Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

nie drazcie w brzuchu tymi zdjeciami,relacja maragaret telefoniczna jest bardzo obiecujaca.teraz bedzie kolej na odwiedziny u panny w nowym domku ,to na pewno beda szczegolowe z pierwszej reki relacje zdjeciowe.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

My w trakcie "przekazywania" psiaków uprzedzamy humorystycznie, że zrobimy nalot na dom niespodziewanie. I tak robimy. Czasem po dłuższym czasie, przejeżdzając niedaleko. Mam dobrą pamięć do miejsc i bez adresu tam trafiam. Zawsze byliśmy witani serdecznie. Także zdjęcia nie są konieczne. Byle psiaki były szczęśliwe.

Teraz pora na drugą połowę dwupaku :-)

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Nalot nalotem, zapowiedziany czy nie, ale miło byłoby zobaczyć pierwsze dni Peggi na zdjęciu...drążę jednak nadal :evil_lol:
Pozdrawiam Was słonecznie i niedzielnie :loveu:[/QUOT
Znasz metode ,zeby nowych opiekunow "zmusic do robienia zdjec"?bo ja nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Znasz metode ,zeby nowych opiekunow "zmusic do robienia zdjec"?bo ja nie.[/QUOTE]
Ja też nie, ale pomarzyć można. Od tego życie jest piękniejsze jak i świadomość tego, że "w ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Bardzo proszę, jak tylko aura się poprawi, o nowe fotki Meggi[/QUOTE]
Bejotka nieoceniona już zakasała rekawy i tylko brakuje nam najnowszych zdjęć Meggi.
Ula, prosimy o zdjęcia, bo Cię zmusimy, jak znajdziemy sposób...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Ja też nie, ale pomarzyć można. Od tego życie jest piękniejsze jak i świadomość tego, że "w ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę"[/QUOTE]
Jaki ma zwiazek te filozoficzne aforyzm, z oczekiwaniami na zdjecia psow wyadoptowanych ,a w tym przypadku Peggi czy moze w najblizszym czasie Meggi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Jaki ma zwiazek te filozoficzne aforyzm, z oczekiwaniami na zdjecia psow wyadoptowanych ,a w tym przypadku Peggi czy moze w najblizszym czasie Meggi?[/QUOTE]

Zastanawia mnie jedno - po co Ty tu w ogóle zaglądasz? Bo nie pomagasz nam ani trochę... A wieczny pesymizm bijący z Twoich wypowiedzi po prostu mnie poraża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Zastanawia mnie jedno - po co Ty tu w ogóle zaglądasz? Bo nie pomagasz nam ani trochę... A wieczny pesymizm bijący z Twoich wypowiedzi po prostu mnie poraża.[/QUOTE]
Po pierwsze co ty masz mnie do zakazywania?To jest forum dla wszystkich,jak nie pasuje pisz na WP
Po drugie co ty wiesz co ja czynie lub nie?Jestes duchem swietym?
Pomagac ,ach co ty powiesz?jak ty pomagasz?
Co do adopcji lepiej zawsze patrzec na trzezwo ,a nie wpadac w euforie.
A tak na marginesie pisz na temat a nie zasmiecaj uwagami !
Wazna jest tylko Meggi i Peggi i ich adopcje i nic wiecej!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Po pierwsze co ty masz mnie do zakazywania?To jest forum dla wszystkich,jak nie pasuje pisz na WP
Po drugie co ty wiesz co ja czynie lub nie?Jestes duchem swietym?
Pomagac ,ach co ty powiesz?jak ty pomagasz?
Co do adopcji lepiej zawsze patrzec na trzezwo ,a nie wpadac w euforie.
A tak na marginesie pisz na temat a nie zasmiecaj uwagami !
Wazna jest tylko Meggi i Peggi i ich adopcje i nic wiecej!!!![/QUOTE]
Xxxxx52, spokojnie :).
Nikt Ci przecież niczego nie zakazał, przeczytaj, proszę, post Diory raz jeszcze. Będziesz na tym wątku tak długo, jak tylko będziesz chciała :).
Nie napisała też, że "w ogóle" nie pomagasz (bo istotnie nie jest duchem świętym ;)), tylko, że "nam nie pomagasz" - a to zasadnicza różnica.

