Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='waldi481']Pisałam wcześniej,że mam rzeczy na bazarek ale wydaje mi się,umknęło to uwadze-nie ważne.Mogę dać na bazarek dla psiny bardzo ciekawe pocztówki nie morskie,ale przedstawiające drogi dla nas ludzi z Wybrzeża pomnik Stoczniowców zamordowanych w grudniu 1970.Bardzo ładne są te pocztówki.Gdyby ktoś chciał je wystawić oraz jeszcze inne to na PW proszę adres do wysyłki.
Pozdr.
Elżbieta[/quote]


Była mowa o tym na wątku...chyba Doda proponowała pomoc,byłoby super :)

ja biore sie za dalsze wysyłanie PW

Niewiele brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteńki,

Nie wiem czy śnię czy to się dzieje naprawdę. Narazie nie poszłam do banku po listę wpłat, ani nawet nie zadzwoniłam. Siedzę przy komputerze i się szczypię.Jutro lista, wybaczcie.

CHYBA MAM TYMCZAS W KRAKOWIE W DOMU PRYWATNYM U PANI KTÓRA WSTĘPNIE SIE ZGODZIŁA I NAWET NIE WYMAGAŁA ZDJĘCIA MAJKI. OPISAŁAM JEJ SYTUACJĘ I MAJA MA MIEJSCE!!!!!. JADĘ DO KRAKOWA, SPRAWDZIĆ PANIĄ DOMEK JUTRO, W CZWARTEK EWENTUALNIE MAJA POJECHAŁABY DO DOMKU. JEST DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ADOPCJI. PANI MIAŁA NA TYMCZASIE PSA DOMINUJĄCEGO I NIESTETY NIE MIAŁA ODWAGI GO ZAADOPTOWAĆ. ALE SUŃKA RACZEJ DO DOMINUJACYCH NIE NALEŻY !!!NIE JEST TEZ JAKOŚ SPECJALNIE WIELKA.

Kase zbieramy dalej i robimy bazarki, nic nie zapeszamy. Znalazłam też wartościowy hotelik z super wetem i bedę tam stale trzymać zarezerwowane miejsce dla naszych podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Witam cioteńki,

Nie wiem czy śnię czy to się dzieje naprawdę. Narazie nie poszłam do banku po listę wpłat, ani nawet nie zadzwoniłam. Siedzę przy komputerze i się szczypię.Jutro lista, wybaczcie.

CHYBA MAM TYMCZAS W KRAKOWIE W DOMU PRYWATNYM U PANI KTÓRA WSTĘPNIE SIE ZGODZIŁA I NAWET NIE WYMAGAŁA ZDJĘCIA MAJKI. OPISAŁAM JEJ SYTUACJĘ I MAJA MA MIEJSCE!!!!!. JADĘ DO KRAKOWA, SPRAWDZIĆ PANIĄ DOMEK JUTRO, W CZWARTEK EWENTUALNIE MAJA POJECHAŁABY DO DOMKU. JEST DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ADOPCJI. PANI MIAŁA NA TYMCZASIE PSA DOMINUJĄCEGO I NIESTETY NIE MIAŁA ODWAGI GO ZAADOPTOWAĆ. ALE SUŃKA RACZEJ DO DOMINUJACYCH NIE NALEŻY !!!NIE JEST TEZ JAKOŚ SPECJALNIE WIELKA.

Kase zbieramy dalej i robimy bazarki, nic nie zapeszamy. Znalazłam też wartościowy hotelik z super wetem i bedę tam stale trzymać zarezerwowane miejsce dla naszych podopiecznych.[/quote]


Jesteś niesamowita :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Tereska pewnie wyśle...

A to będzie jednorazowa wpłata,czy regularna co miesiąc?

Bardzo prosilibyśmy o regularne wpłaty co miesiąc,nawet gdyby to miało byc 2 zł...[/quote]
Raczej jednorazowa... postaram się wpłacić jeszcze w przyszłym miesiącu (chociaż mam nadzieję ze sunia znajdzie do tego czasu domek), ale nie wiem czy akurat będę mogła (jestem na utrzymaniu rodziców..)


