Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Vectra']
a ta co Pepe diagnozowała , nie ma jakiegoś weta co się by tym zajął ?[/quote]


co????

najchętniej bym z nią do Wrocławia pojechała, ale to znowu kasa kasa kasa :placz:

łeb mi już paruje od informacji jakie przyjęłam...

Doginka to nie jest do wyleczenia - to jest do zaleczenia i jako takiego zahamowania, żeby psu żyło się lepiej - teraz już wiem, ze ten jej wilczy apetyt był jednak chorobliwy bo to też z tą chorobą związane :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no kurde , zdiagnozowała ci psa i co dalej ? nie zaleciła terapii ? nie przepisała leków ?

albo czegoś nie kumam :hmmmm:[/quote]

nie kumasz boś nie przeczytała uwaznie - diagnoza padła na podstawie USG, które wykonał Dr Atamaniuk z Wrocławia na szkoleniu w lecznicy koło mnie - ale on tylko powiedział że to jest to, że nadnercza są znacznie przerośnięte, że wszystkie pozostałe organy już noszą znamiona po tej chorobie, nawet serce :( i tyle - leczenia nie ustalał bo on był tu tylko szkolić i nie chciał się mieszać w robotę wetów u mnie :shake: jedyne co powiedział, to że on by usunął jedno nadnercze, ale to pewnie powiedział ot tak bo teraz jak poczytałam to raczej tego się nie stosuje; a reszta tych wetów co tam byli to własnie oni przez ponad rok nie wpadli na to, że to może być ta choroba i tylko wątroba i wątroba - czyli nie mają z nią doświadczenia i tyle - więc teraz muszę poszukać weta, który mi to do końca zdiagnozuje bo jednak na podstawie samego USG byłoby dziwnie wdrażać leczenie zwłaszcza tak silne, no i kto mi ustali jakieś leczenie... nie dam im się uczyć znowu na moim psie kurna bo już ponad rok czasu uciekł ot tak...

Doginka sa jakieś testy dziwne - krew się bada z jakimiś odczynnikami, kosmos :shake:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kojocie WOW!!!!!! Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: aż mnie zatkało :oops:

czy mogę prosić duzy na maila? wydrukuję i na ścianie powieszę :loveu: [email][email protected][/email]

Jutro na 8 rano jedziemy z Pepką do Chorzowa do Dra Fabisza - obdzwoniłam wetów w okolicy i tam jako jedyni od razu wiedzieli o co chodzi i mają doświadczenie z tą chorobą i będziemy jutro robić test hamowania dexametazonem - będę tam jeździć 3 razy - o 8 pobranie krwi potem podadzą jej dexam. i drugie badanie ok 12 i potem trzecie o 16 :mdleje: zaproponowali mi zostawienie Pepy tam na te 8 h ale nie mogę jej tego zrobić :placz: wolę jeździć z nią... :oops: no i muszę odkręcić kurek z kasą na wykończenia :wallbash::eek2::flaming:

Link to comment
Share on other sites

No poczytałam , nie wygląda to ciekawie ... ale teraz najważniejsze badania ... bo moze to nie to ? niemniej trzymam kciuki z całej siły !!!!!
Trzymajcie się dziewczynki dzielni , a Ty Wasiu się nie załamuj , nie denerwuj , bądź optymistką !!! Stres nie rozwiązuje problemów ;) przeszkadza w racjonalnym myśleniu.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po jednej serii badania - miała pobraną krew, podany dexametason i za 3 h znowu pobrana krew i na ostatnie pobranie jedziemy na 17 :mdleje: ale wet ją obejrzał i stwuerdził, że wszelkie objawy Cushinga ma, teraz tylko czy przysadkowy czy nadnerczowy - sama nie wiem który gorszy... :roll:

No i wet mi powiedział, że to wcale nie jest aż taka rzadka choroba, tylko weci jej nie potrafią diagnozować i zwykle leczą tylko skutki ZC :roll: nie kumam dlaczego większośc wetów ma na tej chorobie czarną plamę...

Link to comment
Share on other sites

Doginka z takim futrem jak ma Raper to raczej nie ZC :lol:

NO! już po ostatnim oddaniu krwi - normalnie chyba postawię pomnik tym co wymyślili i zrobili tunel pod rondem w Katowicach i Drogową Trasę Średnicową przez miasta śląska :loveu::multi: dzięki temu jestem w 20 min w lecznicy w Chorzowie, a aż mi skróa cierpnie na myśl ile bym jechała bez tych cudownych wynalazków :roll: :lol:

Wyniki w czwartek - zasadniczo to ja wiem co będzie i czekam tylko na potwierdzenie żeby zacząć podawać leki jak najszybciej...

[SIZE=1][COLOR=SlateGray]A jaki przystojny ten wet[/COLOR][/SIZE] :crazyeye: :mdleje: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/lubi-kocha.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Doginka z takim futrem jak ma Raper to raczej nie ZC :lol:

NO! już po ostatnim oddaniu krwi - normalnie chyba postawię pomnik tym co wymyślili i zrobili tunel pod rondem w Katowicach i Drogową Trasę Średnicową przez miasta śląska :loveu::multi: dzięki temu jestem w 20 min w lecznicy w Chorzowie, a aż mi skróa cierpnie na myśl ile bym jechała bez tych cudownych wynalazków :roll: :lol:

Wyniki w czwartek - zasadniczo to ja wiem co będzie i czekam tylko na potwierdzenie żeby zacząć podawać leki jak najszybciej...

[SIZE=1][COLOR=slategray]A jaki przystojny ten wet[/COLOR][/SIZE] :crazyeye: :mdleje: [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lubi-kocha.gif[/IMG][/quote]
oby Pepci bylo lepiej:loveu:

a co0 do lekarza to najgorzej jak przystojny jet ginekolog:shake:
ja mam przystojnego lekarza rodzinnego a tu rodzinni robia kontrole ginekologicza jakby co. W tej sytuacji chodze na kontrole jak jestem w Polsce:siara:

Link to comment
Share on other sites

własnie nie wiem - martwię się bo jak zawsze rzucała się na michę i wymiatała wszystko jak leci to wczoraj i dzisiaj karma została i jest zjadana powoli... a nadmuchana i oczki przkerwione to Pepka moja ma zawsze :shake: więc nie wiem - owszem były wczoraj bąki w ilości jakby większej i bardziej wyczuwalnej niż zwykle... jutro zapytam lekarza czy mniejszy apetyt mógł być po tym dexametasonie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...