A nastrój Twoich postów i ich ton nie tylko Diory nie nastrajają radośnie i na to nic nie poradzimy. Na szczęście sporo tu Osób o pogodnym, życzliwym usposobieniu, więc wątek trzyma się dobrze :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Po pierwsze co ty masz mnie do zakazywania?To jest forum dla wszystkich,jak nie pasuje pisz na WP
Po drugie co ty wiesz co ja czynie lub nie?Jestes duchem swietym?
Pomagac ,ach co ty powiesz?jak ty pomagasz?
Co do adopcji lepiej zawsze patrzec na trzezwo ,a nie wpadac w euforie.
A tak na marginesie pisz na temat a nie zasmiecaj uwagami !
Wazna jest tylko Meggi i Peggi i ich adopcje i nic wiecej!!!![/QUOTE]

:mdleje::roflt:

Raz- naucz się czytać ze zrozumieniem. Na to nigdy nie jest za późno :)
a) kiedy ja Ci czegokolwiek zakazałam :hmmmm: ??? (proszę o cytat)
b) kto tu wpada w euforię??? (także proszę o cytat)

Dwa - naucz się pisać w ojczystym języku, bo aż oczy bolą od Twojego notorycznego, malkontenckiego bełkotu ;)
Trzy - naucz się także trzymać nerwy na wodzy, bo z tym także masz problemy :)
Cztery - na większości wątków, na których się pojawiasz ludzie uważają Cię za internetowego trolla. Będąc na Twoim miejscu chwilkę bym się nad tym wszystkim zastanowiła (to taka mała dygresja odnośnie "zaśmiecania" )...

Tyle w tym temacie

______________________________________________________________________

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']jestem dumna z Pegguni
a jak Meggi sie ma?[/QUOTE]

ja też spytam jeszcze raz bo pewnie post sie zawieruszył między innymi.

[quote name='Olena84']Angel jaka kasa???[/QUOTE]

Oleno kase wysyłałam w zeszłym tygodniu.. powinna już być na twoim koncie. Bodajże 84 zł. Potwierdź mi prosze czy są :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, suczka Cane Corso potrzebuje [B]pilnie[/B] transportu z Leszna (lub Poznania) do Białogardu! Na BDT. Jeśli wyjeżdżacie na wakacje, albo znacie kogo, kto mógłby "podrzucić" sunię to proszę o info.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228682[/url]
Przepraszam, wiem, że post nie na miejscu..

Link to comment
Share on other sites

Megan ma się nieźle po pierwszym dniu gdzie widać było, że kogoś jej brakuje znowu jest tą radosną sunieczką. Zauważyłam, że jakby bardziej się mnie pilnuje tzn potrafi chodzić za mną krok w krok z nosem przy nodze. Jest dobrze :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Ula za dobre wiadomości. Zachowanie Meggi świadczy o tym, że ...teraz Ty stałaś się dla niej Peggi, której trzeba pilnować :evil_lol:, ale przecież nie zamierzasz się wyadoptować, więc jesteśmy spokojne o nasz [I]szczątkowy dwupak :evil_lol:
[/I]Byłaś do szczepienia z Meggi? Co z tym czipem?

Link to comment
Share on other sites

Przyznam się szczerze, że ten tydzień mam taki, że nie dam rady podjechać na szczepienie, zrobię to na pewno w przyszłym tygodniu. Ale musicie mi wybaczyć, bo czasami tak się zdarza, że wszystko się kumuluje w jednym czasie. W sprawie czipa miałam dzwonić, wet prawdopodobnie wpisał go w jakąś bazę danych ale ja myślałam, żeby ten czip był zarejestrowany w jak największej liczbie baz danych, chyba, że tak się nie da.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...