mam nadzieję że z tym tymczasem wypali :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To nie moja wielka zasługa ale rozpaczy i opatrzności, kochana pani :Rose::Rose::Rose::Rose:z Krakowa się zgodziła i już jestem pewna że Maji tam będzie dobrze. Piszemy ogłoszonka jak najmocniej na przyszlość.Myślałam że bedę musiała jechać i osobiście sprawdzić czy to napewno nie pod wpływem impulsu, ale Pani jest cudowna i właśnie do mnie dwa razy dzwoniła. Podoba się jej sunia i tymczas jest na 1oo%. Myslałam że już od czwartku ale pani Madzia sobie przypomniala że jednak będzie gdzieś wyjeżdzać i lepiej byłoby od czwartku w przyszłym tygodniu. Ale czy zdążymy, tak by nic się jej nie stało, to bardzo długi czas.Obie myślimy nad optymalnym rozwiązaniem , może ktoś ma pomysł jak Maję bezpiecznie przechować choćby do środy, bo wtedy możemy ją zabrać do mojego krakowskiego mieszkania na dzień, dwa. Nie mogę tam być dłużej, bo mam tu psi szpitalik.Musimy się bardzo starać coś załatwić, na te parę dni. Tragedia gdybyśmy będąc po takich wysiłkach u celu nie zdążyły.Jusstynko, masz pomysł. Pani Madzia też szuka rozwiązania. Oby wszystko sie zgrało. !!!!

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie,
to u mnie sunia bedzie miec DT jesli Pani Teresa mnie wybada i zaakceptuje;).
problem polega na tym, ze niestety jestem w stanie zabrac sunie dopiero w srode tj. 14 pazdz. przeczytalam caly watek i rozumiem, ze trzeba sie spieszyc.zadzwonilam juz do paru osob, ktore czasami pomagaja, ale to jakis pechowy czas i wszyscy sa zajeci.
jestem nowa w temacie domow tymczasowych, ale dokladnie mam przemyslany cala sytuacje.prosze wiec, nie liczcie na mnie jesli chodzi o adopcje.chce pomagac psiakom, ale tylko na zasadzie DT.prosze wiec o ciagle oglaszanie sunki i zbieranie pieniazkow na hotelik, bo nie wyobrazam sobie zeby z mojego domu miala trafic znowu do schroniska.
Pobyt pieska u mnie jest bezplatny. chyba, ze zacznie ciezko chorowac (tfu!!!tfu!!!) i nie wyrobie finansowo to bede prosic o pomoc.
poki co, BARDZO PROSZE o wykombinowanie co bedzie z Maja do srody. ja juz wiem, ze nic nie zalatwie.
pozdrawiam
Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakasp']witam serdecznie,
to u mnie sunia bedzie miec DT jesli Pani Teresa mnie wybada i zaakceptuje;).
problem polega na tym, ze niestety jestem w stanie zabrac sunie dopiero w srode tj. 14 pazdz. przeczytalam caly watek i rozumiem, ze trzeba sie spieszyc.zadzwonilam juz do paru osob, ktore czasami pomagaja, ale to jakis pechowy czas i wszyscy sa zajeci.
jestem nowa w temacie domow tymczasowych, ale dokladnie mam przemyslany cala sytuacje.prosze wiec, nie liczcie na mnie jesli chodzi o adopcje.chce pomagac psiakom, ale tylko na zasadzie DT.prosze wiec o ciagle oglaszanie sunki i zbieranie pieniazkow na hotelik, bo nie wyobrazam sobie zeby z mojego domu miala trafic znowu do schroniska.
Pobyt pieska u mnie jest bezplatny. chyba, ze zacznie ciezko chorowac (tfu!!!tfu!!!) i nie wyrobie finansowo to bede prosic o pomoc.
poki co, BARDZO PROSZE o wykombinowanie co bedzie z Maja do srody. ja juz wiem, ze nic nie zalatwie.
pozdrawiam
Magda[/quote]


Witaj na dogomanii,jak miło widzieć nową osobe:loveu:

Z naszej strony na pewno będzie pomoc,ogłoszenia i opłacenie ewentualnego weterynarza

Link to comment
Share on other sites

deklaracje:
[COLOR=black]Magnesiatko - [B]10 zł [COLOR=red]wpłacone[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=black]Zofija - [B]10 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Majka12741 - [B]20 zł + 10 zł [COLOR=red]wpłacone[/COLOR][/B][/COLOR]
lunarmermaid - [B]10 zł[/B]
myszka_1 - [B]50 zł[/B]
teresa-borcz - [B]10 zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]wpłacone[/COLOR][/B]
Monika z Katowic - [B]30 zł [COLOR=red]wpłacone[/COLOR][/B]
Lia7 - na 5 mcy po [B]20 zł[/B] (wpłaci [U]100 zł[/U]) [B][COLOR=red]wpłacone na 5 miesięcy[/COLOR][/B]
cantadorra - [B]20 zł[/B]
Radek - [B]10 zł[/B]
= [B]190 zł[/B]

