Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='Marta16j']Weszłam dzisiaj do sklepu mięsnego i pytam się po ile nogi od świń a tu mi pani mówi że 10gr za kilogram.Normalnie nie wiedziałam co powiedzieć......Tak tanio a psy szczęśliwe.[/quote]
O rany, a gdzie???
Tyle że kości wieprzowych przecież nie powinno się podawać...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ASICA']dzięki serdeczne.
niestety to dla mnie i tak za drogo,jeden mój pies zjada dziennie 4-5 kg mięsa,mam 2 psy:cool3:
z torbami bym chyba poszła....:evil_lol:[/quote]

U mnie na bazarku korpusy są po zł a jeśli kupujesz 5 kg i więcej to 1 zł.
Niestety bazarek w Konstancinie :)

Link to comment
Share on other sites

HALO!!!!ja i Fadziol szukamy czegoś dobrego,świeżego,taniego,zeby bylo duzo i nie trzeba bylo za specjalnie przerabiac!!!!:D:D:D:D:D
czy cos takiego jest mozliwe??nie no zartuje;)
szukam czegoś wmiare taniego,wszelkie podroby i inne kosteczki do BARFa...
jeśli podawałabym psu te surowe rozmaitości i gotowala kasze z mieskiem,podrobami i marchewem to wyżyje piesior jakoś??;)
GDYNIA BĄDZ TRÓJMIASTO PROSZONE O ODZEW!!!!:D:D:D;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']
szukam czegoś wmiare taniego,wszelkie podroby i inne kosteczki do BARFa...
jeśli podawałabym psu te surowe rozmaitości i gotowala kasze z mieskiem,podrobami i marchewem to wyżyje piesior jakoś??;)
GDYNIA BĄDZ TRÓJMIASTO PROSZONE O ODZEW!!!!:D:D:D;)[/QUOTE]
Wyżyje, ale to już nie będzie barf. Kasza to najgorszy możliwy wypełniacz, moim zdaniem zbędny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Halo! Czy ktoś wie, gdzie na Śląsku można kupić w przystępnej cenie koninę (lub gdzie ją w ogóle kupić), królika, kaczkę? Zrobiłam suni testy alergiczne i nie może ona jeść wołowiny, wieprzowiny, jagnięciny, kurczaka, ryb. Wobec tego muszę poszukać jakichś bardziej niespotykanych gatunków mięs, gdyż przez 9-10 tygodni ma być na diecie eliminacyjnej. Proszę o odzew.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Przymierzam się do BARFA, jednak mój piesek ma dopero 5 m-cy i nie potrafi gryźć - suche jedzenie połyka. Mam pytanie czy takie kości (podawane przez was wyżej) mogą zmielić w sklepie/na bazarze(np.pod halą Mirowską)?
Dzięki za odpowiedź Warszawiacy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ka_rolca']Słyszałam, że dobre i tanie mięsko, jest na małym targu, to Komandorska chyba. Naprzeciwko Astry, obok jest biedronka ;) Jest tam kilka stoisk z mięchem więc ceny są niezłe, a często zdarzają się jakieś ciekawe okazje ;)[/quote]

Może pójdę zobaczyć, jak będę w okolicach i ponawiam prośbę.
CZY ZNA KTOŚ ADRESY SKLEPÓW GDZIE MOŻNA DOSTAĆ DOBRE I TANIE MIĘSKO [COLOR=red]WE WROCŁAWIU[/COLOR]??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Patka']Ale fajnie amcie w Toruniu z wołowina krucho i takze juz nie ma miejsca w którym kupwałam serca i przełyki moze ktos gdzies słyszał o dobrej "jadce" w Toruniu??[/quote]
Patka, znalazlas cos fajnego w Toruniu. Ja jestem na etapie poszukiwan, moze masz jakies namiary ? Szukam kurzych lapek i miejsca gdzie kosci zmiela.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]Dziś w Auchun we Wrocławiu kupiłam super [COLOR=Red]kości cielęce[/COLOR], i na dziale rybnym można kupić [COLOR=Red]ścinki z łososia[/COLOR] (głowy, kręgosłupy po filetowaniu ze sporą ilością mięsa i takie boczki :lol:) po 3,50 kg. [COLOR=Black]Były tez fajne flaki wołowe, nóżki, nawet mózgi :p[/COLOR][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

