Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Angel Ty napewno masz nascie lat? Piszesz jak naprawde dojrzala kobita;)[/QUOTE]

w kwietniu 17 na karku :)
ale mnie zaskoczyłaś.. pisze jak dojrzała osoba.. dziękuje. Szkoda że ci co bym chciała nie mogą powiedziec o mnie jak o dojrzałym człowieku. To piękne że ktoś kto mnie praktycznie zna tylko z postów które pisze i ogólnej działalności na dogo może tak o mnie powiedzieć.Ja poprostu pisze i mówie zawsze to co czuje.. bedziesz dokładnie wiedziała o czym mówie jak zaangażujesz się w schronisko i dokładnie poczujesz to na swojej skórze- chociaż nie zycze ci wszystkiego czego ja tam doswiadczyłam, bo wiele rzeczy jest przykrych i do dzis chodza mi po głowie. nieraz wychodzą ciary..

uciekam już. Bd później. Ide sie troche połozyc... bo głowa mi pęknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51'][B]Angel, A Tobie gr[/B]atuluje. To Twoj sukces.:multi: Głownie dzieki Twojej pracy i wytrwalosci suczki mogły opuscic schronisko.:loveu:[/QUOTE]

[quote name='delfy2000']Olena - ja też chyba bym nie mogła... [B]dlatego tak podziwiam Angel, naszego schroniskowego Aniołka[/B]...[/QUOTE]

[quote name='Olena84'][B]Angel Ty napewno masz nascie lat? Piszesz jak naprawde dojrzala kobita[/B];)[/QUOTE]
Nie mogłam kibicować psiakom na bieżąco, ale teraz jestem i czytam te pełne emocji posty.
Angel, nie mogłam odebrać Twojego tel; mylałam, ze dostanę zawału, czy cos się nie stało..teraz wiem, ze wszystko w p[orządku.
Peggi to moja faworytka; taka malutka przy okazałej Peggi.
[B][COLOR=red]Jaka to pociecha, że będą razem. [/COLOR][/B]Tak sobie myślę i to mnie uspokaja......

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=fX_rpjz2o5w[/URL]
Na dalszą szczęśliwą podróż ta piękna melodia.

Link to comment
Share on other sites

napiszcie jak dotrą.. bo sie niecierpliwie. I przedewszystkim napisz potem Ulka jak zareagowaly na nowe lokum :)
w tym wszystkim zapomniałam podziekować wam wszystkim tutaj- za ogromną pomoc, rozsyłanie wątku, szukanie deklaracji, bycie tutaj i podnoszenie nie tylko wątku ale także wielu tutaj na duchu, za organizacje (szybką i sprawną) a przede wszystkim za serce które oddałyście tym dwum panna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pzyjechałyśmy, psinki odrobninę zestresowane, trzymają się razem, sa bardzo zaciekawione innymi psami, niestety jak na razie są odizolowane bo muszą wywietrzeć :-) Nie pisze więcej bo w drodze powrotnej dopadła mnie jelitówka dobrze, że miałam ze sobą reklamówkę bo na każdych światłach miałam sensacje żołądkowe, makabra jak to szybko atakuje. Jutro postaram się o jakies zdjęcia i napiszę coś więcej. Pozdrawiam Ula

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Cieszę się,że dziewczynki dotarły całe i zdrowe.Dzisiaj wysłałam 20 zł na sunieczki,zapomniałam napisać,że to stała deklaracja,ale tak proszę ją potraktować.Wpłacać będę regularnie co miesiąc.Pozdrawiam![/QUOTE]A tu dalej radosne wieści!Dziś to prawdziwe święto dla Was dziewczyny,które tak się starałyście o to,co się wydarzyło!Gratuluje i dziekuję za ta pozytywną dawkę emocji!

Link to comment
Share on other sites

dzięki Azalio za pomoc:)
Ulka nie daj sie tej cholerze jelitowej!

cieszę się że szczęśliwie dojechali wszyscy - Ajula i kmk - wielkie wielkie wielkie dzięki!!!! za transport, za to że podjechaliście do samego schronu, za niezdarcie z nas skóry i za życzliwość! pewnie teraz w drodze powrotnej jesteście więc wciąż trzymam kciuki za bezpieczny przejazd, malawaszko - dzięki za pomoc Dobra Kobieto!,

dziś ten wątek ratuje moją wiarę w dobroć ludzką, bo w swiecie ludzkich spraw było wstrząsająco paskudnie:(
dzięki Wam wszystkim że jesteście:) idę sobie popłakać,

Angel - myślami jestem z Tobą, naprawdę wielki mam do Ciebie szacunek

Link to comment
Share on other sites

Mogę tylko zacytować wszystkie Wasze posty. Wielkie dzięki [COLOR=red][B]WSZYSTKIM[/B][/COLOR][COLOR=black][B]-[/B] nie wymieniam, bo z nadmiaru emocji pewnie znowu coś pokręcę.[/COLOR]
Chciałam jeszcze podziękować[COLOR=red] [B]Shani,[/B][/COLOR] która spontanicznie pomogła nam w znalezieniu domu u Uli:loveu::loveu:[COLOR=black] Shania nie może byc z nami,jak kiedyś pisała, ale gdyby nie ona, pewnie nasz dwupaczek nie znalazłby takiego domu. [B][COLOR=red]Ula,[/COLOR][/B] dzięki:loveu:[/COLOR]
[quote name='ULKA12'] :-) Nie pisze więcej bo w drodze powrotnej dopadła mnie jelitówka [/QUOTE]
Dziewczyno, to biedna jesteś. Wiem, co piszę, bo dopiero co udało mi się podleczyć....


[quote name='margaret']dzięki Azalio za pomoc:)
Ulka nie daj sie tej cholerze jelitowej!

cieszę się że szczęśliwie dojechali wszyscy -[COLOR=red][B] Ajula i kmk - wielkie wielkie wielkie[/B] [B]dzięki!!!! za transport, za to że podjechaliście do samego schronu, za niezdarcie z nas skóry i za życzliwość! pewnie teraz w drodze powrotnej jesteście więc wciąż trzymam kciuki za bezpieczny przejazd, malawaszko - dzięki za pomoc Dobra Kobieto!, [/B][/COLOR]

[B]dziś ten wątek ratuje moją wiarę w dobroć ludzką[/B], bo w swiecie ludzkich spraw było wstrząsająco paskudnie:(
dzięki Wam wszystkim że jesteście:) idę sobie popłakać,

Angel - myślami jestem z Tobą, naprawdę wielki mam do Ciebie szacunek[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...