kupić , zeby nie zwiała ?

Z góry przepraszam jeśli ten post jest nie na miejscu , tak tylko na wszelki wypadek pytam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Kasiu udalo ci sie Manie tak szybko umiescic w metrze ,a pecha ma twoj Teofilek od dluzszego czasu ale tak to jest ulubiency przewaznie maja pecha:loveu:
Kasiu nich dziewczyny zaproponuja twojego Teosia ,tez jest maly kudlaty i bardziej nawet p[rzytulasny niz Mania ,wklei jego zdjecie i opis tutaj na forum zeby dziewczyny wiedzilay kogo maja proponowac.:lol:[/quote]

Mania miała szczęście, ogłaszałam też Ernę, Skrzata i Teofila i im się nie udalo:(
bo ja wiem, Teo to piesek, wiekszy i starszy (i grubszy :loveu:)
ale w razie czego tu jest parę słów o nim:

[URL=http://img291.imageshack.us/i/teo1.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9600/teo1.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img235.imageshack.us/i/teo3.jpg/][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/2205/teo3.th.jpg[/IMG][/URL]

[B]Teofilek to młody, kudłaty psiak. Ma około 3,5 roku i jest nieduży, przed kolanko. Do schroniska trafił z krakowskiego osiedla Złocień, gdzie błąkał się przez kilka dni. Od tego czasu minął już ponad rok, a Teoś nie znalazł domu.[/B] Na szczęście nie czeka już w schroniskowym boksie, ale w hoteliku.
Teo jest bardzo miły i przyjacielski, a w dodatku niezmiernie cierpliwy. Uwielbia głaskanie, przymila się do każdego, nawet do nowo poznanego człowieka.
[B]Będzie doskonałym przyjacielem także dla dziecka! Lubi zabawę, bieganie, rzucanie piłeczki.[/B]
Koniecznie trzeba pilnować jego diety, jest bowiem strasznym żarłokiem i zrobi wszystko za pełną miskę lub smakołyk.
Ma piękną, choć na razie nieco zaniedbaną sierść i wspaniałe, mądre oczy. Grzecznie podróżuje samochodem. Dobrze dogaduje się z innymi psami, wskazany jednak dla niego byłby [B]dom bez kotów[/B].
Kontakt w sprawie adopcji Teosia:[B] 504470635
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']dziewczyny , jeszcze mi przyszlo do głowy , czy wiecie jak Mania zachowuje się na smyczy ? Pani mieszka w bloku , będzie musiała ją wyprowadzać , może przez te parę dni próbować ją wyprowadzać na smyczy , może szelki przed wyjazdem jakieś dobre kupić , zeby nie zwiała ?

Z góry przepraszam jeśli ten post jest nie na miejscu , tak tylko na wszelki wypadek pytam :oops:[/quote]

nie przepraszaj Patia :loveu: Mania chodziła na smyczy z Soemą - nie było jakoś super, ale tragedii też nie było - najwazniejsze, że nie próbowała sie wyrywać, nie panikowała więc będzie dobrze - mądra z niej dziewczynka

widzę, że moj tel jest w metrze to będę proponować Teosia

Link to comment
Share on other sites

Mania lepiej chodzi na smyczy niż Erna :) Jest bardziej ciekawska, ale czasem potrafiło ją coś wystraszyć, ale nie był to popłoch, wracałam do mnie się przytulic.. Nigdy nie byłam z nią sama na spacerze, z Erną tak..
Erna boi się, ale cierpliwością i spokojem ją się wszystkiego nauczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Czyli dom nie powalił?:roll:[/quote]

wydaje mi się, że to dobry dom dla psiaka - domek z ogródkiem - dla Erny taki jest jak najbardziej OK z tego co widzę, ludzie fajni, ze sterylizacją nie ma problemu bo samo chca ją zrobić jak najszybciej bo po sąsiedzku mieszka samiec i nie chca żadnych niespodzianek, mała budka na podwórku jest, ale sunia nie będzie w niej mieszkać, tylko będzie miała wstęp do domu, a budka tak jakby chciała się schronic sama z siebie - wydaje mi się, ze ludzie wiedząc, że Asior mieszka tuż obok nie próbowaliby nas oszukiwać, chcą w poniedziałek podjechać do Niepołomic zobaczyć Ernę i jesli byłoby wszystko ok to zabrać ją - i tu mam pytanie - jak to można rozwiązać jeśli chodzi o umowę? no bo ja nie mam jak pojechać do Niepołomic żeby podpisać umowę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...