Jump to content
Dogomania

Lucky - szuka WSPANIAŁEGO domu!! MA DOM


karlaaa

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba kamień spadł nam wszystkim z serca :lol:, ale ja jestem z tych ostrożnych, i tak naprawdę zacznę się cieszyć dopiero kiedy psiak będzie już siedział w naszym samochodzie, czyli jutro...
Dzięki za miłe słowa w moim kierunku, ale nie mnie się one należą, bo ja byłam tylko zdalnym koordynatorem. [B]Wyrazy uznania powinny trafić do Emir, która w mojej ocenie, dokonała dziś cudu. Wiedza, doświadczenie i autorytet mogą, jak widać, przenieść góry[/B] :loveu:

Ponieważ wet w Stalowej Woli nie zrobił rtg głowy ani łapy, a postawił diagnozę jedynie na podstawie palpacji, psiak kwalifikuje się do hospitalizacji. Dopiero po wnikliwych badaniach będzie można myśleć o ewentualnych tymczasach i innych rozwiązaniach.

Link to comment
Share on other sites

:)...... oby teraz psiak trafił w naprawdę dobre ręce. Widzę ,że ktoś już taki domek oferował. Mam nadzieję ,że po badaniach i leczeniu psiak znajdzie w koncu swojego ludzia.....i mam też nadzieje ,że oprawca dostanie po tyłku.

Link to comment
Share on other sites

Szukam również na własną rękę Luckyemu domek.
Ponieważ czuję się za niego odpowiedzialna i uważam go za członka mojej rodziny, poszukam mu domu CUDOWNEGO!!
Razem z Emirem zdziałamy dalsze cuda!!
Ten psiak zasługuje na wspaniałe życie.
I ja tego dopilnuję!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karlaaa']Szukam również na własną rękę Luckyemu domek.
Ponieważ czuję się za niego odpowiedzialna i uważam go za członka mojej rodziny, poszukam mu domu CUDOWNEGO!!
Razem z Emirem zdziałamy dalsze cuda!!
Ten psiak zasługuje na wspaniałe życie.
I ja tego dopilnuję!![/quote]

Karlaaa wielkie ukłony dla Ciebie, Twojej rodzinki, Fundacji Emir i całej reszty której nie wymieniłam .
To dzięki Wam Lucky tak naprawdę dopiero teraz będzie szczęśliwy.
Z całego serca życzę Ci żebyś znalazła ten wymarzony domek dla niego, gdzie będzie szczęśliwy i kochany, bo po tym co przeszedł to mu się naprawdę należy. Powodzenia:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']A czy możemy liczyc na jakies zdjęcia uratowanego psiaka, i co sie stanie z katem, czy oddał psa po dobroci czy pod groźbą sądu.[/quote]

Tyle wiem od rodziców że po psa przyjechała policja.
Kat psa to facet z miejscowości obok, a właściciele BYLI Luckyego to moi sąsiedzi, którzy w tym wszystkim uczestniczyli.

O foty możemy poprosić Fundację Emir, dziś go przejmują.
Ja też będę bardzo wdzięczna za zdjęcia.
Tęsknię za nim!!

Link to comment
Share on other sites

Luckuś już dojeżdża do kliniki :multi::multi::multi:
Jest bardzo wystraszony, zaniedbany, wciąż ma dziurę w główce, a łapinka, na której była założona łuska gipsowa jest nienaturalnie wygięta :shake:, więc prawdopodobnie mamy tu do czynienia ze złamaniem...

W klinice Luckuś będzie miał zrobione rtg łapki, czaszki i kręgosłupa, usg brzucha i badania krwi. Ja go odwiedzę osobiście w klinice w sobotę, może nawet poznamy się z karlą.

Co do zwyrodnialca :angryy: Emir złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i mam nadzieję, że dowodów jest aż nadto, by sąd orzekł o jednoznacznej winie i skazał tego !@#%^*&(*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'] Co do zwyrodnialca :angryy: Emir złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i mam nadzieję, że dowodów jest aż nadto, by sąd orzekł o jednoznacznej winie i skazał tego [EMAIL="!@#%^*&(*"]!@#%^*&(*[/EMAIL][/quote]

Żeby tak jeszcze wydał zakaz posiadania zwierząt... i go egzekwował...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'] a łapinka, na której była założona łuska gipsowa jest nienaturalnie wygięta :shake:, więc prawdopodobnie mamy tu do czynienia ze złamaniem...[/quote]

Kurcze Gosiu mam wrażenie że ta łapka nienaturalnie wygięta co coś nowego...
Jego łapa była prosta!!
Wydawała się być ubita, bo Lucky z niej korzystał, podpierał się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karlaaa']Kurcze Gosiu mam wrażenie że ta łapka nienaturalnie wygięta co coś nowego...
Jego łapa była prosta!!
Wydawała się być ubita, bo Lucky z niej korzystał, podpierał się.[/quote]
Może "przez przypadek" mu się coś stało :angryy::mad:
Ważne, że piesiu jest bezpieczny i teraz MUSI być tylko lepiej!
Jesteście kochani :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że to był ich jedyny pies.
Na potrzeby psiaka została wystawiona aukcja allegro. Jeśli możesz Karlooo, wstaw, proszę, link do 1 postu.

[URL="http://www.allegro.pl/item647758211_przepiekny_mlody_pies_krew_siekiera_kat.html"][COLOR=#000000][B]http://www.allegro.pl/item647758211_...kiera_kat.html[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']
Co do zwyrodnialca :angryy: Emir złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i mam nadzieję, że dowodów jest aż nadto, by sąd orzekł o jednoznacznej winie i skazał tego !@#%^*&(*[/quote]
trzymam kciuki za to!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...