Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='dara9']Zrobiłam bazarek dla dziewczyn, proszę o podnoszenie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228013-Ciuszki-i-tonik-dla-Peggi-i-Meggi-do-15-06-2012?p=19204628#post19204628[/URL][/QUOTE]
Podrzucajcie kobietki bazarek dla Dwupaku :multi:

Link to comment
Share on other sites

Maragret prosiła mnie abym jej wysłała poprzednią umowę adopcyjną jaką podpisywali byli opiekunowie Megan (mam jej kopię) niestety mój skaner odmówił posłuszeństwa i nie mam jak tego zrobić. Angel czy masz taki wzór umowy z waszym schroniskiem aby aby przesłać do Margaret?

Druga sprawa czip, ja jestem za tym aby zaczipowac Peggy tak na wszelki wypadek, koszt ok 40-50 zł, nie wiem dokładnie ale coś koło tego i tak będę z nią musiała jechać do weta bo trzeba ją zaszczepić jeszcze na wściekliznę (na wirusówki już jest zaszczepiona). Peggy ma opłacony pobyt u mnie do 30.06, po 10 zł za dobę, gdyby pojechała np 16, to by jej zostało 150 zł można by to przeznaczyć na czip i szczepienie, a to co zostanie dołożyć do transportu. Oczywiście było by miło gdyby to przyszli właściciele zadeklarowali chęć pokrycia chociaż części wydatków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']jakby na bazarku było L, albo xl to ja już bym zrobił ruch... a tak to mogę tylko popatrzeć.... :-)


TZmestudio[/QUOTE]
patrzenie i podnoszenie tez
mile widziane :)

myślę, że czip to dobry pomysł ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Maragret prosiła mnie abym jej wysłała poprzednią umowę adopcyjną jaką podpisywali byli opiekunowie Megan (mam jej kopię) niestety mój skaner odmówił posłuszeństwa i nie mam jak tego zrobić. [B]Angel czy masz taki wzór umowy z waszym schroniskiem aby aby przesłać do Margaret?

[/B]........[B] ja jestem za tym aby zaczipowac Peggy[/B] .[/QUOTE]
Oczywiście, że trzeba zaczipować naszą maskotkę. Ula, jak bedziesz szczepić Peggi- myslę, ze ciotki też są tego zdania, czipnij Peggi.
Jak dalej posuwa się akcja z nowym domek psiny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Maragret prosiła mnie abym jej wysłała poprzednią umowę adopcyjną jaką podpisywali byli opiekunowie Megan (mam jej kopię) niestety mój skaner odmówił posłuszeństwa i nie mam jak tego zrobić. Angel czy masz taki wzór umowy z waszym schroniskiem aby aby przesłać do Margaret?


Druga sprawa czip, ja jestem za tym aby zaczipowac Peggy tak na wszelki wypadek, koszt ok 40-50 zł, nie wiem dokładnie ale coś koło tego i tak będę z nią musiała jechać do weta bo trzeba ją zaszczepić jeszcze na wściekliznę (na wirusówki już jest zaszczepiona). Peggy ma opłacony pobyt u mnie do 30.06, po 10 zł za dobę, gdyby pojechała np 16, to by jej zostało 150 zł można by to przeznaczyć na czip i szczepienie, a to co zostanie dołożyć do transportu. Oczywiście było by miło gdyby to przyszli właściciele zadeklarowali chęć pokrycia chociaż części wydatków.[/QUOTE]

Ula czipuj Peggi i zaszczep i daj mi znać ile zostanie po tych zabiegach na jej koncie kasy,
co do nowych właścicieli i ich udziału dogaduję, jeszcze jednak nie wiem czy coś z tego wyjdzie,
na razie pewna jest ich niezmiennna chęć adopcji

Link to comment
Share on other sites

umowę już mam, dzięki Angel! dogadane ze schroniskiem i z Ulą co i jak,
państwo jadą sami - my ze swojej strony dokładamy 100 zł do podróży które zostało na koncie Peggi, to jest pewnie mniej niż 1/3 kosztów paliwa i autostradowych opłat, jutro Peggi idzie sie szczepić i czipować, pozostaje trzymać kciuki, że wszystko pójdzie pozytywnie

jedną trzymającą już widzę - Bejotkę :)

Link to comment
Share on other sites

Każdy pies w pewnych warunkach może się wystraszyc i wyjść z szelek. u Peggy jest to prawdopodobne. Gdy jest spokojna ładnie chodzi na smyczy i nie ma problemów, ale nie wiem jak będzie w nowym otoczeniu, z pewnością trzeba to brać pod uwagę, dlatego na początku Peggy powinna byc wyprowadzana raczej w ogrodzonym terenie i najlepiej w podwójnym zabezpieczeniu. państwo już mieli strachliwego psa i wiedza jak wyprowadzać psa bezpiecznie. Oczywiście nie wszystkie sytuacje przewidzimy i może się zdarzyć tak (odpukać), że Peggy ucieknie (tego się boje najbardziej), ale bądźmy dobrej myśłi takie niebezpieczeństwo istnieje zawsze, nie tylko przy psach z charakterem Peggy ale również takich mniej bojących zawsze może je coś wystraszyć i pogna przed siebie.

Link to comment
Share on other sites

właśnie dostałam maila, że państwo maja juz przygotowane 2 pary szelek :)
i że w sobote wyruszają koło 7 rano, więc koło 10-11 jeśli droga będzie spokojna maja zamiar juz byc u Ciebie Ulka, i zadzwonią jak prosiłaś wczesniej,
i zacytuję jeszcze:
[QUOTE]"Martwi nas bardzo to, że pieski zostaną rozdzielone, ale na razie nie mamy możliwości zaopiekować się i Peggy i Meggy, choć bardzo byśmy chcieli.

I nie możemy się już doczekać soboty, na szczęście zostały już tylko dwa dni :)
"[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...