wiem, że będę zupełnie off topic i może się to źle skończyć, nie wiem gdzie ejst najlepsze miesko we Wrocławiu...ale ...w słusznej sprawie...
kto z Was może niech pomoże...
potrzebna każda złotówka...wszystko w moim podpisie...
pomóżcie, niech ten psychopata już dalej nie krzywdzi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

dawno, dawno temu ktoś pisał o [B]mielonych korpusach[/B], które można dostać gdzieś w [B]hurtowni w Warszawie[/B]. Czy ktoś może kojarzy temat? Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Nie musi to być hurtownia, a cena do 2zł za kilogram jak najbardziej mi pasuje - chodzi tylko o to, żeby były mielone z kością kurczaki... Z góry dziękuję!

EDIT: mam. dowiedziałam się na spacerze, że takie coś w okolicy istnieje, ale koniec końców pewnie i tak nie skorzystam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam!

Mogę polecić świeże , mielone mięso dla psów z indyka ( skrzydła,szyje i korpusy),pakowane w kostki o wadze 7-10 kg , głęboko zamrożone (-20*C).
Cena mięsa z dowozem do domu ( Poznań plus okolice , i w stronę granicy z Niemcami ) wynosi 2,2 - 2,5 zł/kg ( przy ilości minimum 100 kg ).
Także na tych samych zasadach , świeże , mielone mięso dla psów z kurczaka w cenie 1,9 -2,1 zł/kg.

Pozdrawiam

Marek

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Witam ,[/FONT]
[FONT=Arial]Jestem nowym użytkownikiem , (Bielsko-Biała) , ma duże trudności z kupieniem np. mrożonego mięsa w kostkach dla psa .[/FONT]
[FONT=Arial]Staram się utrzymać dietę barf , od samego początku , ale w tym mieście nie ma , naprawdę gdzie kupić surowej ,mielonej, karmy dla psa. :shake:[/FONT]
[FONT=Arial]Pozdrawiam .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Witam , [/FONT]
[FONT=Arial]la_pegaza [/FONT]
[FONT=Arial]piszę o mielonym , bo korzystałem z mięsa(wołowina) firmy np. aspol , [/FONT]
[FONT=Arial]znalazłem w Zgierzu firmę felpol , ale nie dostarczają swojego produktu na południe Polski. Po wołowinę aspol jeździłem do Pszczyny,ostatnio nie było . Rozmawiałem z kilkoma producentami tego typu produktu , ale żaden nie dostarczał do Bielska , nawet byli ździwieni :), że nie ma w Bielsku takich rzeczy.[/FONT]
[FONT=Arial]Oczywiście że kupuję mięso i sam coś tworzę , ale kilku moich znajomych w Polsce korzysta z takich np. kostek mrożonego surowego mięsa i są zadowoleni , ja potrzebuję mieszać to z surowymi warzywami . Generalnie bazuję na porcjach rosołowych.[/FONT]
[FONT=Arial]Pozdrawiam.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie na bazarku na rogu ulic Wołoskiej i Racławickiej jest sklepik w ktorym jest mieso z wlasnej ubojni i sa kosci wolowe i cielece, ogony wolowe, wszelki wybor podrobow i mielone wolowe ( z dodatkiem serc ) takie dla psow nie dla ludzi za 4.90 za kilogram.
Nie wygladalo ladnie, ale tez nie smierdzialo, suce smakowalo, zadnych sensacji nie bylo.
To podobno bez kosci mielonka tylko scinki miesa i serce.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie macie warszawiacy!!! Na śląsku ubojni jak na lekarstwo. Na temat mięsa z firmy Aspol opinie są różne. Łącznie z takimi bardzo bardzo negatywnymi. Chyba był nawet nt wątek. Zawsze jednak lepiej jest widzieć co daje się psiakowi czyli mielić samodzielnie. Pochwalę się ostatnio w Realu udało mi sie kupić kości cielęce za 3,99 zł/kg . Zwinęłam wszystko co mieli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...