Jump to content
Dogomania

MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY


malawaszka

Recommended Posts

Salibinka rozmawiała z tą Panią i wygląda że jest bardzo w porządku, nawet po pytaniu o sterylizację pani zaczęła Salibinkę przekonywać, że trzeba to zrobić bo chyba zrozumiała, że Salibinka ma coś przeciwko :lol: Ma doświadczenie z psami, miała sunię staruszkę 14 letnią, przeszła przez jej zazdrość o pojawiające się dzieci i sobie z tym poradziła, niestety sunia odeszła za TM z powodu raka i teraz bardzo im brakuje psiaka, a wakacje są dobrym czasem, żeby się poznać i pokochać - jak wszystko dobrze pójdzie to już dziś Salibinka przewiezie Erniutka :kciuki:

a potem jak już będzie mieszkać w Będzinie to ja będę miała blisko więc ich odwiedzę


a dziś Erna spała z P. Bożenką w łóżku :loveu: ja nie wiedziałam, że ten hotelik jest taki fajny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']a dziś Erna spała z P. Bożenką w łóżku :loveu: ja nie wiedziałam, że ten hotelik jest taki fajny :loveu:[/quote]

Zeby pani Bozenka ja tylko tak nie rozpuscila jak Jajo - maly szczyl, a po krotkim pobycie u pani Bozeni trzesl domem, rodzina, rezydentami i goscmi :evil_lol:. Od samego poczatku spal w lozku. W nocy pod koldra, popoludniu na brzuchu pana domu :eviltong:.

Tak, tak, u pani Bozenki to nie jest "hotel" tylko raczej maly pensjonat z indywidualna opieka dla kazdego goscia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czyżby jednak domek się klarował dla sunieczki? :knuje:
[quote name='wellington']
Tak, tak, u pani Bozenki to nie jest "hotel" tylko raczej maly pensjonat z indywidualna opieka dla kazdego goscia :loveu:[/QUOTE]
Ciekawe jakby sobie poradziła gdyby miala równocześnie z 5 psów chętnych do spania w łóżku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Salibinka obiecała zrobic fotki :)

Pani ma takiego maluszka kilkiu miesięcznego, więc pies i dzieć będą wychowywały się razem ;)[/QUOTE]

Salabinka rowniez obiecala ze spojrzy tej pani w oczy ale z tego co mowi domek dla Erny kroi sie super byle tylko na miejscu wygladalo rownie różowo jak przez telefon;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']

Ciekawe jakby sobie poradziła gdyby miala równocześnie z 5 psów chętnych do spania w łóżku ;)[/quote]

Chyba nawet ma na stale taka ilosc - z trzy ma na pewnio wlasne, a do tego dochodza pensjonariusze. Wszystko tylko kwestia wymiarow lozkowych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Chyba nawet ma na stale taka ilosc - z trzy ma na pewnio wlasne, a do tego dochodza pensjonariusze. Wszystko tylko kwestia wymiarow lozkowych ;)[/quote]

Hehe Pani Xeniu własnych to nawet 5:cool3:
Trzymam kciuki za domek dla Ernuni, mam nadzieje ze ludzie okażą sie super;)

Link to comment
Share on other sites

:multi::loveu: właśnie dzwoniłam do Salibinki - Ernusia już w nowym domku :multi: Nowa Rodzina Erny bardzo fajna - ciepła i otwarta Pańcia i synek Damian, który zakochany w Ernusi od początku - UWAGA UWAGA - Z WZAJEMNOŚCIĄ :multi: panienka tuliła się do chłopca a on mówił, że ona go chyba już kocha :loveu: takiego domku własnie szukaliśmy dla laluni :multi:

Salibinka ma mi przysłać zdjęcia to wstawię, ureguluję opłaty w hoteliku - jeszcze nie wiem ile dokładnie, ale tez mi przyśle to od razu zrobię przelew i wpiszę rozliczenie

Asior :Rose: wielkie wielkie dzięki za to, że poleciłaś tej Pani Ernę!!!

Salibinko dzięki za pilotowanie na miejscu :Rose:


uffffffffffffffffff :mdleje: sporo stresu było, ale ułozyło się cudownie i niech tak już zostanie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Salibinki

[QUOTE][FONT=Arial CE][SIZE=2]P. Monika to spokojna, szczera, rzeczowa i cierpliwa osoba. Po śmierci 14 letniej ukochanej suni, bardzo tesknili z męzem za psim członkiem rodziny. Szukała jakiś czas, ale kiedy zobaczyła Ernę, to było to. Nie mogła juz zmienić planów urlopowych, ale ogromnie zalezało Jej na Ernusi. Bardzo mi się podobało zachowanie Jej siedmioletniego synka - delikatny, mądry chłopczyk :) - z resztą Ernie zajęło tylko chwilę, żeby się o tym przekonać :) - po tej chwili, byli już dla siebie - przytulała się i dawała buziaki. Usłyszałam: "Mamo, ona mnie chyba kocha". Cieszy mnie, że p. Monika ma doświadczenie i zadba o własciwe relacje dorastajacego psiaka i dziecka. Na Ernusię czekało nowe posłanko, jedzonko, akcesoria. Jutro jestesmy umówione na telefon i rozmowę; ponieważ na działce bywa kłopot z zasięgiem, p. Monika będzie miała dostęp do netu za ok. dwa tygodnie - wtedy też mam obiecane szczególowe wieści i może wejście na wątek Naszych suń. P. Moniko - jeszcze raz serdecznie zapraszam :). Jest tam wet - p. Monika sprawdzi uszka i ustali kwestie szczepienia na wściekliznę, późniejsze kwestie sterylki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2]Bożenka z Niepołomic bardzo, bardzo przeżyła rozstanie z Erną - bo... to jest szczególna sunia, wyjatkowa... Bożenko, trzymaj się. Wierzę mocno, że sunie bedą szczęśliwe.[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

:loveu:
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6032/picture014sco.jpg[/IMG]

[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4889/picture009foy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9006/picture011r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4448/picture012h.jpg[/IMG]

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6074/picture013tyx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']największe podziękowania należą się Salibince.. :loveu: To Ona odwaliła kawał dobrej roboty.. przy obu sunieczkach!!!![/quote]

to prawda - bez niej nie byłoby tak sprawnie:loveu:, ale bez Ciebie i bez Patii nie byłoby takich fajnych domków - bardzo Wam jestem wdzięczna - wszystkim :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę i znowu jestem mięczak :oops: Łzy same kapią z oczu :oops: Całe szczęście,że łzy szczęścia! Dziewczyny jesteście niesamowite, za wszystko co dla Mańki i Erny zrobiłyście! Taka szybka akcja, a z jakim szcześliwym zakończeniem :loveu:

Maluszki dużo szczęścia w nowych domach!

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

[FONT=Arial CE][SIZE=2]Mania - 8dni - 104zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2]Erna -12dni - 156zł[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial CE][SIZE=2]Razem 260zł - 87 zł wpłacone do hotelu przez Salibinkę i Foksię i Dżekuś = 173 zł i tyle przelałam na konto hoteliku

jeszcze nie mam wszystkich wpłat z bazarku więc dokładne rozliczenie jak wszystko do mnie wpłynie
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...