[U]BRAKUJE: 110 zł[/U]

[COLOR=blue]JEDNORAZOWO:[/COLOR]
[COLOR=blue]paros - 100 zł - [/COLOR][COLOR=red]wpłacone[/COLOR]
[COLOR=blue]teresa borcz - 40 zł - [/COLOR][COLOR=red]wpłacone[/COLOR]
[COLOR=blue]San jagodowa - 10 zł -[/COLOR] [COLOR=red]wpłacone[/COLOR]

[quote]50 pln Monika z Katowic
10 pln PapryczkaChili
25 pln Magnesiatka[/quote]

Bardzo proszę o odpowiedź:
[COLOR=blue]Moniko z Katowic[/COLOR]- czy 30 zł to deklaracja, a 20 zł wpłata jednorazowa?
[COLOR=blue]papryczkachili[/COLOR] - jednorazowa wpłata czy deklaracja?
[COLOR=blue]magnesiatka[/COLOR] - widzę ze twoje deklaracje to 10 zł, a wpłacilas 25 zl czy reszta to wplata jednorazowA?

bardzo przepraszam za pytania, ale musze wpisac do listy wplat i deklaracji

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich,
DT u mnie w domu niestety nie wypaliło z powodu kota (nie będę się za bardzo rozpisywać).w każdym bądź razie jest DT dla Maji w Rudzie śląskiej :multi::multi::multi:czyli super, bo na miejscu.jutro tj. w piątek odbierze Maje Karina, której bardzo bardzo dziekuję.:multi: umówiłyśmy się, że sunia zostanie u Niej miesiąc. do tego czasu mój kotek powinien wyzdrowieć i gdyby stało się tak, ze Maja nie znajdzie domu to przeprowadzi się do mnie.
tyle jeśli chodzi o dobre wiadomości.
w razie pytań, kłopotów proszę o kontakt
505 154 094

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakasp']witam wszystkich,
DT u mnie w domu niestety nie wypaliło z powodu kota (nie będę się za bardzo rozpisywać).w każdym bądź razie jest DT dla Maji w Rudzie śląskiej :multi::multi::multi:czyli super, bo na miejscu.jutro tj. w piątek odbierze Maje Karina, której bardzo bardzo dziekuję.:multi: umówiłyśmy się, że sunia zostanie u Niej miesiąc. do tego czasu mój kotek powinien wyzdrowieć i gdyby stało się tak, ze Maja nie znajdzie domu to przeprowadzi się do mnie.
tyle jeśli chodzi o dobre wiadomości.
w razie pytań, kłopotów proszę o kontakt
505 154 094[/quote]


Należą Ci się wielkie podziękowania jeszcze raz.Jeszcze nie zapeszajmy jednak...

W sobotę najprawdopodobniej Majka będzie już w DT.

[B]I teraz pytanie do wszystkich deklarujących wpłaty[/B]...są już pewne wpłaty,czy można przeznaczyć je na zakup karmy + ewentualnego weterynarza,a stałe deklaracje przerzucić na psiaka,który jest jeszcze w gorszej sytuacji,niż Majka? jest w tym samym Schronisku,ma 8 lat,jest ciągle gryziony,nawet 10-letnia babcia go pogryzła.teraz przebywa na szczeniakarni,gdzie nawet większe szczeniaki dokuczają mu.

Wiem, że to wiele,ale dzięki Majce można uratować następnego...

Zastanówcie sie...wątek zrobie jak tylko znajde chwile, może jeszcze dzisiaj...

EDIT :

WĄTEK PSA
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gryziony-kudlacz-nawet-przez-staruszki-szczeniaki-pilnie-potrzebuje-pomocy-148392/#post13116133[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']
[B]I teraz pytanie do wszystkich deklarujących wpłaty[/B]...są już pewne wpłaty,czy można przeznaczyć je na zakup karmy + ewentualnego weterynarza,a stałe deklaracje przerzucić na psiaka,który jest jeszcze w gorszej sytuacji,niż Majka?[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/gryziony-kudlacz-nawet-przez-staruszki-szczeniaki-pilnie-potrzebuje-pomocy-148392/#post13116133"][/URL][/quote]

Co prawda dopiero zadeklarowałem wpłaty, ale jeśli Majce nie będzie brakować to myślę, że mój grosik może pomóc i innemu psiakowi. Tyle, że wolałbym żeby ktoś podjął tę decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...